Sustee to niezwykle prosty i designerski higrometr (wilgotnościomierz), który okaże się niezwykle pomocy w uprawie domowych roślin doniczkowych. Gadżet jest łatwy w obsłudze, wystarczy włożyć jego końcówkę do gleby, w której zasadzona jest roślina i obserwować zmianę koloru na czytelnym wyświetlaczu. Jeżeli będzie on biały to wilgotność nie jest odpowiednia, uzupełnienie wody zmieni go na niebieski.

Sustee

Susee pracuje w temperaturach od 5 do 40 stopni Celsjusza i zakresie wilgotności pomiędzy 20% a 80%. Zrobiony z poliwęglanu gadżet waży 10 g, a jego całkowita wysokość wynosi 25 cm. Opisywany higrometr, w zależności od sposobu użytkowania, może służyć od 6 do 12 miesięcy, później będzie nadawał się tylko do wymiany.

Sustee

Oczywiste jest, że warunki, które zapewnią optymalny wzrost storczykowi lub mięcie czy rozmarynowi mogą się różnić. Z tego właśnie powodu Susee dedykowane jest konkretnej roślinie, obecnie ta lista jest skromna, ale producenci zapewniają, że z czasem będzie się ona sukcesywnie powiększać.

Sustee

Gadżet wygląda niezwykle ciekawie, jego design został doceniony przez grono ekspertów, którzy nagrodzili go nagrodą RedDot w kategorii Design. Susee wyróżnił się swoją prostotą i intuicyjnym działaniem.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *