Sprzęty małego AGD są nieodzowne w każdym domu. Bez nich ani rusz. Wie o tym każda gospodyni, podobnie jak o tym, że czasem trzeba je wymienić na nowszy model lub dokupić brakujący. Podpowiadam, co można ciekawego można znaleźć na wyprzedaży w sklepach stacjonarnych Lidl w tym tygodniu.

Oferta sklepów Lidl zmienia się z dnia na dzień. Warto więc wiedzieć z góry kiedy trafi się interesująca nas promocja, by nie przegapić tego momentu. Nikt z nas nie lubi przepłacać. Dlatego z takim zainteresowaniem przeglądamy gazetki, chcąc wyszukać to co najbardziej będzie się opłacać.

Sprzęty małego AGD

Ten tydzień obfituje w wiele przydatnych urządzeń do domu i kuchni, które można będzie kupić w sklepach stacjonarnych Lidl. Wśród takich sprzętów jest na przykład ekspres do kawy marki DeLonghi, który można będzie kupić aż o 300 zł taniej. Warto zwrócić uwagę na frytkownicę beztłuszczową Gourmet Maxx, która nie dość że przygotuje zdrowe i smaczne dania to jeszcze ma funkcję rozmrażania, a nawet suszarki do grzybów czy owoców. Można będzie stać się jej posiadaczem wydając zaledwie 179 zł. Sobota 16 grudnia, to dzień kiedy można będzie nabyć taniej aż o 200 zł robot sprzątający Silvercrest SSWR B1 z funkcją mycia.

https://think-about.pl/akcesoria-do-lidlomix-monsieur-cuisine-grudzien/39084/

Frytkownica beztłuszczowa Gourmet Maxx

Sprzęty małego AGD w Lidlu. Kup taniej frytkownicę albo ekspres do kawy

Frytkownica beztłuszczowa Gourmet Maxx o mocy 1400 W wyposażona jest w koszyk o pojemności nie przekraczającej 3 l. Pokryty jest on nieprzywierającą powłoką, co ułatwia jego utrzymanie w czystości. Krążące wewnątrz gorące powietrze opieka, dzięki czemu potrawy są chrupiące, soczyste i nie ociekają tłuszczem. Ponadto urządzenie może rozmrażać potrawy oraz służyć jako suszarka, na przykład do grzybów lub owoców. Gourmet Maxx posiada czytelny wyświetlacz umiejscowiony od góry, 60-minutowy timer oraz wbudowanych sześć programów automatycznych ułatwiających obsługę. Frytkownica beztłuszczowa Gourmet Maxx dostępna będzie w sklepach stacjonarnych Lidl od czwartku 14 grudnia do piątku 15 grudnia.

Cena: 249,00 zł Cena: 179,00 zł Sprawdź ofertę

Automatyczny ekspres do kawy DeLonghi

Sprzęty małego AGD w Lidlu. Kup taniej frytkownicę albo ekspres do kawy

Automatyczny ekspres do kawy DeLonghi wyposażony został w młynek, który zmieli ziarna zgodnie z wybranym ustawieniem, jednym z 13. Centralnie znajduje się panel sterowania, który umożliwia obsługę urządzenia, na przykład wybór parzenia jednej lub dwóch filiżanek espresso albo regulację mocy naparu. Regulowana wylewka ułatwia przygotowanie latte macchiato w wysokiej szklance. Od czwartku 14 grudnia urządzenie będzie dostępne w wybranych sklepach w sprzedaży stacjonarnej. Szczegółowe informacje można będzie uzyskać w czasie obowiązywania promocji na stronie obsluga-klienta.lidl.pl

Cena: 1 449,00 zł Cena: 1 199,00 zł Sprawdź ofertę

Ceramiczny termowentylator kolumnowy Silvercrest

Sprzęty małego AGD w Lidlu. Kup taniej frytkownicę albo ekspres do kawy

Ceramiczny termowentylator kolumnowy Silvercrest ma możliwość wyboru regulacji poziomu grzania, na niższym lub wyższym poziomie – 1200 W lub 2000 W. Ponadto można regulować temperaturę grzania od 15 do 40°C. Przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni 12,57 m². Urządzenie może także działać jako wentylator, przynosząc ulgę w ciepłe dni. Warto wiedzieć, że funkcja oscylacji umożliwia równomierne rozprowadzenie nawiewanego powietrza. Sterować można wybierając manualne przyciski na wyświetlaczu LED lub za pomocą pilota. Termowentylator dostępny będzie w sprzedaży stacjonarnej od czwartku 14 grudnia. Ponadto można go kupić w stałej sprzedaży w sklepie online.

Cena: 199,00 zł Przejdź do sklepu

Sprawdź także informacje o czekającej promocji na robot sprzątający Silvercrest. Kupisz go tylko za 499 zł w Lidlu!

Robot sprzątający Silvercrest SSWR B1 z funkcją mycia

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.