Lubisz nowoczesne technologie? Biedronka wprowadza do oferty produkty, które idealnie wpasowują się w ideę Smart Home. Sprawdź okazje na sprzęt Tesla Smart – z aktualną promocją, taniej ich nie znajdziesz.

Inteligentny dom – witamy w XXI wieku

W dobie dzisiejszych możliwości technologicznych, Smart Home na dobre zagościł w polskich domach. Tytułem wstępu warto wspomnieć, że automatyka budowlana była tematem dyskusji już w latach 50-tych. Wśród optymistów takowych rozwiązań znajduje się m.in. Emil Mathias, który na łamach Popular Mechanics, zaprezentował swój projekt Push Button Manor. Rozwój sektora pozwolił na rozpowszechnianie się idei, choć na rzeczywisty postęp należało zaczekać kilka dekad. Dziś, hasło Smart Home zna niemal każdy – sławę zyskało jednak dzięki Microsoft w latach 90-tych. Wówczas mieliśmy okazję zapoznać się z dość popularnym wideo z Alie Chang.

Jasnym jest, że po kilkudziesięciu latach nieco inaczej postrzegamy futurystyczne rozwiązania, jednak na tamtą chwilę była to dość nieprawdopodobna wizja. Nie ukrywajmy, technologia rozwija się na ten moment w znacznie szybszym tempie, niż kiedykolwiek. Do prac nad urządzeniami z zakresu inteligentnego domu dołączały kolejne przedsiębiorstwa, czego efektem są dzisiejsze nowości. Co więcej, takowe produkty nie są już dedykowane wyłącznie dla konsumentów z grubym portfelem. Szersza dostępność, ciekawość, niższe ceny – brzmi kusząco, prawda? Sterowanie wieloma procesami przebywając poza domem, dostosowywanie ustawień z poziomu smartfona, a nawet wydawanie głosowych komend staje się normą. Jeśli chcesz unowocześnić swój dom, a równocześnie skorzystać z niezłej promocji, najnowsza oferta Biedronki może Cię zaciekawić!

Tesla Home w Biedronce

Popularna sieć sklepów na dobre zagościła w przestrzeni e-commerce, mimo że od oficjalnego uruchomienia Biedronka Home, minął zaledwie nieco ponad rok. Zważając na dobrze prosperujący sklep internetowy konkurencji, wydarzyło się to i tak dość późno. Zważając na ograniczone możliwości fizyczne stacjonarnych punktów, było to nieuniknione. Platforma nie zawiodła, a zasobność oferty w dalszym ciągu wzrasta, czego dowodem jest wprowadzanie produktów od popularnych marek. Wśród nich znalazła się Tesla Smart, czeska firma która na dobre zagościła w Europie, choć na polski rynek weszła niespełna w drugiej połowie 2022 roku. Sprawdziłam, jakie produkty warto kupić!

Tesla Smart – kuweta Smart z automatyczną filtracją

Czy futrzane zwierzaki chcą być Smart? Raczej nie, ale my możemy dzięki temu znacząco poprawić komfort swojego życia. Zwłaszcza, gdy mowa o właścicielach kotów i koniecznym sprzątaniu, które spędza sen z powiek.

Parametry techniczne:

 • Bezprzewodowa łączność: Wi-Fi 2,4 GHz
 • Pojemność kuwety: 3 litry
 • Funkcje: automatyczna filtracja żwirku, monitorowanie wagi kota, śledzenie częstotliwości korzystania
 • Zasilanie: adapter 12V/1A
 • Sterowanie: intuicyjna aplikacja mobilna

Cena: 2999 zł1999 zł

Najniższa cena poza Biedronką: 2149 zł

Tesla Smart – dozownik karmy

Czworonożny przyjaciel to duża odpowiedzialność, również w zakresie żywienia. Jeśli obawiałeś się o pupila podczas nieobecności w domu lub odpowiednie dawkowanie, inteligentny dozownik karmy to strzał w dziesiątkę.

Parametry techniczne:

 • Bezprzewodowa łączność: Wi-Fi 2,4 GHz
 • Dawkowanie: jedna porcja około 10 gr
 • Przystosowanie: średnica granulek suchej karmy 2‒10 mm
 • Zasilanie: adapter 5V/1A, 3x 1,5V LR20/D
 • Sterowanie: intuicyjna aplikacja na telefon
 • Funkcje: zaawansowany system dozowania

Cena: 549 zł399 zł

Najniższa cena poza Biedronką: 417,47 zł

Tesla Smart – poidło

Każdy właściciel, który nie może pozwolić sobie na pracę zdalną, musi zatroszczyć się o stały dostęp do wody dla pupila pod nieobecność. Inteligentne poidło zrobi to za Ciebie – wystarczy, że będziesz mieć przy sobie smartfona.

Parametry techniczne:

 • Bezprzewodowa łączność: Wi-Fi 2,4 GHz
 • Pojemność: 2 l
 • Filtracja: filtr z bawełny organicznej
 • Zasilanie: adapter 5V/1A
 • Funkcje: stały dostęp do świeżej wody, sterowanie dozowaniem
 • Gwarancja świeżej wody do 5 dni
 • Sterowanie: za pomocą aplikacji w telefonie

Cena: 249 zł189 zł

Najniższa cena poza Biedronką: 219 zł

Wszystkie produkty Tesla Smart w Biedronce – zarówno te dla pupili, jak i właścicieli znajdziesz pod tym linkiem. Ceny wahają się od 189 zł do 1999 zł. Modele znajdziesz również w wielu sklepach z elektroniką, a w tym m.in. w RTV Euro AGD, Media Expert oraz Neonet.

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy

Każda powyższa oferta na platformie Biedronka Home jest aktualnie w promocji, która rozpoczęła się 15 października. Akcja będzie obowiązywała wyłącznie do 29 października lub wyczerpania zapasów. Co istotne, w przypadku wielu pozycji – regularna cena wcale nie byłaby najbardziej atrakcyjną propozycją na rynku. Tym samym, warto podglądać konkurencyjne oferty – nikt z nas nie lubi przepłacać.

Może zainteresować Cię również: Te sportowe marki zna każdy, kto kocha modę – teraz w Lidlu. Najtaniej?

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.