Masz okazję kupić nawet o połowę taniej kuchenne sprzęty marki Bosch, Braun albo Silvercrest! Nic nie stoi na przeszkodzie, byś stał się ich posiadaczem wydając niewielką kwotę.

Oferta wyprzedażowa w sklepach stacjonarnych Lidl jest stale zmieniana, dlatego można tam często kupić świetne urządzenia w promocyjnych cenach. Na szczególną uwagę zasługują kuchenne sprzęty, które doceni każda gospodyni. Na wyprzedażowych półkach sklepu internetowego Lidl znalazło się wiele ciekawych sprzętów małego AGD. Taka wyprzedaż może szybko się nie powtórzyć, warto więc sprawdzić, jak doposażyć swoją kuchnię.

Kuchenne sprzęty w sklepie stacjonarnym

Ten poświąteczny tydzień, choć jest pełen wyprzedaży, to wśród sprzętów przeznaczonych do kuchni wypatrzyłam tylko wyciskarkę wolnoobrotową. Można ją nabyć od wtorku 2 stycznia do piątku 5 stycznia w placówkach stacjonarnych. Dobrą wiadomością jest ta, że decydując się teraz na jej zakup można zaoszczędzić aż 100 zł.

Zastanawiasz się nad zakupem frytkownicy beztłuszczowej marki Silvercrest z Lidla? Przeczytaj koniecznie najnowsze opinie i wybierz najlepszy sprzęt.

Wyciskarka wolnoobrotowa SSJ 300 C1 Silvercrest

Wyciskarka wolnoobrotowa SSJ 300 C1 Silvercrest to urządzenie dla tych, którzy lubią zdrowo się odżywiać popijając w tak zwanym „międzyczasie” soki owocowe, warzywne lub owocowo-warzywne. Można je dowolnie komponować smakowo, zaś otrzymany koktajl to bomba witaminowa, w dodatku bez żadnych dodatkowych E. Trzeba wiedzieć, że sok tłoczony jest z prędkością 60 obrotów na minutę. Urządzenie ma duży otwór o średnicy 7,5 cm, dzięki czemu możliwe jest wkładanie całych owoców lub pokrojonych w większe kawałki warzyw. Natomiast w sytuacji zablokowania się produktu wewnątrz trzeba użyć przycisku, który uruchomi bieg wsteczny.

Jakie kuchenne sprzęty można kupić na wyprzedaży w sklepie online?

Promocja w sklepie internetowym stale zmienia się. Co chwilę można kupić inne ciekawe nowości. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępne są sprzęty, których posiadaczem można stać się wydając zaledwie 50% ceny. Ta atrakcyjna oferta dotyczy wielu produktów. Moją uwagę zwróciła frytkownica na gorące powietrze, nad której zakupem dłużej nie będę się zastanawiać. Tak tanio jeszcze nigdy nie było można jej kupić! Promocja, o której piszę, trwa w ramach akcji Zimowe Czyszczenie Magazynów. Rozpoczęła się w sklepie online Lidl 1 stycznia, a zakończy się w niedzielę 7 stycznia.

Ponadto o połowę taniej dostępne są także inne urządzenia. Wśród nich wypatrzyłam blender ręczny, który można kupić wybierając jeden z trzech dostępnych kolorów, szklany czajnik elektryczny czy wagę kuchenną. Nieco mniejszą promocją objęty jest robot kuchenny MUM54A00 marki Bosch o mocy 900 W, który przeceniony został o 49%, tyle tylko, że niestety został już wyprzedany. Można za to stać się posiadaczem przelewowego ekspresu do kawy Braun i kupić go taniej o 18%. Istnieje także możliwość kupienia maszynki do mięsa marki Bosch, ale została ona objęta zaledwie 14% wyprzedażą.

Frytkownica na gorące powietrze 9w1 SHF 1800 A2 Silvercrest

Frytkownica na gorące powietrze SHF 1800 A2 to urządzenie, które może zastąpić w kuchni wiele innych sprzętów. Ma wbudowane funkcje, które umożliwiają gotowanie, pieczenie czy smażenie. Co mnie przekonało ostatecznie, do zakupu tego sprzętu to fakt, że dodatkowo można przyrządzić grillowanego kurczaka, szaszłyki lub mięso typu kebab. Wszystko to umożliwiają dołączone do zestawu akcesoria. Wśród nich znajdują się także trzy metalowe siatki, które można ułożyć – jedna pod drugą i cieszyć się własnoręcznie suszonymi owocami, warzywami czy grzybami. Dzięki temu wieczorami można podjadać smaczne i zdrowe przekąski. Aktualnie można stać się posiadaczem frytkownicy 9w1 wydając jedynie 309,50 zł, a nie 619 zł, która jest ceną regularną.

Jeżeli zainteresował cię, podobnie jak mnie, ten model frytkownicy to sprawdź, co szerzej pisałam o jego możliwościach w tekście: Tego się nie spodziewaliście! Wielofunkcyjna frytkownica 9w1 tańsza o połowę!

Blender ręczny Mix It – SSM 350 A1

Blender ręczny Mix It – SSM 350 A1 marki Silvercrest przydatny jest w każdej kuchni. Umożliwi uzyskanie gładkiego purée, zmiksowanie zupy na krem lub własnoręczne przygotowanie majonezu. Dodatkowo używając przycisku Turbo uzyskamy wyższe obroty, dzięki czemu łatwiej rozdrobnić większe kawałki warzyw czy mięsa. Urządzenie ma moc 350 W, pracując generuje hałas na poziomie 79 dB. Blender Silvercrest można w dniach trwania promocji nabyć za 29,95 zł.

Maszynka do mięsa MFW68640 Bosch

Maszynka do mięsa MFW68640 Bosch to sprzęt wielofunkcyjny, który oprócz mielenia mięsa pozwala na ścieranie warzyw na plasterki lub wiórki czy przygotowywanie kiełbasek. Możliwe jest także rozdrabnianie mięsa czy siekanie na mniejsze kawałki. Jak podaje producent urządzenie ma możliwość zmielenia do 3 kg mięsa w przeciągu jednej minuty. Maszynka ma dodatkowy przycisk, ułatwiajacy odblokowanie w momencie, kiedy większy kawałek utkwi we wnętrzu. Bosch MFW68640 objęty jest 14% wyprzedażą, a jego promocyjna cena wynosi 765,01 zł, co pozwala na zaoszczędzenie ponad 130 zł.

Przelewowy ekspres do kawy KF7020 Braun

Przelewowy ekspres KF7020 Braun umożliwia na wyświetlaczu LCD ustawienie odpowiedniej dla nas mocy specjału lub wybór, ile filiżanek ma być przygotowane (od 1 do 4). Ponadto można tak zaprogramować urządzenie, by zaparzyło porcję kawy na ustawioną na timerze porę. Ekspres Braun wyposażony jest w system zapobiegający kapaniu, co pozwala na wcześniejsze wyjęcie dzbanka nawet wtedy, gdy proces parzenia kawy jeszcze się nie zakończył. Urządzenie można nabyć 293,40 zł.

Przeczytaj również: Automatyczny ekspres z młynkiem i spieniaczem – jaki najlepszy model wybrać w sklepie Lidl?

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.