Święta Bożego Narodzenia są znakomitą okazją do spotkań w rodzinnym gronie i biesiadowania, co potwierdza zarówno sprzedaż, przedświąteczny ruch w galeriach handlowych, a nawet intensywność przylotów rodaków zza granicy. Przygotowanie wigilijnego stołu bywa dużym wyzwaniem, a multitasking jest tu na wagę złota. Czy można cieszyć się z radosnych chwil, a jednocześnie nie obawiać o długie godziny spędzone w kuchni? Tak, a receptą jest… robot planetarny. Tylko dziś, kupisz jeden z popularnych modeli w dość dużej promocji – rabat sięga blisko -30%! Sprawdź, gdzie go szukać i zapomnij o pracochłonnych wyzwaniach kulinarnych.

Robot kuchenny planetarny SAM COOK PSC-150/B

Aby przekonać się o rzeczywistych możliwościach sprzętu, wspomnieć należy o decydujących parametrach. Producent zadbał o wysoką moc sięgającą 1200 Wat, dzięki czemu możliwe jest stosunkowo szybkie wyrobienie kremów, ciast, ale i nie tylko. Robot planetarny umożliwia również mieszanie, ubijanie i miksowanie, tak więc z powodzeniem może zastąpić kilka urządzeń kuchennych. Ruch planetarny docenią wszyscy, którzy choć raz męczyli się z przyrządzeniem składników na ulubione wypieki, a 12-stopniowa regulacja prędkości pozwala dostosować pracę do aktualnych potrzeb. Producent wyposażył model w czytelny, prosty wyświetlacz LCD, a dzięki 3 mieszadłom w zestawie, nie ma konieczności narażania się na dodatkowy wydatek na akcesoria.

Robot planetarny od SAM COOK taniej tylko dziś – szczegóły promocji

Sprzęt objęto specjalną akcją Świąteczne Media Expert Days (rabaty trwają do 23:59, 12.12). Tym samym, korzystając z dedykowanego kodu ME-DAYS, możemy zaoszczędzić blisko 300 zł. Regularna cena w większości sklepów wynosi 999 zł, natomiast dziś, kupimy robot planetarny za jedyne 699 zł. Wszystkie szczegóły dotyczące specyfikacji, wyposażenia i nie tylko znajdziesz pod tym linkiem. Nadmienię, że to ostatnie dni, podczas których możemy dokonywać zakupów online i nie obawiać się o wysyłkę przed wigilią. Na stronie Media Expert widnieje adnotacja o dostawie nazajutrz, tak więc urządzenie może wykazać się już podczas nadchodzących przygotowań do świąt.

Jeśli zastanawiasz się, czy warto kupić robota planetarnego, a także czym wyróżnia się na tle innych urządzeń, zajrzyj do publikacji: Robot planetarny – który model wybrać? Ranking 2023. Dowiesz się nie tylko jak działa, ale również o jego historii i na co warto zwracać uwagę podczas zakupu. Jeśli SAM COOK miałby być prezentem pod choinkę, mogą zainteresować Cię również nasze propozycje.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.