niedziela, 23 czerwca

W sklepie internetowym Biedronka Home pojawił się koc elektryczny. Jest to ciekawa alternatywa, jeżeli oszczędzasz na ogrzewaniu. Jest nawet w promocji!

Nie ma co się oszukiwać – na zima będzie najprawdopodobniej najmniej ogrzewaną zimą ostatnich lat. Jest to skutek coraz to droższych materiałów grzewczych, których jesteśmy w stanie kupić mniej niż kiedyś. W takim wypadku coraz więcej ludzi decyduje się na maksymalną oszczędność nie tylko węgla, ale także innych środków służących do ogrzewania. W efekcie temperatura w domach jest niższa niż mogliśmy się przyzwyczaić w latach wcześniejszych. Rozwiązaniem na to może być wspieranie się dodatkowymi urządzeniami grzewczymi. Jednym z nich jest na przykład koc elektryczny.

Koc elektryczny

Tak się składa, że jeden z nich trafił właśnie do oferty sklepu Biedronka Home. Jego zadaniem jest komfortowo opatulić całe ciało i grzać do momentu, aż poczujemy ciepło. Od standardowych kocy różni się oczywiście posiadaniem elektrycznych komponentów, których zadaniem jest podgrzewać materiał.

Koc elektryczny Hestio

  • elektryczny koc wierzchni otulający ciało
  • wykonany z miękkiego, ciepłego i miłego w dotyku dwustronnego polaru
  • szybkie i równomierne rozprowadzane ciepła
  • 9 programów ustawienia czasu: 20/40/60/80/100/120/140/160/180 minut
  • 9 poziomów ogrzewania: 30/32/34/36/38/40/42/44/48°C
  • odłączany przewód zasilający z panelem sterowania
  • wyświetlacz LCD
  • automatyczne wyłączenie 3 godz

Producent następująco opisuje produkt na stronie internetowej:

Koc elektryczny Hestio marki BOTTI o wymiarach 180 x 130 cm, z 9 poziomami ogrzewania, otuli Cię przyjemnym ciepłem, kiedy tylko zechcesz. Ten elektryczny wierzchni koc został wykonany z miękkiego, ciepłego i miłego w dotyku dwustronnego polaru. Produkt szybko i równomiernie rozprowadza ciepło. Ma 9 programów ustawienia czasu: 20/40/60/80/100/120/140/160/180 minut. Możesz też wybierać z aż 9 poziomów ogrzewania: 30/32/34/36/38/40/42/44/48°C. Po odpięciu kabla zasilającego i panelu sterowania koc nadaje do prania w pralce, w maksymalnie 30°C. Wygodę użytkowania koca zwiększa wyraźny wyświetlacz LCD. Produkt wyposażono funkcję automatycznego wyłączenia. Koc ma zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Koc elektryczny Hestio marki BOTTI o wymiarach 180 x 130 cm, z 9 poziomami ogrzewania, będzie idealnym prezentem dla przyjaciół i rodziny. Nie zwlekaj z zakupem i zamów go już teraz w naszym sklepie internetowym!

Cytat ze strony produktu na Biedronka Home

Cena i promocja

Cena regularna koca elektrycznego wynosi 269 zł. Mimo to pomiędzy 20 października a 26 października trwa promocja, która obniża cenę do 239 zł. Oznacza to, że aktualnie istnieje możliwość zakupu produktu aż 30 zł taniej niż zazwyczaj. Koc elektryczny marki Hestio kupisz tutaj.

Czy mogę zwrócić zakupione rzeczy?

Warto zauważyć, że produkty zakupione w ramach wyprzedaży objęte są zasadami zwrotów artykułów przemysłowych. Oznacza to, że mamy możliwość zwrócić każdą rzecz, która okazała się wadliwa.