Sprzęty znanych marek raz po raz można kupić w promocyjnej cenie w sklepie Lidl. Aktualnie na taką wyprzedaż trafiły sprzęty kuchenne Bosch.

Sprzęty kuchenne są nieodzowne w każdym mieszkaniu. Umożliwiają i usprawniają przygotowywanie smakowitych ciast, posiłków oraz różnorodnych potraw. Od nich zależy też funkcjonalność naszej kuchni oraz to ile czasu będziemy tam spędzać. Chcąc szybko i sprawnie przygotować dania potrzebujemy dobrze dobranych urządzeń. Dziś przedstawiam propozycje jakie pojawiły się w sklepie internetowym Lidl. To mikser ręczny oraz maszynka do mięsa marki Bosch, które można aktualnie kupić w promocyjnej cenie.

Sprawdź także, jakie sprzęty małego AGD można kupić taniej w Lidlu.

Mikser ręczny Bosch MFQ2420B

Mikser ręczny MFQ2420B Bosch

Mikser ręczny Bosch MFQ2420B wyposażony jest w silnik o mocy 400 W. Dołączone do zestawu dwie turbotrzepaczki oraz dwa haki do ugniatania umożliwiają wyrabianie i zagniatanie ciast czy ubijanie piany. Akcesoria te wykonane są ze stali nierdzewnej. Pożądaną prędkość pracy miksera można ustawić przesuwając przycisk na jeden z 4 stopni albo wybierając poziom turbo. Urządzenie jest lekkie, waży zaledwie 962 gram.

Cena: 139,00 zł Cena: 119,99 zł Przejdź do sklepu

Maszynka do mięsa MFW68640 Bosch

Maszynka do mięsa MFW68640 Bosch

Maszynka do mięsa MFW68640 Bosch ma moc 2200 W, dzięki czemu jest w stanie zmielić do 3 kg mięsa w przeciągu jednej minuty. Urządzenie ma ponad 15 funkcji, w tym ponad 10 umożliwiających siekanie mięsa, ryb, a nawet ucieranie jarzyn. Tarcze do warzyw pozwalają na ich cięcie na plasterki lub wiórki. Sitka o różnej średnicy dziurek dają szansę na zmielenie mięsa, natomiast odpowiednie końcówki dają możność formowania kiełbasek lub kaszanki. Urządzenie ma dodatkowy przycisk, który ułatwia odblokowanie maszynki w momencie, kiedy większy kawałek utkwi we wnętrzu.

Cena: 899,00 zł Cena: 765,01 zł Przejdź do sklepu

Zastanawiasz się jak ułatwić sobie przedświąteczne porządki? Być może pomocne okażą się sprzęty marki Vileda lub robot sprzątająco-mopujący marki Silvercrest, które już niedługo będzie można kupić w promocyjnej cenie w sklepach stacjonarnych Lidl.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.