Marzy ci się Smeg? Kolbowy ekspres retro-AGD z Lidla jest ciekawą alternatywą

Zbliżają się święta. To czas, aby pomyśleć o zrobieniu prezentu dla siebie i swoich bliskich. Jednocześnie można stylowo urządzić wnętrze z ekspresem w stylu retro-AGD.

Kolekcja kolbowych ekspresów do kawy w stylu retro-AGD ma to do siebie, że przyciąga oko. Wabi nie tylko wieloma kolorami, ale także umiejętnym połączeniem metalu i szkła. To styl ponadczasowy, który dobrze wpasuje się zarówno w kuchnie nowoczesne jak i tradycyjne. Dzięki temu, że można wybierać spośród wielu barw, między innymi wśród odcieni czerwieni, niebieskiego, różu czy czerni, każdy znajdzie taki model, który podkreśli wygląd jego wnętrza. Urządzenie takie może też stanowić także interesujący kontrapunkt w monochromatycznej kuchni.

Retro-AGD – kolbowe ekspresy

Od jakiegoś czasu w ofercie sklepu internetowego Lidl pojawiły się kolbowe ekspresy do kawy, które swoim wyglądem przypominają sprzęty w stylu retro-AGD. Aktualnie można wybierać pomiędzy czterema modelami: SEML 1050 A1, SEM 1100 C4, SEM 1100 D3 oraz SEM 1050 A2. Dostępne są one w różnej gamie kolorystycznej. Jednak wszystkie te urządzenia mają podobne funkcje: mogą zaparzyć jedną lub dwie filiżanki naparu za jednym razem, wyposażone są w dyszę parową oraz mają u góry półeczkę na kubki. Łączy je również podobny wygląd. Nieznacznie różnią się ceną. Posiadaczem wybranego modelu można stać się wydając kwotę pomiędzy 429 – 499 zł.

Sprawdź, jakie urządzenia do domu, kuchni oraz dla siebie kupisz na wyprzedaży Black Week 2023 w Lidlu.

Ekspres do kawy kolbowy Chrom Retro 1973 SEML 1050 A1 Silvercrest

Kolbowym ekspresem Chrom Retro 1973 SEML 1050 A1 marki Silvercrest steruje się przy pomocy trzech przycisków, które znajdują się z przodu urządzenia oraz pokrętłem umiejscowionym z boku. Umożliwiają one między innymi włączenie/wyłączenie sprzętu czy użycie dyszy parowej. Dysza ta nie tylko podgrzeje mleko lub je spieni, ale daje szansę na zaparzenie herbaty. Do kolby ekspresu należy wybrać odpowiednie sitko, dzięki czemu można za jednym razem przygotować małą czarną dla jednej lub dwóch osób. Urządzenie wyposażone jest w wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,5 l. Ekspres SEML 1050 A1 kosztuje 499 zł i tym samym jest to najdroższy model w zestawieniu.

Ekspres do kawy kolbowy Chrom Retro 1973 SEML 1050 A1

Przejdź do sklepu – jeżeli wolisz model w kolorze czerwonym

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz model kremowy

Ekspres do kawy ciśnieniowy kolbowy SEM 1100 C4 Silvercrest

Kolbowy ekspres SEM 1100 C4 o mocy 1100 W pobiera wodę ze zbiornika o pojemności 1,5 l. Jednocześnie urządzenie umożliwia przygotowanie jednej lub dwóch filiżanek espresso. Dysza parowa spieniając mleko daje szansę na tworzenie specjałów kawowych lub parzenie herbaty czy ziół. Kubki można odkładać na półeczkę umiejscowioną u góry, dzięki czemu są zawsze pod ręką. Model ten dostępny jest także w kolorze czarnym. Można stać się jego posiadaczem wydając 449 zł.

Ekspres do kawy ciśnieniowy kolbowy SEM 1100 C4 Silvercrest

Cena: 449,00 zł Przejdź do sklepu

Ekspres ciśnieniowy kolbowy SEM 1100 D3 Silvercrest

Kolbowy ekspres ciśnieniowy SEM 1100 D3 marki Silvercrest posiada półeczkę, na którą można odkładać filiżanki, dzięki czemu są zawsze pod ręką. Zbiornik mieszczący 1 l wody, można wyjmować, aby uzupełnić jej zapas. Także i to urządzenie może przygotować za jednym razem jedną lub dwie porcje espresso. Natomiast dysza parowa umożliwia tworzenie puszystej pianki, podgrzewanie mleka lub parzenie herbaty. Dostępne są także modele w innych wersjach kolorystycznych (stali i odcieniu niebieskiego). Ekspres ciśnieniowy SEM 1100 D3 można kupić za 429 zł.

Ekspres ciśnieniowy kolbowy SEM 1100 D3 Silvercrest

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz ekspres różowy

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz model w kolorze antracytu

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz model w odcieniu niebieskim

Kolbowy ekspres ciśnieniowy SEM 1050 A2 Silvercrest

Kolbowy ekspres ciśnieniowy SEM 1050 A2 marki Silvercrest posiada zbiornik na wodę o pojemności 1,2 l. Również i ten model, jak wszystkie inne prezentowane powyżej, ma możliwość jednoczesnego przygotowania jednego lub dwóch kubków kawy. Wyposażony jest także w dyszę parową, która umożliwia spienianie mleka na aksamitną piankę oraz przygotowanie aromatycznej herbaty. Model ten dostępny jest dwóch wersjach kolorystycznych: w czarnej i w odcieniu niebieskiego. Ekspres SEM 1050 A2 kosztuje 429 zł.

Kolbowy ekspres ciśnieniowy SEM 1050 A2 Silvercrest

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz model w kolorze czarnym

Przejdź do sklepu – jeżeli wybierasz model w odcieniu niebieskim

Jaki automatyczny ekspres do kawy do 1500 zł? Najlepsze modele ciśnieniowe

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!