Marzysz o stacji dokującej do odkurzacza? Tutaj dostaniesz ją gratis. Koniec ręcznego czyszczenia

Stacje dokujące w odkurzaczach to wygoda, z której nigdy już nie zrezygnuję. Myślę, że nie jestem odosobniona, sprzątanie jest dzięki nim szybsze i nieporównywalnie przyjemniejsze. To prawdziwa okazja gdy można złapać ją jako gratis.

Jakie funkcję pełni stacja dokująca?

Stacja dokująca, która jest objęta aktualną promocją, ma za zadanie czyścić za nas nakładki mopujące odkurzacza. Posiada ona pojemnik na czystą wodę oraz dwa na brudną, znajdujące się po bokach. Wirnik z łopatkami podnosi czystą wodę i kieruje ją na mopy, które kręcąc się, odprowadzają ją razem z brudem. Nie trzeba już co chwila zdejmować i płukać ich na okrągło, wystarczy tylko na chwilę wstawić odkurzacz mopujący do stacji czyszczącej.

Stacja dokująca PowerPro EPPCS2

Jak otrzymać stacje dokującą za darmo?

Stacja dołączana jest jako gratis do kompatybilnych z nią odkurzaczy. To, co trzeba zrobić to udowodnić jego posiadanie, rejestrując swój paragon i dodając opinię na stronie electrolux.com z hasztagiem #opiniamotywowananagrodą.

Wartość stacji to 499 złotych (wg. wyceny producenta). Promocja trwa do 10 grudnia tego roku, jednak ilość produktów do rozdania jest ograniczona. Jeżeli więc możesz otrzymać stacje dokującą za darmo, nie zwlekaj.

Jest to też świetny moment na zakup nowego odkurzacza. Electrolux jest producentem godnym polecenia, a ich produkty są przemyślane. Jeżeli rozważaliście zakup nowego odkurzacza to gratisowa stacja przeniesie was na nowy poziom wygody.

Odkurzacze objęte promocją: