Basslet – przenośny subwoofer na rękę

Podziel się:

Firma Lofelt stworzyła stylizowany na zegarek przenośny subwoofer. Basslet bo tak nazywa się to urządzenie zakładamy na rękę.  Jego zadaniem jest wzbogacenie dźwięku np. z słuchawek dousznych o soczystą barwę basu. Co ważne Basslet nie emituje żadnych uciążliwych dźwięków na zewnątrz więc możemy słuchać muzyki w miejscach publicznych bez niepokojenia innych ludzi.

basslet_5
basslet_1

Urządzenie te nadaje się także do zastosowań takich jak gry komputerowe, tworzenie muzyki czy VR.Basslet potrafi emitować dźwięk  w paśmie od 10 Hz do 250Hz. Wbudowana bateria pozwoli na 6 godzinny odsłuch muzyki z basem. Sam proces naładowania natomiast zajmuje tylko godzinę. W zestawie oprócz zegarka dostajemy także Sender do przekazywania sygnału.

basslet_3

basslet_2

Na koniec tradycyjne podsumowanie liczbowe. 7 – tyle dni pozostało do końca kampanii na kickstarterze, 50 000 euro  – tyle wynosi zakładany cel zbiórki, 449 281 euro – tyle udało się zebrać na obecną chwilę oraz 180 euro – tyle ma kosztować Basslet gdy pojawi się w sklepach od grudnia 2016.

basslet_4

Zostaw komentarz