Robot sprzątający w promocji! Wydasz mniej niż 700 zł

Nie umiesz się już doczekać na Black Friday? Spokojnie, już teraz możesz kupić w dobrej cenie robot sprzątający.

Robot sprzątający to nie luksus za wielkie pieniądze. Pojawia się w naszych domach coraz częściej. Jego zadaniem jest sprzątać mieszkanie, co pozwala nam w tym czasie odpocząć lub wykonać inne obowiązki. W zależności od wybranego modelu może tylko odkurzać lub mieć również funkcję mopowania, a więc wycierania na mokro. Ale to nie koniec zalet tych urządzeń. Jesteś zainteresowany? Sprawdź, jakie modele w promocyjnej cenie wyszukałam.

Aktualnie w sklepie RTV Euro AGD można kupić robot sprzątający i mopujący z funkcją UV Raven EOA001 SmartCleaner. Promocja na ten model trwa aż do 30 listopada, jest więc czas by spokojnie zastanowić się i podjąć decyzję. Sprzęt ten kosztuje teraz 639 zł. Drugim urządzeniem jest robot sprzątający Proficare PC-BSR 3043, który może być twój po wydaniu 689 zł.

Szukasz robota sprzątającego z bazą samoczyszczącą? Sprawdź jakie modele zostały wybrane do naszego zestawienia.

Robot sprzątający i mopujący z funkcją UV Raven EOA001 SmartCleaner

Robot sprzątający i mopujący Raven EOA001 SmartCleaner

Robot sprzątający z funkcją mopowania Raven EOA001 SmartCleaner ma litowo-jonową baterię, która w pełni naładowana jest po upływie pięciu godzin. Daje jej to energię to pracy przez dwie godziny. Warto wiedzieć, że odkurzacz automatycznie powraca do stacji ładującej w chwili rozładowania się baterii. Pracujące urządzenie generuje hałas na poziomie 60 dB. W robocie zainstalowana jest lampa UV, która pozostawia czystą podłogę, co jest ważne dla rodzin z małymi dziećmi lub dla posiadaczy zwierząt domowych uczących się dbałości o własną czystość.

Urządzenie Raven EOA001 wyposażono w szereg czujników, dzięki czemu bezpiecznie przejeżdża przez kolejne pomieszczenia pokonując nierówności podłogi (czujnik uskoku podłoża). Przed upadkiem ze schodów zabezpiecza go czujnik krawędzi, natomiast przed uderzeniem o stojące na podłodze przedmioty chroni go czujnik odległości, przeszkód i antykolizyjny. Czujnik kurzu i wykrywający szczególnie zabrudzone miejsca umożliwia dokładne sprzątnięcie tam, gdzie nagromadzona jest większa ilość kurzu czy sierści. Okruchy, włosy i inne zabrudzenia gromadzą się w zbiorniku na kurz o pojemności 0,6 l i tam pozostają, a dalej wydostaje się przez filtr HEPA oczyszczone powietrze.

Sterowanie robotem sprzątającym odbywa się za pomocą aplikacji Raven SmartCleaner, którą można pobrać na telefon z systemem Android lub iOS. Zarządzać pracą odkurzacza można także przez pilot, gdzie jedną z funkcji jaką można wybrać, jest jeden z sześciu programów czyszczenia. W zestawie znajduje się: dodatkowy filtr, moduł wirtualnej ściany, pilot na podczerwień, stacja dokująca, instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.

Specyfikacja techniczna

 • Czas ładowania baterii: 300 minut
 • Czas pracy: 120 min
 • Pojemność zbiornika: 0,6 l
 • Czujniki: antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca
 • Funkcje: Wirtualna ściana, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Funkcja mopowania, Czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, Programator pracy, Wskaźnik zapełnienia pojemnika, Sterowanie pilotem lub za pomocą smartfona
 • Ilość programów czyszczenia: 6

Cena: 899,00 zł Cena: 639,00 zł Przejdź do sklepu

Robot sprzątający Proficare PC-BSR 3043

Robot sprzątający Proficare PC-BSR 3043

Robot sprzątający Proficare PC-BSR 3043 wyposażony został w baterię Li-Ion o parametrach 2600 mAh i 14,8 V, która ładuje się do pełna w trzy godziny, co umożliwia jej pracę, aż przez dwie godziny, jeżeli zostanie wybrany tryb ECO. Urządzenie przeznaczone jest do odkurzania dywanów z krótkim włosiem i do podłóg twardych, na przykład paneli, desek czy kafelek. Śmieci gromadzą się w zbiorniku o pojemności 0,4 l, natomiast wychodzące powietrze jest czyszczone przez filtr HEPA. Pracujące urządzenie generuje hałas na poziomie 61 dB.

Robotem można sterować za pomocą panelu dotykowego z wyświetlaczem LED, za pomocą dedykowanej aplikacji na telefon lub wybierając odpowiednie przyciski na pilocie. Można na przykład dobrać odpowiedni program sprzątania wybierając czyszczenie automatyczne, punktowe, narożników lub systematyczne. Dodatkowo szczotka podłogowa połączona jest z gumowymi ekstraktorami co umożliwia usuwanie trudnych zabrudzeń. Wbudowany żyroskop i czujniki podczerwieni umożliwiają orientację przestrzenną i bezpieczne poruszanie się po pomieszczeniu (czujnik schodów). W zestawie: dwie dodatkowe szczotki boczne, dodatkowy filtr HEPA, stacja ładowania z ładowarką, pilot zdalnego sterowania.

Specyfikacja techniczna

 • Czas ładowania baterii: 180 minut
 • Czas pracy: 120 min
 • Pojemność zbiornika: 0,4 l
 • Czujniki: Żyroskop, Schodów, Podczerwień
 • Funkcje: Automatyczny powrót do bazy, Indywidualne sterowanie, Funkcja regulacji czasowej, Przywołanie do stacji ładowania, Mechaniczna osłona chroniąca delikatne meble i framugi, Usuwanie uciążliwych zabrudzeń, Sterowanie pilotem, przez aplikację w telefonie lub na panelu dotykowym robota
 • Ilość programów czyszczenia: 4

Cena: 749,00 zł Cena: 689,00 zł Przejdź do sklepu

Przeczytaj także: Robot sprzątający – ranking 2023. Który model wybrać? Już od 979 zł!

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!