poniedziałek, 17 czerwca

Przedświąteczne porządki czas zacząć. Mając odpowiednie sprzęty praca pójdzie szybko i sprawnie. Sprawdź, jakie urządzenia można będzie kupić taniej w Lidlu.

Zapraszam do przeglądu jak ułatwić sobie przedświąteczne porządki. Niedługo trafi się w sklepach stacjonarnych Lidl okazja, by taniej aż o 200 zł kupić robot sprzątający z funkcją mopowania. Warto jednak już teraz zapoznać się z możliwościami tego urządzenia. Dla tych, którzy wolą osobiście dopilnować sprzątania i mieć pewność, że wszystko lśni w ofercie sklepu znalazł się mop parowy Vileda. Przed wieloma z nas gorący czas. To nie tylko logistyka jak połączyć pracę zawodową z obowiązkami rodzicielskimi, ale równocześnie jak w to wszystko wpleść przedświąteczne przygotowania w kuchni.

Robot sprzątający Silvercrest SSWR B1 z funkcją mycia

Robot sprzątający Silvercrest SSWR B1 wyposażony jest w dwie szczotki boczne, które skutecznie wymiatają kurz. Zakładając nakładkę mopującą i uzupełniając pojemnik z wodą urządzenie zmywa podłogi na mokro. Sterować można wybierając odpowiedni przycisk manualny na obudowie lub za pomocą pilota. Model SSWR B1 ma sześć trybów sprzątania: Auto, Spot, Kąty, Max, Termin lub Tryb mycia. Ponadto zabezpieczony jest czujnikami przed upadkiem ze schodów i antykolizyjnymi.

Robot sprzątający Silvercrest SSWR B1 z funkcją mycia można aktualnie nabyć w regularnej cenie za 699 zł w sklepie online Lidl. Warto jednak wstrzymać się jeszcze kilka dni z decyzją o zakupie, bo już w sobotę 16 grudnia w sklepach stacjonarnych urządzenie można będzie nabyć o 200 zł taniej, płacąc jedynie 499 zł. To znaczna kwotą, którą można zaoszczędzić w przedświątecznym szale zakupów.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat przeczytaj tekst o robocie sprzątającym Silvercrest tylko za 499 zł w Lidlu! Taka oferta szybko się nie powtórzy!

Mop parowy Vileda

Mop parowy Vileda ma moc 1550 W i przeznaczony jest do czyszczenia podłóg na mokro. Urządzenie ogrzewa wodę i wytwarza parę wodną, która unieszkodliwia – jak podaje producent – 99,9% bakterii i wirusów. Dzieje się to bez użycia żadnych dodatkowych środków chemicznych. Aby użyć mopa wystarczy do zbiornika o pojemności 0,4 l wlać wodę, a ten już w 15 sekund od włączenia jest gotowy do użycia. Taka ilość wody w pojemniku wystarcza, by bez konieczności jej dolewania, umyć podłogę o powierzchni do 130 m². W zestawie nakładka z mikrofibry do czyszczenia i odświeżania dywanów oraz tapicerek.

Trzeba wiedzieć, że produkt ten jest niedostępny w sprzedaży w sklepie online. Mop parowy Vileda można będzie kupić od soboty 16 grudnia do niedzieli 17 grudnia w placówkach stacjonarnych Lidl za kwotę 269 zł. Ponadto można będzie nabyć dwie nakładki zapasowe do mopa parowego za 34,99 zł.

Zestaw do sprzątania Easy Wring & Clean Vileda

Zestaw do sprzątania Easy Wring & Clean Vileda obejmuje mop Easy Wring, wiadro z wyciskaczem oraz trzyczęściowy teleskopowy kij. System odsączania nadmiaru wody z mopa napędza się pedałem nożnym. Można w ten sposób kontrolować jego wilgotność. Trójkątny kształt końcówki myjącej Vileda umożliwia dotarcie do rogów pomieszczeń. Zestaw Vileda można będzie kupić w sobotę i niedzielę (17 i 18 grudnia) w sklepach stacjonarnych Lidl za kwotę 119 zł.

Miło nam, że przeczytałeś naszą publikację. Znajdziesz w niej starannie przygotowaną wiedzę oraz garść odnośników reklamowych od naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.