Robot planetarny SMEG prawie 40% taniej? Nie, to nie żart!

Sprzęty od włoskiej marki zyskały popularność i uwielbienie niemal na całym świecie. Luksus ma swoją cenę, dlatego zakup modeli SMEG wiąże się z dość dużym wydatkiem. Dziś, masz okazję kupić robot planetarny w specjalnej promocji – rabat sięga blisko -40%.

Historia przedsiębiorstwa sięga 1948 roku, a dekady pracy specjalistów i udoskonaleń poskutkowały osiągnięciem popularności niemal na całym świecie. Synonim luksusu, estetyki, a także funkcjonalności – przez jednych uwielbiane, przez innych wręcz odwrotnie. Fenomen SMEG wynika z wielu czynników, jednak elegancja i klasa stanowią nieodłączną część każdego projektu. Warto dodać, że marka ma na swoim koncie wiele lukratywnych współprac. Dotychczas, miała okazję współtworzyć m.in. u boku włoskiego domu mody, Dolce Gabbana.

Robot planetarny SMEG SMF23BLEU – tanio, taniej, najtaniej

Wśród najbardziej popularnych sprzętów SMEG znajduje się robot planetarny – co istotne, poza sympatią klientów, jeden z modeli został wyróżniony również przez IF Design Award. Na przestrzeni lat, przedsiębiorstwo przedstawiło dość duży wachlarz rozwiązań w tym zakresie, tak więc na rynku znajdziemy od kilku do kilkunastu wersji. Jeśli przeszło Ci przez myśl, aby umieścić w liście do Mikołaja robot planetarny od cenionej marki, życzenie może się ziścić bez obaw o budżet. W jednym ze sklepów, pojawiła się dość szalona oferta, a mowa tu o niecodziennej promocji na model SMF23BLEU… Sprawdźmy, co ma do zaoferowania.

Robot planetarny Smeg SMF23BLEU

Parametry techniczne

  • Kolor: Czarny
  • Moc: 800 W
  • Ruch planetarny: Tak
  • Liczba poziomów prędkości: 10
  • Pojemność misy: 4,8 l
  • Linia wzornicza: 50’s style
  • Materiał korpusu: Aluminiowy odlew ciśnieniowy
  • Funkcja Smooth Start: Tak
  • Rodzaj silnika: Direct drive

Cena w promocji: 3396 zł 1949,35 złprzejdź do oferty

Nadmienię, że promocja nie jest naciągana, jak wiele tego typu akcji rabatowych. Cena u konkurencji waha się od 2988 zł do 3396 zł. Najlepiej obrazuje to wykres, który udostępnia nam jedna z wyszukiwarek internetowych.

SMEG, robot planetarny, ceneo

Jeśli zastanawiasz się, czy robot planetarny będzie dla Ciebie przydatnym sprzętem, zajrzyj do publikacji, która odsłania nieco ciekawostek: Robot planetarny – który model wybrać? Ranking 2023. Jeśli podoba Ci się design SMEG, jednak ceny sprzętów skutecznie odstraszają Cię od zakupu, może zainteresować Cię pewna alternatywa z Lidla.

Materiał zawiera linki partnerskie.