Urządzenia, które warto kupić naszym dziadkom na prezent w sklepie Netto

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka. Pewnie zastanawiasz się, jaki sprawić im upominek? W sklepach Netto kupisz urządzenia podnoszące komfort życia.

Urządzenia w Netto

W sklepach Netto od czwartku 19 stycznia do środy 25 stycznia trwa promocja, w czasie której można zaopatrzyć się w niebanalne prezenty dla naszych dziadków. Dwudziestego pierwszego stycznia jest Dzień Babci, kolejnego zaś dnia świętują dziadkowie. Chcąc uświetnić ten dzień, planujemy zakup kwiatów lub słodkości. Może jednak warto kupić naszym dziadkom prezent, który pozostanie z nimi na dłużej? Urządzenia, które możemy nabyć w sklepach Netto dają nam tę szansę. Zapoznaj się z pełną ofertą sklepu Netto.

Nawilżacz ultradźwiękowy Esperanza Cool Spring

To urządzenie o mocy 25 W przyda się w każdym domu. Ogrzewanie i suche powietrze w naszych mieszkaniach mogą wpływać drażniąco na drogi oddechowe. W okresie wzmożonych zachorowań na grypę czy przeziębienie nawilżacz ultradźwiękowy Esperanza Cool Spring przychodzi z pomocą. Pracuje z wydajnością pary 300 ml/godz. Komfortowe jest także jego działanie w czasie, gdy śpimy, bo jest ciche (25 dB). Posiada duży zbiornik na wodę (3,5 l), dzięki czemu długo i wydajnie pracuje. W urządzenie wbudowany jest czujnik automatycznie odcinający zasilanie, kiedy woda się wyczerpie. Nawilżacz ma wbudowane podświetlenie LED o zmieniającej się barwie (7 kolorów).

Urządzenia w Netto Nawilżacz ultradźwiękowy Esperanza Cool Spring

Cena: 99,00 zł

Inhalator nebulizator membranowy Esperanza Mist

Inhalator membranowy Mist marki Esperanza przeznaczony jest do wziewnego podawania leku, przepisanego przez lekarza. Sprawdzi się przy przeziębieniach, chorobach układu oddechowego, astmie, alergii. Urządzenie przekształca lekarstwo w mgiełkę i w tej postaci lek trafia wprost do dróg oddechowych. Inhalator automatycznie wyłącza się po 20 minutach ciągłej pracy. Jest niewielkich rozmiarów, a dzięki temu, że cicho pracuje może być dyskretnie używane. Działa na baterie 2 x AA.

Urządzenia w Netto Inhalator nebulizator membranowy Esperanza Mist

Cena: 99,00 zł

Termowentylator Esperanza Gobi

Elementem grzewczym jest grzałka spiralna, która rozgrzewa się pod wpływem prądu. Urządzenie posiada wbudowany termostat, dzięki czemu możemy łatwo regulować temperaturę w pomieszczeniu (zakres mocy grzewczej od 1000 W do 2000 W). Wyposażone jest w funkcję zabezpieczenia przed przegrzaniem. Termowentylator Esperanza Gobi posiada także funkcję zimnego nawiewu, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w gorące dni jako wentylator.

Urządzenie w Netto Termowentylator Esperanza Gobi

Cena: 59,00 zł

Masażer do ciała

Urządzenie jest niewielkich rozmiarów oraz posiada ergonomiczny kształt. Dzięki temu, że jest poręczne możemy samodzielnie sobie pomóc rozmasowując mięśnie, co przynosi natychmiastową ulgę i zmniejsza dolegliwości bólowe. Masażer ma wbudowane 10 trybów wibracji oraz płynną regulację poziomów intensywności masowania.

Urządzenia w Netto Masażer do ciała

Cena: 69,00 zł

Pulsoksymetr Esperanza Oxygen

To idealny prezent dla osób, które potrzebują szybko sprawdzić liczbę uderzeń serca oraz wysycenie krwi tlenem – te dwie wartości odczytuje pulsoksymetr. Idealny dla osób z chorobami płuc, chorobami kardiologicznymi oraz dla osób uprawiających sport. Urządzenie to jest niewielkich rozmiarów, łatwo mieści się w kieszeni. Działa na baterie 2 x AAA.

Urządzenia w Netto Pulsoksymetr Esperanza Oxygen

Cena: 69,00 zł

Aktualizacja: 23.01.2023 r.

Przypominamy o trwającej nadal promocji. W sklepach Netto od czwartku 19 stycznia do środy 25 stycznia możemy nabyć urządzenia poprawiające komfort życia.

Termometr wielofunkcyjny Esperanza Dr Lucas

Termometr wielofunkcyjny Esperanza służy do mierzenia temperatury ciała oraz różnych powierzchni. Posiada duży wyświetlacz LCD oraz funkcję sygnalizującą gorączkę. Wynik na wyświetlaczu widoczny jest już po 1 sekundzie.

Urządzenia w Netto Termometr wielofunkcyjny Esperanza Dr Lucas

Cena: 59,00 zł