Retro kuchenka mikrofalowa z Lidla. Sprawdziłam opinie

Marzy ci się kuchnia inna niż wszystkie? Nowoczesna, ale urządzona w starym stylu? Retro kuchenka mikrofalowa to tylko jeden z wielu sprzętów, jaki może ci przypaść do gustu.

Urządzenia w stylu retro zdają się przeżywać drugą młodość. Zawojowały wnętrza i zdobyły nasze serca. Chętnie urządzamy nowoczesne kuchnie wyszukując pasujących swoim wyglądem retro sprzętów. Przeglądając przygotowane przez przedstawicieli sklepów Lidl propozycje można dostać zawrotów głowy. Na półkach w sklepie internetowym stoi zarówno retro kuchenka mikrofalowa, jak i blender czy mikser ręczny.

Co je wyróżnia? Przede wszystkim umiejętne połączenie szkła, metalu i koloru. Do tego są w pełni funkcjonalne i można je wyeksponować na kuchennym blacie. Już od jutra, od czwartku 19 października w sklepach stacjonarnych Lidl można będzie wyszukać w różnych kolorach ekspresy do kawy lub roboty planetarne – tutaj sprawdzisz, jakie modele będą od jutra w promocji.

Retro kuchenka mikrofalowa

Retro kuchenka mikrofalowa SMWC 700 C1 dostępna jest w trzech kolorach: odcieniu różu, niebieskiego i stalowym. Choć jest to ten sam model – różni je tylko kolor – to każde z tych kolorowych urządzeń otrzymało inną ocenę od klientów. Różowa kuchenka mikrofalowa zebrała 4,8/5 gwiazdek, a na tą ocenę zebrało się 161 opinii, z czego aż 136 to najlepsze noty. Kuchenka w kolorze niebieskim została oceniona na 4,7/5 gwiazdek. Ocenę tę zyskała od 156 klientów, z których aż 121 wystawiło piątkową notę. Kuchenka mikrofalowa szara to prawdziwa przodowniczka. Uzyskała 4,7/5 gwiazdek. Ta ocena to średnia od 313 komentujących klientów, spośród których aż 252 było bardzo zadowolonych i oceniło ją najwyżej. Oceny te wystawione były przez kupujących, którzy mieszkają w różnych krajach Europy, między innymi przez Niemców, Czechów, Holendrów czy Polaków.

Kuchenka mikrofalowa retro SMWC 700 C1 Silvercrest

Kuchenka mikrofalowa retro SMWC 700 C1 Silvercrest

Kuchenka mikrofalowa retro SMWC 700 C1 marki Silvercrest o mocy 700 W przeznaczona jest do podgrzewania i gotowania. Umożliwia także rozmrażanie, a czas ten zależy od wagi produktu. Wyposażona jest w osiem automatycznych programów, co ułatwia przyszykować zupę, pizzę, ziemniaki, makaron, mięso, rybę i warzywa lub podgrzewanie potrawy. Istnieje możliwość ustawienia wybranego poziomu mocy 70 W, 210 W, 350 W, 560 W lub 700 W, co daje szansę na przygotowanie różnych dań.

Kuchenkę SMWC 700 C1 obsługuje się za pomocą pokrętła i przycisków, natomiast czas zakończenia rozmrażania czy podgrzewania można obserwować na elektronicznym wyświetlaczu LED. Warto wiedzieć, że możliwe jest ustawienie timera na 95 minut, a o tym, że upłynął wyznaczony czas poinformuje nas dźwiękowy sygnał. Ponadto wyświetlacz ten może przez cały dzień służyć jako 24-godzinny zegar. Urządzenie ma funkcję szybkiego startu i zabezpieczenie przed dziećmi. W zestawie szklany talerz obrotowy.

Specyfikacja techniczna

  • moc wejściowa mikrofali: 1050 W
  • moc wyjściowa mikrofali: 700 W
  • pojemność wewnętrzna: ok. 17 l
  • wymiary: 44 x 25,7 x 36,3 cm
  • waga: 10 kg

Cena: 379,00 zł Przejdź do sklepu

Przeczytaj, jeśli poszukujesz ekspresu do kawy w stylu retro.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!