Myśl o domowym wykrywaczy kłamstw może powodować przyśpieszenie pulsu u wszystkich tych, którzy mają coś na sumieniu. Jednakże czy można całkowicie ufać takim urządzeniom? Czy próba wykrywania kłamstw nie pokazuje przypadkiem całkowitego braku zaufania? Ostatecznie, czy to etyczne? Dzisiaj gadżet spowoduje uśmiech na ustach osób, które nocami przeglądają skrzynki odbiorcze swoich partnerów. The Home Lie Detector Test to domowy wariograf.

The Home Lie Detector Test

Gadżet podłączany jest z komputerem za pomocą USB. Za pomocą czujników skanuje pewne parametry badanej osoby. Określane są odczyty tętna i oporu elektrycznego skóry, a co najważniejsze zmiany tych parametrów w chwili odpowiadania na pytanie. Dane te pokazywane są na wykresie w czasie rzeczywistym, dzięki temu osoby badające mogą w każdej chwili widzieć czy osoba mówi prawdę. Co ciekawe, te same parametry wykorzystywane są przez profesjonalistów do testów wariograficznych.

The Home Lie Detector Test

Oczywiście wyniki pokazane przez The Home Lie Detector Test nie mogą być uważane za prawnie wiążące. Mogą jednak pomóc rodzicom w wychowaniu dzieci czy rozkręcić nudną imprezę. Gadżet ma rozmiary 20cm x 15 cm x 10 cm. Jest kompatybilny z systemami Windows 8, 7, Vista i XP, a także MAC OSX. Cena urządzenia wynosi 399,95$.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *