Wyprzedaż to okazja, by wydając nieduże pieniądze kupić sprzęty, które wzbogacą i doposażą warsztat. Już niedługo w sklepach stacjonarnych Lidl będzie można taniej nabyć narzędzia Parkside.

Narzędzia Parkside można kupić w stałej sprzedaży między innymi na stronie online Lidl. Dostępne są tam one w cenie regularnej, ale często można je nabyć także w promocji. Ponadto, co jakiś czas pojawiają się na wyprzedażach w sklepach stacjonarnych. To ważne, szczególnie dla tych, którzy lubią dokładnie obejrzeć nabywany sprzęt. Właśnie taka okazja trafi się już niedługo.

Narzędzia Parkside

Przyszły tydzień w Lidlu rozpocznie się wyprzedażą narzędzi. Już w poniedziałek 18 grudnia można będzie nabyć sprzęty i akcesoria marki Parkside. To doskonała okazja, by kupić w okazyjnej cenie urządzenia, które równocześnie mogą być miłym świątecznym prezentem. Niejeden majsterkowicz obdarowany akumulatorową wiertarko wkrętarką oraz dołączoną do zestawu, pełną przyborów walizką, zapewne ucieszy się. Podobnie ma się sprawa z akumulatorową wkrętarką z wymiennymi nasadkami albo dalmierzem laserowym. Zapraszam do przeglądu, co warto kupić w kolejnym tygodniu w placówkach stacjonarnych Lidl.

Przeczytaj także: Sprzęty marki Vileda i robot sprzątający w Lidlu – czyli jak ułatwić sobie przedświąteczne porządki.

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka 20 V

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka 20 V ma dwubiegową skrzynię i do wyboru jeden z 25 poziomów momentu obrotowego. Automatyczna blokada wrzeciona Spindle Lock ułatwia wymianę potrzebnych narzędzi, bitów lub wierteł. Przeznaczona jest do wiercenia w drewnie, tworzywie drewnopochodnym lub metalu. Zestaw obejmuje: dwa akumulatory 2Ah i 20 V, ładowarka oraz walizka z akcesoriami.

Cena: 299,00 zł Sprawdź ofertę

Wiertarka udarowa jednobiegowa PSBM 750 B3

Wiertarka udarowa jednobiegowa PSBM 750 B3 ma moc 750 W. Dzięki zastosowaniu funkcji udaru urządzenie może wiercić otwory nie tylko w drewnie czy metalu, ale również w betonie. Wiertarka ma płynnie regulowaną prędkość obrotową oraz możliwość wybrania obrotów w prawo/lewo. Wygodę użytkowania podnosi dodatkowy uchwyt, który można zamontować w jednej z 12 pozycji. W zestawie znajduje się: dodatkowy uchwyt z powłoką soft-grip, metalowy ogranicznik głębokości oraz walizka.

Cena: 129,00 zł Cena: 99,00 zł Przejdź do sklepu

Zestaw wkrętaków i bitów XXL

Zestaw wkrętaków i bitów XXL zawiera aż 116 elementów. Całość zgromadzona jest w stabilnym stojaku z tworzywa sztucznego, gdzie każde akcesorium ma swoje miejsce. Stojak ten może również być umocowany do ściany i nie zajmować cennego miejsca na stole. Warto wiedzieć, że wkrętaki mają magnetyczne końcówki, a bity osadzone są w uchylnych przegródkach.

Cena: 99,00 zł Przejdź do sklepu

Poziomica laserowa Parkside

Poziomica laserowa Parkside na trójnożnym stojaku umożliwia wyznaczenie linii prostych, pionowych i poziomych, z precyzją pomiaru do +/- 1 mm. Dokładności tej można oczekiwać przy oddaleniu od celu do 2 m.

Cena: 39,99 zł Sprawdź ofertę

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.