Właśnie ponownie wróciła w promocyjnej cenie na wirtualne półki sklepu Lidl frytkownica 9w1. Tym razem można stać się jej posiadaczem wydając jedynie połowę ceny!

Frytkownica 9w1 – czy to możliwe, żeby tego typu urządzenie miało aż dziewięć funkcji? Ponieważ sama jestem żywo zainteresowana tym sprzętem, to kolejny raz szczegółowo się mu przyglądam. Ostatnio, kiedy był możliwy zakup frytkownicy SHF 1800 A2 Silvercrest w niższej cenie to był okres Black Friday. Wówczas można było stać się jej posiadaczem wydając kwotę 489,01 zł. Teraz jednak można kupić ten sprzęt wydając jedynie 309,50 zł.

Frytkownica na gorące powietrze SHF 1800 A2 łączy w sobie wielofunkcyjność wielu urządzeń. Pozwala to na zaoszczędzenie miejsca w kuchennych szafkach, a w dodatku kilku groszy w kieszeni. Decydując się na jej zakup nabywamy niejako piekarnik, toster, grill czy suszarkę w jednym. A to nie koniec zalet tego sprzętu, o czym więcej przeczytasz poniżej.

Promocja trwa w sklepie online Lidl w ramach akcji Zimowe Czyszczenie Magazynu. Potrwa ona do niedzieli 7 stycznia. Jest więc czas, by na spokojnie zastanowić się nad odpowiednim dla siebie modelem. Jeżeli interesuje cię ten temat, lecz zastanawiasz się nad innym urządzeniem sprawdź: Frytkownica beztłuszczowa Silvercrest – jaki model wybrać? Zapoznałam się z najnowszymi opiniami klientów. Dowiesz się, na jaką frytkownicę warto postawić. W podjęciu tej decyzji pomagają osoby, które już nabyły ten sprzęt i miały okazję go sprawdzić u siebie w domu.

Frytkownica 9w1 na gorące powietrze SHF 1800 A2 Silvercrest

Frytkownica na gorące powietrze 9w1 SHF 1800 A2 Silvercrest

Frytkownica SHF 1800 A2 Silvercrest to swego rodzaju uniwersalne narzędzie kuchenne. Daje nam ono szansę na przygotowanie smacznych i zróżnicowanych posiłków na ciepło, ale nie tylko. Możemy przyrządzić grillowanego kurczaka, szaszłyki, mięso typu kebab, chrupiące tosty czy tradycyjne frytki z różnych warzyw. Ponadto można smakować wypieki, na przykład ciastka albo delektować się chrupiącymi chipsami. Wszystko to umożliwiają załączone akcesoria w zestawie. Dla osób, które potrzebować będą wsparcia, obsługę ułatwi książeczka z dwudziestoma przepisami.

Frytkownica na gorące powietrze 9w1 SHF 1800 A2 Silvercrest

Przejdźmy więc do cyferek, które mówią nieco więcej o tym urządzeniu. Frytkownica ma moc 1800 W. Wyposażona została w uchylne drzwi, które mają okno widokowe XL. Można przez nie obserwować stan przygotowania danej potrawy. Dzięki temu nie trzeba otwierać drzwi i nie tracimy wytworzonego ciepła. Wewnątrz jest komora o pojemności 10 l. Można umieścić tam obrotowy koszyk o pojemności 1,9 l, czyli odpowiedni dla przygotowania porcji frytek dla 3-4 osób.

Urządzenie obsługuje się wybierając odpowiednie ustawienia na dotykowym panelu Easy Touch. Możliwe jest regulowanie temperatury w zakresie od 40°C do 200°C oraz ustawienie minutnika na wybrany czas do 60 minut. Ponadto można wybrać jeden z dziewięciu wstępnie ustawionych programów.

Frytkownica na gorące powietrze 9w1 SHF 1800 A2 Silvercrest

Frytkownica na gorące powietrze umożliwia beztłuszczową lub niskotłuszczową obróbkę przygotowywanych dań. Urządzenie oferuje możliwość przyrządzenia jedzenia smażąc, piekąc, opiekając lub gotując. Dodatkowo można sprawić sobie ucztę grillową lub z kebabem. Zaskakująca jest możliwość wykorzystania frytkownicy Silvercrest jako suszarki do warzyw, grzybów czy owoców, co nie jest powszechne w tego typu sprzęcie.

W zestawie znajdują się: trzy płyty do pieczenia i suszenia (blacha z rusztem: płaska oraz dwie zagłębione), blacha ciągła, której można używać jako tacki na tłuszcz, szpikulec do obracania, dwa szpikulce do kurczaka, okrągły kosz obrotowy z oznaczeniem MAX (odpowiedni na frytki i warzywa), zestaw do kebabu: zawiera 8 małych szpikulców do szaszłyków + dwie tarcze oraz uchwyt rożna/kosza obrotowego.

Cena: 619,00 zł Cena: 309,50 zł Przejdź do sklepu

Przeczytaj również: Czas realizować postanowienia noworoczne. Wyciskarka wolnoobrotowa będzie jak znalazł!

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.