Vorwerk ogłosił specjalną ofertę dla posiadaczy Thermomixa! Nowa promocja pozwala na zdobycie wyjątkowego dodatku do robota gotującego bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów! Co trzeba zrobić? Spędzić czas w miłym towarzystwie!

Mimo podwyżki cen Thermomixa, która nastała wraz z początkiem nowego roku, miłośnicy produktów firmy Vorwerk nie powinni narzekać. W świeżo zaprezentowanym katalogu prezentów pojawiła się oferta specjalna, skierowana do tych, którzy już urządzenie posiadają. Na czym polega promocja?

Zaproś, zjedz i gotuj dalej!

Pierwszy raz w historii firma Vorwerk postanawia zwrócić uwagę nie na tych, którzy dopiero o zakupie Thermomixa myślą, ale w szczególny sposób docenić zaangażowanie klientów, którzy termorobota już w swojej kuchni mają. Specjalnie dla nich producent przygotował ofertę, pozwalającą zdobyć jedno z najbardziej wśród użytkowników TM pożądanych akcesoriów – nakładkę krojącą o wartości 500 złotych! W jaki sposób można ją zdobyć?

Wystarczy, że na zorganizowaną przez siebie prezentację urządzenia Thermomix zaprosisz co najmniej dwie zainteresowane urządzeniem pary i chociaż jedna z nich po pokazie zakupi Thermomix TM6. Jak widać, wymagania nie są zbyt wysokie, choć nie da się ukryć, że działania, jakie chętni na bonusowe akcesorium podejmą, staną się częścią dobrze przemyślanej marketingowej strategii.

Czy warto się starać?

Na to pytanie każdy już musi odpowiedzieć sobie samodzielnie. Nie da się jednak zaprzeczyć, że zdobycie oryginalnego akcesorium z rodziny Thermomixa, którego wartość wynosi 495 złotych, a to wszystko dzięki chwilom spędzonym w miłym towarzystwie i przy smacznym jedzeniu, nie jest chyba zbyt obciążającym duszę wyrzeczeniem.

Zanim jednak zdecydujesz na organizację towarzyskiego wydarzenia miesiąca, możesz sprawdzić, co taka nakładka krojąca może zrobić za Ciebie. Prezentowana w styczniowym katalogu prezentowym Vorwerk nakładka krojąca, pozwala na sprawną obróbkę różnego rodzaju warzyw i owoców. Kompatybilne z urządzeniem Thermomix TM6 i TM5 akcesorium sprawi, że gotowanie stanie się nie tylko szybsze, ale i przyjemniejsze.

Thermomix z prezentami dla nowych klientów

Z początkiem roku Vorwerk ogłosił również specjalną promocję dla tych, którzy nad zakupem robota jeszcze się zastanawiają. Skorzystać z niej mogą Ci, którzy do końca stycznia zaproszą do swojego domu przedstawiciela marki i zakupią promowane przez producenta urządzenie Thermomix TM6. Co dokładnie czeka na pretendujących do miana posiadaczy robota wszechmogącego klientów?

Prezent za ponad 400 złotych

Przystępując do zakupu Thermomixa, masz szansę zdobyć akcesoria, które nie tylko wzbogacą podstawowy zestaw Vorwerk, ale też otworzą przed Tobą kolejne kulinarne możliwości. Do końca stycznia w ramach zamówienia otrzymasz bowiem drewnianą podstawę pod urządzenie Thermomix oraz osłonę noża miksującego 2.0. Łączna wartość akcesoriów wynosi 425 złotych.

Specjalna oferta na Thermomix Sensor

Małe, ale zaskakujące akcesorium, jakim jest Thermomix Sensor, pojawiło się w sprzedaży pod koniec ubiegłego roku. Jak większość wprowadzanych na rynek do termorobota dodatków, tak i cyfrowa termosonda do najtańszych nie należy. Teraz jednak wystarczy, że zorganizujesz prezentację urządzenia od Vorwerk zakończoną sprzedażą, a otrzymasz voucher pozwalający na zakup mini termometru w cenie niższej o 200 złotych.

Jak zdobyć akcesoria od Vorwerk?

Jeśli rozważasz zakup Thermomixa TM6, być może teraz nastał odpowiedni moment. Dostęp do oryginalnych akcesoriów nie jest co prawda niemożliwy, ale wejście w ich posiadanie wiąże się zawsze z dodatkowymi kosztami. Co więcej, niektóre z promocji pozwalają użytkownikom zdobyć elementy, których normalnie nie znajdziemy w sprzedaży. Jeśli więc chcesz skorzystać z najnowszej promocji, odwiedź stronę producenta i umów się na spotkanie z przedstawicielem marki. Pamiętaj, że promocja trwa do końca stycznia lub do wyczerpania zapasów.

Jeśli proces zakupu urządzenia Thermomix zdaje Ci się zagadkowy, możesz zapoznać się z tą procedurą, którą opisaliśmy w jednym z naszych artykułów.

Materiały w treści – Grupa Vorwerk

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.