Boozie – połączenie bluzy z bukłakiem

Boozie to bluza, która skrywa w sobie dwa niewielkie pojemniki, które można wypełnić dowolnym płynem. Z zewnątrz wygląda na całkowicie zwykłą odzież, wystarczy jednak przyłożyć do ust rurkę, która wyglądem przypomina standardowy sznurek ściągacza, po to aby móc wypić zawartość pojemników.

[iframe width=”600″ height=”450″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/1108904730/the-boozie-the-hoodie-with-a-secret/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

Sama bluza wygląda całkiem ciekawie, jest prosta, ale wystarczająco dobrze skomponowana, by nadmiernie nie rzucała się w oczy. Schowki na pojemniki, pozwalają ukryć naczynia, których sumaryczna pojemność będzie wynosiła ponad litr. Trzeba przyznać, że to całkiem sporo. Nawiązując do polskiej kultury picia, można domyślać, się, że doskonałym rozwiązaniem byłoby umieszczenie w jednym pojemniku wódki, w innym zaś popitki.

Boozie

Same pojemniki wykonane są w pełni bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Bluza będzie dostępna w jednym z 4 kolorów. W tej chwil autorzy projektu są na etapie zbierania funduszy pozwalających wprowadzić produkt do masowej produkcji. W kampanii prowadzonej na Kickstarter.com można nabyć Boozie już za 65$.

Boozie

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .