środa, 19 czerwca

Bardzo wygodnym sposobem na przemieszczanie się po mieście jest elektryczny rower. Tym razem chcemy was zainteresować Gi FlyBike – pierwszym elektrycznym rowerem, który możemy w ciągu sekundy złożyć.


Rower ten wyposażony w 26 calowe koła potrafi na pełnym naładowaniu baterii mocą silnika pokonać dystans 60 kilometrów. Opony te co ważne wyposażone są w system zapobiegający przebiciu .

Fajnym patentem jest system blokujący, który automatycznie uruchamia się, gdy odejdziemy na odległość powyżej pięciu metrów. Pracą roweru możemy sterować przy użyciu naszego smartfona (iOS oraz Android).

Z informacji technicznych: rower ten ma długość 170 cm, wysokość 102 cm oraz szerokość kierownicy 66 cm. Co ważne po złożeniu długość Gi FlyBike zmniejsza się do 90 cm.  Rower ten waży całkiem sporo, bo aż 17 kg. Wbudowana bateria pozwoli także na podładowanie naszego smartfona podczas jazdy.

Zakończona niedawno kampania na Indiegogo okazała się wielkim sukcesem. Projekt ten sfinalizowano w 500 % gromadząc łącznie 461 004 $. Rower Gi FlyBike do sprzedaży trafi w czerwcu 2016 w cenie 4 000 $.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/0Fty7bIi-xg” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]