68 złotych zniżki na ekspres kapsułkowy Nescafé Dolce Gusto na Amazon

Ekspres Nescafé Dolce Gusto posiada przydatne funkcje i oferuje niezrównaną wygodę w przygotowywaniu ulubionej filiżanki kawy. Jeśli rozważasz zakup ekspresu kapsułkowego, teraz model Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima KP1701 jest przeceniony o 13% na Amazonie.

Ekspres standardowo kosztuje 520,70 złotych. W ramach promocji, dostępny jest w cenie 452,57 złotych, a do tego otrzymujemy bezpłatnie bon internetowy do wykorzystania na stronie Nescafé o wartości 10 euro. Promocja jest szczególnie atrakcyjna, ponieważ ten model został już wyprzedany w większości dużych sklepów elektronicznych. Urządzenie generuje ciśnienie o wartości 15 barów, przepuszczając wodę przez kapsułkę z kawą w zaledwie kilka sekund, co pozwala nam szybko cieszyć się ulubionym napojem.

Ekspres kapsułkowy Nescafé, czyli mnogość wyboru smaku

Ekspres kapsułkowy Krups Nescafé KP1701 posiada wyjmowany pojemnik o pojemności 1,2 litra, co doskonale sprawdzi się na wyposażeniu każdego mieszkania, domku letniskowego, małej firmy czy jako idealny towarzysz podróży na wycieczkach kamperem. Urządzenie jest kompatybilne z kapsułkami Dolce Gusto, oferowanymi w ponad 30 wariantach kawowych. Dodatkowo dostępne są smakowe kapsułki z kakao czy herbatą.

Ekspres kapsułkowy Krups Nescafé KP1701

Ekspres kapsułkowy to niesamowicie wygodne i czyste urządzenie. Kapsułkę z kawą umieszczamy w wysuwanym koszyczku i określamy ilość wody. To, co wyróżnia ten ekspres, to możliwość wyboru między zalewaniem kapsułki ciepłą i zimną wodą.

Niezależnie oceniamy wszystkie produkty i usługi. Jeżeli klikniesz udostępniane przez nas linki, możemy otrzymać wynagrodzenie z programów afiliacyjnych.