niedziela, 14 lipca

Sprzęty małego AGD są nieodzowne w każdym domu. Bez nich ani rusz. Wie o tym każda gospodyni, podobnie jak o tym, że czasem trzeba je wymienić na nowszy model lub dokupić brakujący. Podpowiadam, co można ciekawego można znaleźć na wyprzedaży w sklepach stacjonarnych Lidl w tym tygodniu.

Oferta sklepów Lidl zmienia się z dnia na dzień. Warto więc wiedzieć z góry kiedy trafi się interesująca nas promocja, by nie przegapić tego momentu. Nikt z nas nie lubi przepłacać. Dlatego z takim zainteresowaniem przeglądamy gazetki, chcąc wyszukać to co najbardziej będzie się opłacać.

Sprzęty małego AGD

Ten tydzień obfituje w wiele przydatnych urządzeń do domu i kuchni, które można będzie kupić w sklepach stacjonarnych Lidl. Wśród takich sprzętów jest na przykład ekspres do kawy marki DeLonghi, który można będzie kupić aż o 300 zł taniej. Warto zwrócić uwagę na frytkownicę beztłuszczową Gourmet Maxx, która nie dość że przygotuje zdrowe i smaczne dania to jeszcze ma funkcję rozmrażania, a nawet suszarki do grzybów czy owoców. Można będzie stać się jej posiadaczem wydając zaledwie 179 zł. Sobota 16 grudnia, to dzień kiedy można będzie nabyć taniej aż o 200 zł robot sprzątający Silvercrest SSWR B1 z funkcją mycia.

https://think-about.pl/akcesoria-do-lidlomix-monsieur-cuisine-grudzien/39084/

Frytkownica beztłuszczowa Gourmet Maxx

Frytkownica beztłuszczowa Gourmet Maxx o mocy 1400 W wyposażona jest w koszyk o pojemności nie przekraczającej 3 l. Pokryty jest on nieprzywierającą powłoką, co ułatwia jego utrzymanie w czystości. Krążące wewnątrz gorące powietrze opieka, dzięki czemu potrawy są chrupiące, soczyste i nie ociekają tłuszczem. Ponadto urządzenie może rozmrażać potrawy oraz służyć jako suszarka, na przykład do grzybów lub owoców. Gourmet Maxx posiada czytelny wyświetlacz umiejscowiony od góry, 60-minutowy timer oraz wbudowanych sześć programów automatycznych ułatwiających obsługę. Frytkownica beztłuszczowa Gourmet Maxx dostępna będzie w sklepach stacjonarnych Lidl od czwartku 14 grudnia do piątku 15 grudnia.

Cena: 249,00 zł Cena: 179,00 zł Sprawdź ofertę

Automatyczny ekspres do kawy DeLonghi

Automatyczny ekspres do kawy DeLonghi wyposażony został w młynek, który zmieli ziarna zgodnie z wybranym ustawieniem, jednym z 13. Centralnie znajduje się panel sterowania, który umożliwia obsługę urządzenia, na przykład wybór parzenia jednej lub dwóch filiżanek espresso albo regulację mocy naparu. Regulowana wylewka ułatwia przygotowanie latte macchiato w wysokiej szklance. Od czwartku 14 grudnia urządzenie będzie dostępne w wybranych sklepach w sprzedaży stacjonarnej. Szczegółowe informacje można będzie uzyskać w czasie obowiązywania promocji na stronie obsluga-klienta.lidl.pl

Cena: 1 449,00 zł Cena: 1 199,00 zł Sprawdź ofertę

Ceramiczny termowentylator kolumnowy Silvercrest

Ceramiczny termowentylator kolumnowy Silvercrest ma możliwość wyboru regulacji poziomu grzania, na niższym lub wyższym poziomie – 1200 W lub 2000 W. Ponadto można regulować temperaturę grzania od 15 do 40°C. Przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni 12,57 m². Urządzenie może także działać jako wentylator, przynosząc ulgę w ciepłe dni. Warto wiedzieć, że funkcja oscylacji umożliwia równomierne rozprowadzenie nawiewanego powietrza. Sterować można wybierając manualne przyciski na wyświetlaczu LED lub za pomocą pilota. Termowentylator dostępny będzie w sprzedaży stacjonarnej od czwartku 14 grudnia. Ponadto można go kupić w stałej sprzedaży w sklepie online.

Cena: 199,00 zł Przejdź do sklepu

Sprawdź także informacje o czekającej promocji na robot sprzątający Silvercrest. Kupisz go tylko za 499 zł w Lidlu!

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.