Przedświąteczne porządki czas zacząć. Mając odpowiednie sprzęty praca pójdzie szybko i sprawnie. Sprawdź, jakie urządzenia można będzie kupić taniej w Lidlu.

Zapraszam do przeglądu jak ułatwić sobie przedświąteczne porządki. Niedługo trafi się w sklepach stacjonarnych Lidl okazja, by taniej aż o 200 zł kupić robot sprzątający z funkcją mopowania. Warto jednak już teraz zapoznać się z możliwościami tego urządzenia. Dla tych, którzy wolą osobiście dopilnować sprzątania i mieć pewność, że wszystko lśni w ofercie sklepu znalazł się mop parowy Vileda. Przed wieloma z nas gorący czas. To nie tylko logistyka jak połączyć pracę zawodową z obowiązkami rodzicielskimi, ale równocześnie jak w to wszystko wpleść przedświąteczne przygotowania w kuchni.

Robot sprzątający Silvercrest SSWR B1 z funkcją mycia

Robot sprzątający Silvercrest SSWR B1 z funkcją mycia

Robot sprzątający Silvercrest SSWR B1 wyposażony jest w dwie szczotki boczne, które skutecznie wymiatają kurz. Zakładając nakładkę mopującą i uzupełniając pojemnik z wodą urządzenie zmywa podłogi na mokro. Sterować można wybierając odpowiedni przycisk manualny na obudowie lub za pomocą pilota. Model SSWR B1 ma sześć trybów sprzątania: Auto, Spot, Kąty, Max, Termin lub Tryb mycia. Ponadto zabezpieczony jest czujnikami przed upadkiem ze schodów i antykolizyjnymi.

Robot sprzątający Silvercrest SSWR B1 z funkcją mycia można aktualnie nabyć w regularnej cenie za 699 zł w sklepie online Lidl. Warto jednak wstrzymać się jeszcze kilka dni z decyzją o zakupie, bo już w sobotę 16 grudnia w sklepach stacjonarnych urządzenie można będzie nabyć o 200 zł taniej, płacąc jedynie 499 zł. To znaczna kwotą, którą można zaoszczędzić w przedświątecznym szale zakupów.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat przeczytaj tekst o robocie sprzątającym Silvercrest tylko za 499 zł w Lidlu! Taka oferta szybko się nie powtórzy!

Mop parowy Vileda

Mop parowy Vileda

Mop parowy Vileda ma moc 1550 W i przeznaczony jest do czyszczenia podłóg na mokro. Urządzenie ogrzewa wodę i wytwarza parę wodną, która unieszkodliwia – jak podaje producent – 99,9% bakterii i wirusów. Dzieje się to bez użycia żadnych dodatkowych środków chemicznych. Aby użyć mopa wystarczy do zbiornika o pojemności 0,4 l wlać wodę, a ten już w 15 sekund od włączenia jest gotowy do użycia. Taka ilość wody w pojemniku wystarcza, by bez konieczności jej dolewania, umyć podłogę o powierzchni do 130 m². W zestawie nakładka z mikrofibry do czyszczenia i odświeżania dywanów oraz tapicerek.

Trzeba wiedzieć, że produkt ten jest niedostępny w sprzedaży w sklepie online. Mop parowy Vileda można będzie kupić od soboty 16 grudnia do niedzieli 17 grudnia w placówkach stacjonarnych Lidl za kwotę 269 zł. Ponadto można będzie nabyć dwie nakładki zapasowe do mopa parowego za 34,99 zł.

Zestaw do sprzątania Easy Wring & Clean Vileda

Zestaw do sprzątania Easy Wring & Clean Vileda

Zestaw do sprzątania Easy Wring & Clean Vileda obejmuje mop Easy Wring, wiadro z wyciskaczem oraz trzyczęściowy teleskopowy kij. System odsączania nadmiaru wody z mopa napędza się pedałem nożnym. Można w ten sposób kontrolować jego wilgotność. Trójkątny kształt końcówki myjącej Vileda umożliwia dotarcie do rogów pomieszczeń. Zestaw Vileda można będzie kupić w sobotę i niedzielę (17 i 18 grudnia) w sklepach stacjonarnych Lidl za kwotę 119 zł.

Miło nam, że przeczytałeś naszą publikację. Znajdziesz w niej starannie przygotowaną wiedzę oraz garść odnośników reklamowych od naszych partnerów.