niedziela, 14 lipca

Sprzęty znanych marek raz po raz można kupić w promocyjnej cenie w sklepie Lidl. Aktualnie na taką wyprzedaż trafiły sprzęty kuchenne Bosch.

Sprzęty kuchenne są nieodzowne w każdym mieszkaniu. Umożliwiają i usprawniają przygotowywanie smakowitych ciast, posiłków oraz różnorodnych potraw. Od nich zależy też funkcjonalność naszej kuchni oraz to ile czasu będziemy tam spędzać. Chcąc szybko i sprawnie przygotować dania potrzebujemy dobrze dobranych urządzeń. Dziś przedstawiam propozycje jakie pojawiły się w sklepie internetowym Lidl. To mikser ręczny oraz maszynka do mięsa marki Bosch, które można aktualnie kupić w promocyjnej cenie.

Sprawdź także, jakie sprzęty małego AGD można kupić taniej w Lidlu.

Mikser ręczny Bosch MFQ2420B

Mikser ręczny Bosch MFQ2420B wyposażony jest w silnik o mocy 400 W. Dołączone do zestawu dwie turbotrzepaczki oraz dwa haki do ugniatania umożliwiają wyrabianie i zagniatanie ciast czy ubijanie piany. Akcesoria te wykonane są ze stali nierdzewnej. Pożądaną prędkość pracy miksera można ustawić przesuwając przycisk na jeden z 4 stopni albo wybierając poziom turbo. Urządzenie jest lekkie, waży zaledwie 962 gram.

Cena: 139,00 zł Cena: 119,99 zł Przejdź do sklepu

Maszynka do mięsa MFW68640 Bosch

Maszynka do mięsa MFW68640 Bosch ma moc 2200 W, dzięki czemu jest w stanie zmielić do 3 kg mięsa w przeciągu jednej minuty. Urządzenie ma ponad 15 funkcji, w tym ponad 10 umożliwiających siekanie mięsa, ryb, a nawet ucieranie jarzyn. Tarcze do warzyw pozwalają na ich cięcie na plasterki lub wiórki. Sitka o różnej średnicy dziurek dają szansę na zmielenie mięsa, natomiast odpowiednie końcówki dają możność formowania kiełbasek lub kaszanki. Urządzenie ma dodatkowy przycisk, który ułatwia odblokowanie maszynki w momencie, kiedy większy kawałek utkwi we wnętrzu.

Cena: 899,00 zł Cena: 765,01 zł Przejdź do sklepu

Zastanawiasz się jak ułatwić sobie przedświąteczne porządki? Być może pomocne okażą się sprzęty marki Vileda lub robot sprzątająco-mopujący marki Silvercrest, które już niedługo będzie można kupić w promocyjnej cenie w sklepach stacjonarnych Lidl.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.