poniedziałek, 20 maja

Stacje dokujące w odkurzaczach to wygoda, z której nigdy już nie zrezygnuję. Myślę, że nie jestem odosobniona, sprzątanie jest dzięki nim szybsze i nieporównywalnie przyjemniejsze. To prawdziwa okazja gdy można złapać ją jako gratis.

Jakie funkcję pełni stacja dokująca?

Stacja dokująca, która jest objęta aktualną promocją, ma za zadanie czyścić za nas nakładki mopujące odkurzacza. Posiada ona pojemnik na czystą wodę oraz dwa na brudną, znajdujące się po bokach. Wirnik z łopatkami podnosi czystą wodę i kieruje ją na mopy, które kręcąc się, odprowadzają ją razem z brudem. Nie trzeba już co chwila zdejmować i płukać ich na okrągło, wystarczy tylko na chwilę wstawić odkurzacz mopujący do stacji czyszczącej.

Jak otrzymać stacje dokującą za darmo?

Stacja dołączana jest jako gratis do kompatybilnych z nią odkurzaczy. To, co trzeba zrobić to udowodnić jego posiadanie, rejestrując swój paragon i dodając opinię na stronie electrolux.com z hasztagiem #opiniamotywowananagrodą.

Wartość stacji to 499 złotych (wg. wyceny producenta). Promocja trwa do 10 grudnia tego roku, jednak ilość produktów do rozdania jest ograniczona. Jeżeli więc możesz otrzymać stacje dokującą za darmo, nie zwlekaj.

Jest to też świetny moment na zakup nowego odkurzacza. Electrolux jest producentem godnym polecenia, a ich produkty są przemyślane. Jeżeli rozważaliście zakup nowego odkurzacza to gratisowa stacja przeniesie was na nowy poziom wygody.

Odkurzacze objęte promocją:

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.