Akcesorium do Thermomix 26% taniej na Amazon

Masz Thermomix? Na pewno ułatwią Ci pracę dedykowane do niego akcesoria. Teraz w promocji dostępny jest reduktor do mieszania w garnku. Tego typu okazje cieszą się największym zainteresowaniem.

Niezależnie oceniamy wszystkie produkty i usługi. Jeżeli klikniesz udostępniane przez nas linki, możemy otrzymać wynagrodzenie z programów afiliacyjnych.

Oryginalna cena reduktora garnka do mieszania w rozmiarze S wynosiła 45 złotych. Obecnie został przeceniony na kwotę 33,25 złotych. Jest on kompatybilny z modelami Thermomix: TM6 i TM5. Przecena obejmuje również rozmiar L, jednak wynosi jedynie -5%, co oznacza, że zamiast 31,35 zł, możemy go nabyć za 29,79 zł.

Do czego służy reduktor garnka do mieszania?

Jednolitrowa misa Thermomix jest dość duża. Dlatego, gdy chcemy posiekać na przykład cebulę, zioła czy czosnek, okazuje się, że są one wyrzucane zbyt wysoko, co skutkuje ich osiadaniem na całej wysokości misy. Reduktor pełni funkcję opuszczanego wieczka, które utrzymuje całość blisko ostrza, optymalizując tym samym proces siekania. Dodatkowo, reduktor posiada kanał pośrodku, przez który możemy dodawać dodatkowe składniki podczas pracy ostrza.

reduktor do thermomixa w rozmiarze s

Czym się różnie rozmiar S od L reduktora garnka do mieszania?

Już na pierwszy rzut oka widać, że chodzi tutaj o konstrukcję oraz procentowe zmniejszenie przestrzeni misy. Rozmiar S jest ukształtowany w stożek, który opuszcza się w kierunku uchwytów mocujących ostrza. W ten sposób optymalizuje trajektorie rozdrabnianych produktów, aby opadały na ostrza. Dodatkowo posiada wspomniany wcześniej kanał, ułatwiający dodawanie kolejnych warzyw lub owoców.

Rozmiar L jest tańszy i, co za tym idzie, mniej dopracowany. Jednak pozwala uzyskać podobne efekty dzięki zmniejszeniu przestrzeni, po której mogą przemieszczać się siekane produkty. Nie posiada kanału do wygodnego dodawania składników, ale nadal mamy dziurę, przez którą możemy coś dodawać. Jednak tym razem albo będziemy wrzucać tam dodatki, licząc, że wcelujemy, albo za każdym razem będziemy musieli zatrzymywać pracę urządzenia. Jest to spowodowane tym, że aby akcesoria dobrze działały, muszą być przeciśnięte właściwym wieczkiem misy.

reduktor do thermomixa w rozmiarze l