UU-U Memory Ring – pamięć w jednym palcu

Jakiś czas temu opisywaliśmy gadżet o nazwie SmartRing czyli urządzenie umieszczone na palcu, które pozwala na odbieranie różnego rodzaju powiadomień. Okazuje się, że wkomponowanie produktów elektronicznych w przedmioty codziennego użytku staje się coraz popularniejsze. Tak też jest z opisywanym dzisiaj gadżetem. Producenci postanowili umieścić pamięć przenośną w pierścionku.

Autorzy projektu wykorzystują te emocje, które pojawiają się w ciele zaraz po myśli „gdzie mam swój telefon/portfel?”, konfuzja trwa zazwyczaj ułamek sekundy, okazuje się, że poszukiwany przedmiot jest w kieszeni, ale potrafi to naprawdę zestresować. Dużo łatwiej zapomnieć o standardowym pendrivie niż o pierścionku, który nosi się na palcu i do którego z każdym dniem jesteśmy coraz bardziej przyzwyczajeni.

UU-U Memory Ring

UU-U Memory Ring wygląda jak zwykły pierścionek, wystarczy go jednak rozłożyć aby uzyskać dostęp do przenośnej pamięci podłączanej do portu USB. Gadżet dostępny jest w kilku wersjach. Oprócz standardowej, stalowej, użytkownik ma także możliwość wybrania wersji pozłacanej mosiężnej, srebrnej, z 14 karatowego złota, z 14 karatowego białego złota, i z 14 karatowego różowego złota.

UU-U Memory Ring

Pierścień jest dostępny w jednym z 5 rozmiarów. Jest na tyle uniwersalny, że może być noszony zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Zainstalowana wewnątrz pamięć może mieć 16 GB lub 32 cena zaś, w zależności od wybranej pojemności i materiału wykonania waha się, w przedsprzedaży, między 25£ a 999£.

UU-U Memory Ring