Narzędzia Parkside na wyprzedaży w sklepach stacjonarnych Lidl

Wyprzedaż to okazja, by wydając nieduże pieniądze kupić sprzęty, które wzbogacą i doposażą warsztat. Już niedługo w sklepach stacjonarnych Lidl będzie można taniej nabyć narzędzia Parkside.

Narzędzia Parkside można kupić w stałej sprzedaży między innymi na stronie online Lidl. Dostępne są tam one w cenie regularnej, ale często można je nabyć także w promocji. Ponadto, co jakiś czas pojawiają się na wyprzedażach w sklepach stacjonarnych. To ważne, szczególnie dla tych, którzy lubią dokładnie obejrzeć nabywany sprzęt. Właśnie taka okazja trafi się już niedługo.

Narzędzia Parkside

Przyszły tydzień w Lidlu rozpocznie się wyprzedażą narzędzi. Już w poniedziałek 18 grudnia można będzie nabyć sprzęty i akcesoria marki Parkside. To doskonała okazja, by kupić w okazyjnej cenie urządzenia, które równocześnie mogą być miłym świątecznym prezentem. Niejeden majsterkowicz obdarowany akumulatorową wiertarko wkrętarką oraz dołączoną do zestawu, pełną przyborów walizką, zapewne ucieszy się. Podobnie ma się sprawa z akumulatorową wkrętarką z wymiennymi nasadkami albo dalmierzem laserowym. Zapraszam do przeglądu, co warto kupić w kolejnym tygodniu w placówkach stacjonarnych Lidl.

Przeczytaj także: Sprzęty marki Vileda i robot sprzątający w Lidlu – czyli jak ułatwić sobie przedświąteczne porządki.

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka 20 V

Lidl promocja

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka 20 V ma dwubiegową skrzynię i do wyboru jeden z 25 poziomów momentu obrotowego. Automatyczna blokada wrzeciona Spindle Lock ułatwia wymianę potrzebnych narzędzi, bitów lub wierteł. Przeznaczona jest do wiercenia w drewnie, tworzywie drewnopochodnym lub metalu. Zestaw obejmuje: dwa akumulatory 2Ah i 20 V, ładowarka oraz walizka z akcesoriami.

Cena: 299,00 zł Sprawdź ofertę

Wiertarka udarowa jednobiegowa PSBM 750 B3

Wiertarka udarowa jednobiegowa PSBM 750 B3, Promocja Lidl

Wiertarka udarowa jednobiegowa PSBM 750 B3 ma moc 750 W. Dzięki zastosowaniu funkcji udaru urządzenie może wiercić otwory nie tylko w drewnie czy metalu, ale również w betonie. Wiertarka ma płynnie regulowaną prędkość obrotową oraz możliwość wybrania obrotów w prawo/lewo. Wygodę użytkowania podnosi dodatkowy uchwyt, który można zamontować w jednej z 12 pozycji. W zestawie znajduje się: dodatkowy uchwyt z powłoką soft-grip, metalowy ogranicznik głębokości oraz walizka.

Cena: 129,00 zł Cena: 99,00 zł Przejdź do sklepu

Zestaw wkrętaków i bitów XXL

Zestaw wkrętaków i bitów XXL, Promocja Lidl

Zestaw wkrętaków i bitów XXL zawiera aż 116 elementów. Całość zgromadzona jest w stabilnym stojaku z tworzywa sztucznego, gdzie każde akcesorium ma swoje miejsce. Stojak ten może również być umocowany do ściany i nie zajmować cennego miejsca na stole. Warto wiedzieć, że wkrętaki mają magnetyczne końcówki, a bity osadzone są w uchylnych przegródkach.

Cena: 99,00 zł Przejdź do sklepu

Poziomica laserowa Parkside

Promocja Lidl

Poziomica laserowa Parkside na trójnożnym stojaku umożliwia wyznaczenie linii prostych, pionowych i poziomych, z precyzją pomiaru do +/- 1 mm. Dokładności tej można oczekiwać przy oddaleniu od celu do 2 m.

Cena: 39,99 zł Sprawdź ofertę

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.