Święta Bożego Narodzenia są znakomitą okazją do spotkań w rodzinnym gronie i biesiadowania, co potwierdza zarówno sprzedaż, przedświąteczny ruch w galeriach handlowych, a nawet intensywność przylotów rodaków zza granicy. Przygotowanie wigilijnego stołu bywa dużym wyzwaniem, a multitasking jest tu na wagę złota. Czy można cieszyć się z radosnych chwil, a jednocześnie nie obawiać o długie godziny spędzone w kuchni? Tak, a receptą jest… robot planetarny. Tylko dziś, kupisz jeden z popularnych modeli w dość dużej promocji – rabat sięga blisko -30%! Sprawdź, gdzie go szukać i zapomnij o pracochłonnych wyzwaniach kulinarnych.

Robot kuchenny planetarny SAM COOK PSC-150/B

Robot planetarny kuchenny SAM COOK PSC-150/B 1200W

Aby przekonać się o rzeczywistych możliwościach sprzętu, wspomnieć należy o decydujących parametrach. Producent zadbał o wysoką moc sięgającą 1200 Wat, dzięki czemu możliwe jest stosunkowo szybkie wyrobienie kremów, ciast, ale i nie tylko. Robot planetarny umożliwia również mieszanie, ubijanie i miksowanie, tak więc z powodzeniem może zastąpić kilka urządzeń kuchennych. Ruch planetarny docenią wszyscy, którzy choć raz męczyli się z przyrządzeniem składników na ulubione wypieki, a 12-stopniowa regulacja prędkości pozwala dostosować pracę do aktualnych potrzeb. Producent wyposażył model w czytelny, prosty wyświetlacz LCD, a dzięki 3 mieszadłom w zestawie, nie ma konieczności narażania się na dodatkowy wydatek na akcesoria.

Robot planetarny od SAM COOK taniej tylko dziś – szczegóły promocji

Sprzęt objęto specjalną akcją Świąteczne Media Expert Days (rabaty trwają do 23:59, 12.12). Tym samym, korzystając z dedykowanego kodu ME-DAYS, możemy zaoszczędzić blisko 300 zł. Regularna cena w większości sklepów wynosi 999 zł, natomiast dziś, kupimy robot planetarny za jedyne 699 zł. Wszystkie szczegóły dotyczące specyfikacji, wyposażenia i nie tylko znajdziesz pod tym linkiem. Nadmienię, że to ostatnie dni, podczas których możemy dokonywać zakupów online i nie obawiać się o wysyłkę przed wigilią. Na stronie Media Expert widnieje adnotacja o dostawie nazajutrz, tak więc urządzenie może wykazać się już podczas nadchodzących przygotowań do świąt.

Media Expert

Jeśli zastanawiasz się, czy warto kupić robota planetarnego, a także czym wyróżnia się na tle innych urządzeń, zajrzyj do publikacji: Robot planetarny – który model wybrać? Ranking 2023. Dowiesz się nie tylko jak działa, ale również o jego historii i na co warto zwracać uwagę podczas zakupu. Jeśli SAM COOK miałby być prezentem pod choinkę, mogą zainteresować Cię również nasze propozycje.