środa, 19 czerwca

Ekspres Nescafé Dolce Gusto posiada przydatne funkcje i oferuje niezrównaną wygodę w przygotowywaniu ulubionej filiżanki kawy. Jeśli rozważasz zakup ekspresu kapsułkowego, teraz model Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima KP1701 jest przeceniony o 13% na Amazonie.

Ekspres standardowo kosztuje 520,70 złotych. W ramach promocji, dostępny jest w cenie 452,57 złotych, a do tego otrzymujemy bezpłatnie bon internetowy do wykorzystania na stronie Nescafé o wartości 10 euro. Promocja jest szczególnie atrakcyjna, ponieważ ten model został już wyprzedany w większości dużych sklepów elektronicznych. Urządzenie generuje ciśnienie o wartości 15 barów, przepuszczając wodę przez kapsułkę z kawą w zaledwie kilka sekund, co pozwala nam szybko cieszyć się ulubionym napojem.

Ekspres kapsułkowy Nescafé, czyli mnogość wyboru smaku

Ekspres kapsułkowy Krups Nescafé KP1701 posiada wyjmowany pojemnik o pojemności 1,2 litra, co doskonale sprawdzi się na wyposażeniu każdego mieszkania, domku letniskowego, małej firmy czy jako idealny towarzysz podróży na wycieczkach kamperem. Urządzenie jest kompatybilne z kapsułkami Dolce Gusto, oferowanymi w ponad 30 wariantach kawowych. Dodatkowo dostępne są smakowe kapsułki z kakao czy herbatą.

Ekspres kapsułkowy to niesamowicie wygodne i czyste urządzenie. Kapsułkę z kawą umieszczamy w wysuwanym koszyczku i określamy ilość wody. To, co wyróżnia ten ekspres, to możliwość wyboru między zalewaniem kapsułki ciepłą i zimną wodą.

Niezależnie oceniamy wszystkie produkty i usługi. Jeżeli klikniesz udostępniane przez nas linki, możemy otrzymać wynagrodzenie z programów afiliacyjnych.

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.