Jeszcze tylko do jutra trwa promocja w ramach której, można kupić taniej sprzęty marki Zelmer i Clatronic. Sprawdziłam i wiem, taniej nigdzie ich nie kupisz.

Nadchodzi okres świątecznych spotkań w gronie najbliższych. Wielu z nas, chce się jak najlepiej przygotować na ten czas. Dlatego decydujemy się na zakup urządzeń, które ułatwią nam szykowanie się. Tylko do jutra, do środy 13 grudnia, trwa promocja w sklepach Kaufland. Można taniej kupić sprzęty marki Zelmer i Clatronic. Są to mop parowy i żelazko marki Zelmer oraz parownica Clatronic. Sprawdziłam, o ile taniej można rzeczywiście je kupić. Okazało się, że decydując się na zakup wszystkich trzech urządzeń, można zaoszczędzić kwotę około 140 zł. To całkiem niemało, a wiadomo, że nikt z nas nie lubi przepłacać, zwłaszcza teraz w okresie przedświątecznym, kiedy wydatków nie brakuje.

Sprzęty marki Zelmer i Clatronic

Mop parowy ZST1300 Zelmer

Mop parowy ZST1300 Zelmer

Mop parowy ZST1300 Zelmer o mocy 1300 W gotowy jest do pracy po 20 sekundach od włączenia. Wyposażony jest w zbiornik na wodę o pojemności 400 ml. Wyrzut pary można regulować przy pomocy pokrętła, dostosowując jej ilość do zabrudzeń, maksymalnie 28g/min. Wysoka temperatura pary likwiduje bakterie i drobnoustroje. W zestawie znajdują się dwie nakładki mopujące z mikrofibry oraz nakładka do dywanów, co umożliwia sprzątanie różnych powierzchni. Decydując się teraz na zakup urządzenia, na przykład w sklepie RTV Euro AGD, trzeba byłoby wydać kwotę 229 zł, co daje oszczędność niemal 60 zł.

Cena: 169,90 zł Przejdź do sklepu Kaufland

Żelazko parowe ZIR1515 Zelmer

Żelazko parowe ZIR1515 Zelmer

Żelazko parowe ZIR1515 Zelmer o mocy 2400 W zapewnia stały wyrzut pary 30g/minutę. Warto wiedzieć, że maksymalnie urządzenie może wytworzyć ją w ilości 120 gram. Model ten wyposażony został w ceramiczną stopę, która wraz z funkcją wyrzutu pary wodnej w pionie umożliwia prasowanie nie tylko w poziomie. Dzięki temu można wygodnie uprasować ubranie na wieszaku lub inne zwisające tekstylia. Natomiast możliwość prasowania na sucho pozwala na odświeżenie garderoby nawet z zamszu. Ponadto ceramiczna stopa gładko przesuwa się po różnych rodzajach tkanin. System antywapienny dba o to, by osad wolniej odkładał się w żelazku. Taki sam model ZIR1515 Zelmer można kupić w Media Expert w cenie 179,99 zł. Decydując się na zakupy w sklepie Kaufland można więc oszczędzić ponad 50 zł.

Cena: 129,90 zł Przejdź do sklepu Kaufland

Prasowalnica DB 3717 Clatronic

Sprzęty marki Zelmer i Clatronic w sklepach Kaufland w promocji. To się na prawdę opłaca!

Prasowalnica DB 3717 Clatronic ma moc 1100 W. Urządzenie jest gotowe do pracy w zaledwie 30 sekund od uruchomienia. Steamer wyposażony jest w zbiornik na wodę o pojemności 200 ml. W pełni uzupełniony pojemnik wystarcza na 20 minut pracy, a para uwalniana jest z wydajnością do 20 g/minutę przez siedem dysz. Czyszczenie ułatwiają nasadka ze szczotką do kurzu i do tekstyliów. Parownicę DB 3717 można kupić w sklepie Kaufland. Sprawdziłam także, że takie urządzenie można kupić na przykład w sklepie Media Expert za kwotę 110,53 zł, co pozwala na oszczędność ponad 30 zł.

Cena: 79,99 zł Przejdź do sklepu Kaufland

Sprawdź także, jakie sprzęty kuchenne marki Bosch można kupić na wyprzedaży w Lidlu. Opłaca się być szybkim!

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.