niedziela, 14 lipca

Jeszcze tylko do jutra trwa promocja w ramach której, można kupić taniej sprzęty marki Zelmer i Clatronic. Sprawdziłam i wiem, taniej nigdzie ich nie kupisz.

Nadchodzi okres świątecznych spotkań w gronie najbliższych. Wielu z nas, chce się jak najlepiej przygotować na ten czas. Dlatego decydujemy się na zakup urządzeń, które ułatwią nam szykowanie się. Tylko do jutra, do środy 13 grudnia, trwa promocja w sklepach Kaufland. Można taniej kupić sprzęty marki Zelmer i Clatronic. Są to mop parowy i żelazko marki Zelmer oraz parownica Clatronic. Sprawdziłam, o ile taniej można rzeczywiście je kupić. Okazało się, że decydując się na zakup wszystkich trzech urządzeń, można zaoszczędzić kwotę około 140 zł. To całkiem niemało, a wiadomo, że nikt z nas nie lubi przepłacać, zwłaszcza teraz w okresie przedświątecznym, kiedy wydatków nie brakuje.

Sprzęty marki Zelmer i Clatronic

Mop parowy ZST1300 Zelmer

Mop parowy ZST1300 Zelmer o mocy 1300 W gotowy jest do pracy po 20 sekundach od włączenia. Wyposażony jest w zbiornik na wodę o pojemności 400 ml. Wyrzut pary można regulować przy pomocy pokrętła, dostosowując jej ilość do zabrudzeń, maksymalnie 28g/min. Wysoka temperatura pary likwiduje bakterie i drobnoustroje. W zestawie znajdują się dwie nakładki mopujące z mikrofibry oraz nakładka do dywanów, co umożliwia sprzątanie różnych powierzchni. Decydując się teraz na zakup urządzenia, na przykład w sklepie RTV Euro AGD, trzeba byłoby wydać kwotę 229 zł, co daje oszczędność niemal 60 zł.

Cena: 169,90 zł Przejdź do sklepu Kaufland

Żelazko parowe ZIR1515 Zelmer

Żelazko parowe ZIR1515 Zelmer o mocy 2400 W zapewnia stały wyrzut pary 30g/minutę. Warto wiedzieć, że maksymalnie urządzenie może wytworzyć ją w ilości 120 gram. Model ten wyposażony został w ceramiczną stopę, która wraz z funkcją wyrzutu pary wodnej w pionie umożliwia prasowanie nie tylko w poziomie. Dzięki temu można wygodnie uprasować ubranie na wieszaku lub inne zwisające tekstylia. Natomiast możliwość prasowania na sucho pozwala na odświeżenie garderoby nawet z zamszu. Ponadto ceramiczna stopa gładko przesuwa się po różnych rodzajach tkanin. System antywapienny dba o to, by osad wolniej odkładał się w żelazku. Taki sam model ZIR1515 Zelmer można kupić w Media Expert w cenie 179,99 zł. Decydując się na zakupy w sklepie Kaufland można więc oszczędzić ponad 50 zł.

Cena: 129,90 zł Przejdź do sklepu Kaufland

Prasowalnica DB 3717 Clatronic

Prasowalnica DB 3717 Clatronic ma moc 1100 W. Urządzenie jest gotowe do pracy w zaledwie 30 sekund od uruchomienia. Steamer wyposażony jest w zbiornik na wodę o pojemności 200 ml. W pełni uzupełniony pojemnik wystarcza na 20 minut pracy, a para uwalniana jest z wydajnością do 20 g/minutę przez siedem dysz. Czyszczenie ułatwiają nasadka ze szczotką do kurzu i do tekstyliów. Parownicę DB 3717 można kupić w sklepie Kaufland. Sprawdziłam także, że takie urządzenie można kupić na przykład w sklepie Media Expert za kwotę 110,53 zł, co pozwala na oszczędność ponad 30 zł.

Cena: 79,99 zł Przejdź do sklepu Kaufland

Sprawdź także, jakie sprzęty kuchenne marki Bosch można kupić na wyprzedaży w Lidlu. Opłaca się być szybkim!

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.