HEADWAY – komfortowy zestaw audio dla motocyklistów

Wielogodzinne podróże, nawet w sprzyjających warunkach nie należą do najprzyjemniejszych. Wcześniej czy później każdy odczuwa zmęczenie i znudzenie. Motocykliści wybierający się w trasę nie mogą uatrakcyjniać jej rozmową. Dla wielu z nich dźwięk silnika jest najpiękniejszą muzyką, ale i te ulubione brzmienie w trakcie długiej wycieczki może nie wystarczyć. HEADWAY jest rozwiązaniem dla osób, które  lubią podróżować słuchając muzyki, nie tracąc jednocześnie komfortu.

HEADWAY1

HEADWAY jest innowacyjnym, całkowicie bezprzewodowym wyposażeniem audio do kasków motocyklowych. Dotychczas użytkownicy większości tego typu gadżetów dostępnych na rynku musieli liczyć się z dużymi rozmiarami głośników, ograniczeniem ruchów głowy i niewygodą związaną z mniejszą ilością miejsca w środku kasku. Urządzenie HEADWAY rozwiązuje te problemy, gdyż montowane jest do tylnej, zewnętrznej części kasku, nie ingerując w jego wewnętrzną cześć.

HEADWAY5

Wykorzystana w HEADWAY technologia dźwięku powierzchni, przekształca drgania emitowane przez urządzenie i następnie przekazuje je w obrobionej formie do użytkownika, który może cieszyć się wysoką jakością ulubionych utworów. Montaż jest oparty o inteligentny mechanizm magnetyczny. Dodatkowo możliwość synchronizacji motocyklowego gadżetu ze smart fonem, poprzez Bluetooth otwiera nowe możliwości korzystania z aplikacji GPS.

HEADWAY4
Warto podkreślić, że motocykliści, którzy marzą o komfortowym słuchaniu muzyki podczas jazdy, nie muszą kupować specjalnego, kompatybilnego kasku, gdyż HEADWAY pasuje do wszystkich z nich. W przyszłości firma zamierza rozszerzyć swoją ofertę o kaski dla rowerzystów, snowboardzistów, narciarzy, a także fanów jazdy konno. Nowoczesna technologia już od dawna wykorzystywana jest w inżynierii kasków motocyklowych, oprócz HEADWAY, warto wspomnieć o NUVIZ Ride oraz SKULLY.

HEADWAY2

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , , .