Kuchenne sprzęty w stylu retro od czwartku w Lidlu

Chodzą ci po głowie kuchenne sprzęty w stylu retro i zastanawiasz się, jakie na początek kupić? Sprawdź z nami, co czeka na nas w najbliższych dniach, w sklepach stacjonarnych Lidl.

Każdy z nas, co jakiś czas potrzebuje wymienić sprzęty kuchenne na nowe, bo stare się zepsuły, zużyły lub oczekujemy od nich większej funkcjonalności. Nowoczesne urządzenia wyróżnia także to, że przyciągają nasze oko kolorem. Nie musimy ich już upychać po szafkach, bo ich design jest daleki od ideału. Kuchenne sprzęty w stylu retro pojawiają się we wnętrzach, przykuwając swoim wyglądem naszą uwagę. Dodatkowo możemy wybierać spośród wielu ciekawych kolorów.

Sprzęty w stylu retro

Już za kilka dni w sklepach stacjonarnych Lidl dostępne będą kuchenne sprzęty w stylu retro marki Silvercrest. Od czwartku 19 października do soboty 21 października na sklepowych półkach staną obok siebie barwne roboty planetarne. Można będzie wybrać model w ulubionym kolorze: białym, antracytowym, niebieskim lub różowym. Obok nich prezentować się będą kolbowe ekspresy ciśnieniowe, które również wyróżniać będzie retro design. Ekspresy te także będą dostępne w kolorach różu, antracytowego i odcieniu niebieskiego. Warto zawczasu przejrzeć ofertę i zdecydować w jakim kolorze urządzenia będą się najładniej prezentowały w naszej kuchni.

Zastanawiasz się, czy warto inwestować w sprzęty marki Silvercrest? Przeczytaj naszą opinię.

Robot planetarny SKM 600 C2 Silvercrest

robot planetarny 600 W Silvercrest

Robot planetarny SKM 600 C2 o mocy 600 W przeznaczony jest do wyrabiania masy na ciasto, mieszania i ubijania, na przykład śmietany, na puszystą pianę. Wyposażony jest w dużą misę o pojemności 5 l wykonaną ze stali szlachetnej. Wychylne ramię robota można unieść, dzięki czemu łatwo można wymienić końcówki. Warto wiedzieć, że hak, mieszadło i trzepaczka pokryte są powłoką nieprzywierającą Teflon, a akcesoria te można myć w zmywarce. Regulację prędkości ustawia się na pokrętle, którym również można włączyć tryb turbo.

Aktualnie roboty te można kupić w cenie regularnej w sklepie internetowym za 349 zł. Oprócz niebieskiego, różowego, białego i antracytowego można tam znaleźć modele w kolorze czarnym, czerwonym lub delikatnego fioletu. Od czwartku 19 października do soboty 21 października można będzie je kupić w placówkach stacjonarnych o 100 zł taniej, za 249 zł.

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz model niebieski

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz model biały

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz model różowy

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz model antracytowym

Chcesz kupić inne sprzęty AGD do kuchni w stylu retro? Ten tekst ci się spodoba.

Kolbowy ekspres ciśnieniowy SEM 1100 D3 Silvercrest

Ekspres ciśnieniowy kolbowy SEM 1100 D3 Silvercrest

Kolbowy ekspres ciśnieniowy SEM 1100 D3 umożliwia przygotowanie za jednym razem espresso w jednej lub dwóch filiżankach. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie sitko, włożyć je do kolby i uzupełnić zmieloną kawą. Już po chwili pojawią się na dnie naczynia pierwsze krople ekstraktu. Urządzenie wyposażone jest w dyszę parową, która umożliwia przygotowanie mlecznych specjałów. Z jej pomocą nie tylko podgrzejesz mleko lub je spienisz, ale także możesz zaparzyć herbatę. warto wiedzieć, że u góry znajduje się specjalna półeczka, na którą można odkładać kubki.

Ekspres do kawy SEM 1100 D3 można kupić w tej chwili w sklepie online Lidl za 379 zł. Od czwartku 19 października do soboty 21 października sprzęt ten dostępny będzie w sklepach stacjonarnych o 80 zł taniej za 299 zł.

Cena: 379,00 zł Cena: 299,00 zł Przejdź do sklepu

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz model niebieski

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz model różowy

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz model antracytowe

Spodobały ci się te ekspresy, ale chcesz zobaczyć inne modele w stylu retro? Sprawdź, co pisaliśmy o nich w tym tekście.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!