czwartek, 20 czerwca

Spodziewasz się gości przy wigilijnym stole i zastanawiasz się, jak sobie usprawnić te przygotowania? Przeprowadziłam małe śledztwo i wiem, że świąteczne przepisy możesz zrealizować używając wielofunkcyjnego multicookera.

Każdy z nas z rodzinnego domu wyniósł to, jak ma smakować wieczerza wigilijna. Dla jednych będzie to barszcz z uszkami, zupa grzybowa, a dla innych świąteczny bigos, smażone dzwonka karpia lub rumiane pierogi. W moim domu nie może też zabraknąć kutii, makówek i innych przysmaków i słodkich wypieków. Taki jest zwyczaj.

Świąteczne przepisy

Tradycja tradycją, ale trzeba sobie ułatwiać życie i podążać za nowoczesnymi trendami. Poniżej prezentuję multicookery. Są to wielofunkcyjne urządzenia. Posiadają wiele przydatnych funkcji, które ułatwiają nie tylko gotowanie, ale przygotowanie wielu smakowitych potraw, na przykład łososia w sosie pomarańczowo-imbirowym.

Multicooker Russell Hobbs 21850-56

Multicooker 21850-56 Russell Hobbs ma moc 900 W. Urządzenie wyposażone jest w wyjmowany garnek. Pokryty jest on nieprzywierającą powłoką i mieści do 5 l potrawy. Multicooker umożliwia przygotowanie różnych dań mięsnych, rybnych, warzywnych, a nawet wypiek ciast. Dzięki funkcji podgrzewania możliwy jest na przykład własny wyrób jogurtu. W zestawie: kosz do gotowania na parze, łyżka oraz miarka.

  • Tryby pracy: Duszenie, Gotowanie, Gotowanie na parze, Pieczenie mięs, Przygotowywanie jogurtu, Wolne gotowanie, Wypiekanie ciast
  • Funkcje dodatkowe: Minutnik, Podtrzymywanie ciepła
  • Programy automatyczne: 11

Cena: 489,02 zł Przejdź do sklepu

Multicooker Philips HD2151/40

Multicooker Philips HD2151/40 ma moc 1000 W. Istnieje możliwość wyboru wielu regulacji, na przykład ustawienie żądanej temperatury lub opóźnienie startu. Przygotowując dania można inspirować się aplikacją NutriU, w której znajduje się wiele propozycji na różne przepisy. Urządzenie ma wprowadzonych aż 35 automatycznych programów, co znacznie ułatwia gotowanie, zwłaszcza młodym adeptom sztuki kulinarnej. Zestaw zawiera: chochlę, garnek, książkę z przepisami, plastikowy pojemnik z podziałką, tackę do gotowania na parze.

  • Funkcje dodatkowe: Minutnik, Sygnalizacja dźwiękowa, Blokada rodzicielska, Podtrzymywanie ciepła, Opóźnienie startu, Regulacja temperatury
  • Programy automatyczne: 35

Cena: 849,00 zł Przejdź do sklepu

Multicooker Tefal Cook4Me Touch CY9128 (Wi-Fi)

Multicooker Tefal Cook4Me Touch wyposażony jest w naczynie o pojemności 6 l. Pokryte jest ono nieprzywierającą powłoką, co ułatwia utrzymanie go w czystości. Jeżeli potrzebujesz wsparcia, co jest oczywiste zwłaszcza dla osób, które po raz pierwszy mają styczność z tego rodzaju urządzeniem, można pobrać na telefon aplikację My Tefal. Znajdziesz tam wiele inspirujących przepisów, ale również cennych porad.

  • Tryby pracy: Duszenie, Gotowanie na parze, Gotowanie pod ciśnieniem, Smażenie
  • Funkcje dodatkowe: Minutnik, Regulacja temperatury, Aplikacja z przepisami, Dotykowy ekran, Programy automatyczne, Możliwość mycia elementów w zmywarce,Funkcja opóźnionego startu, Podtrzymywanie ciepła
  • Ilość automatycznych programów: 12

Cena: 2 099,00 zł Przejdź do sklepu

Wielofunkcyjny robot kuchenny z Wi-Fi Monsieur Cuisine Smart

Czy wiesz, że to cudo możesz kupić 300 zł taniej? Już niedługo, przez całe siedem dni, od poniedziałku 11 grudnia do niedzieli 17 grudnia, można będzie nabyć Monsieur Cuisine Smart w promocyjnej cenie w placówkach stacjonarnych Lidl. Przypominam, że wspomniana niedziela jest dniem handlowym. Wielofunkcyjny robot można będzie wówczas nabyć za kwotę 2199 zł.

Urządzenie ma regulację temperatury od 37° do 130°, wbudowaną wagę oraz timer odmierzający czas do 99 minut. Sterować można za pomocą głosu lub wybierając odpowiednie ustawienia na ośmiocalowym kolorowym wyświetlaczu dotykowym. Planujesz przyjęcie? Wybierz menu w Kuchni Lidla i zaplanuj niezbędne sprawunki z robotem, korzystając z listy zakupów.

Cena: 2 499,00 zł Przejdź do sklepu

https://think-about.pl/nowe-przepisy-monsieur-cuisine-lidlomix-11-23/55228/

Urządzenie Thermomix

Obecnie na prezentacjach można kupić model Thermomix TM6, który posiada 20 różnych funkcji i trybów. Urządzenie posiada czytelny wyświetlacz, na którym pokazywane są dokładne instrukcje krok po kroku, jak przygotować daną potrawę. Ponadto można korzystać z Cookidoo, gdzie zgromadzone są najróżniejsze przepisy kuchni z całego świata. Dzięki temu na pewno uda Ci się stworzyć całą gamę pysznych dań.

Cena: 5 995,00 zł Umów prezentację

Przeczytaj także: Monsieur Cuisine Connect – jak dodać przepisy? Instrukcja w 6 prostych krokach

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.