ACTON R RocketSkates – rolki napędzane elektrycznie

ACTON R RocketSkates to koncept elektronicznych, samobieżnych rolek. Zakłada się je jak zwykłe rolki, które kiedyś widoczne były na nogach niemalże każdego dziecka. Dopiero później zaczyna się cała zabawa. Wystarczy odepchnąć się by rolki jechały same.

Równie łatwy jest system hamowania. Z tyłu buta znajduje się przycisk, aby go nacisnąć wystarczy odchylić stopę do tyłu, a kółka zatrzymają się. Napędem dwóch kółek znajdujących się przy bucie zajmują się 2 silniki elektryczne zasilane akumulatorami litowo-jonowymi.

RocketSkates

Ciekawą opcją wydaje się być możliwość podłączenia RocketSkates do smartfona. Tam z pomocą specjalnej aplikacji możliwe będzie monitorowanie trasy bądź stanu naładowania baterii oraz konkurowanie z innymi posiadaczami gadżetu.

RocketSkatesDużą zaletą rolek jest ich poręczność. Są niezwykle lekkie i zajmują mało miejsca. Wyglądają przy tym niezwykle designersko. Dodatkowo producenci zadbali o to aby kształt rolek pozwalał na przejście z jechania na kołach do chodzenia. Wszystko to bez żadnego zdejmowania części osprzętu.

RocketSkates

W ramach aplikacji dostępnej na smartfona, użytkownik może w sposób zdalny sterować rolkami. Wydaje się być to przydatną opcją, zawsze wtedy gdy właściciel nie może ich znaleźć, bądź gdy po prostu nie ma ochoty wracać po nie do domu.

RocketSkatesPotencjalny nabywca może wybrać jeden z trzech dostępnych modeli. Od najsłabszego, którego bateria pozwala na przejechanie 6 mil w 45 minut, przez średni z dystansem 8 mil i czasem naładowania baterii 70 minut. Kończąc na wersji najbogatszej, pozwalającej przejechać 10 mil, posiadając przy tym baterie, która pozwoli na cieszenie się z jazdy przez 90 minut. Wszystkie modele posiadają maksymalną prędkość rzędu 12 km/h.

RocketSkatesACTON R RocketSkates to ciekawy koncept nowoczesnych, samobieżnych rolek.  Cena gadżetu w przedsprzedaży wynosiła nawet 199$. Teraz w zależności od modelu cena wynosi od 399$ wzwyż.

 

Posted in Archiwalne and tagged , , , .