Myjka ciśnieniowa to niezbędne narzędzie w wielu domostwach. Okazuje się być pomocna niemal przez cały rok. Teraz możesz stać się jej nabywcą sporo oszczędzając.

Za oknem pogoda jak jest każdy widzi. Duża ilość deszczów skutkuje tym, że wszędzie natykamy się na błoto. Rozmoknięta ziemia brudzi nie tylko nasze samochody. Jej resztki, wniesione na przykład przez nas na butach, osadzają się także na kostce lub chodniku wokół domu albo nawet na schodach wejściowych. Jak sobie z tym poradzić? Rozwiązaniem jest markowa myjka ciśnieniowa, którą można aktualnie kupić o niemal 260 zł taniej w internetowym sklepie Lidl, za kwotę 1 039,20 zł. Myjka Karcher niemieckiego producenta jest chętnie i często kupowana, a na forach polecana przez nabywców, którzy mieli już okazję ją przetestować w domowych warunkach.

Zapoznaj się z rankingiem najlepszych modeli myjek ciśnieniowych, wśród których znajdziesz modele takich marek jak Makita, Stihl, Bosch oraz Karcher.

Myjka ciśnieniowa KHD 4 Stairs Karcher

Myjka ciśnieniowa KHD 4 Stairs Karcher

Myjka ciśnieniowa KHD 4 Stairs marki Karcher ma moc 1,8 kW i wytwarza ciśnienie 130 bar. Pracując tłoczy wodę z natężeniem 420 l na godzinę, co oznacza, że pobiera jej o 80 % mniej niż gdybyśmy chcieli umyć daną powierzchnię przy pomocy węża ogrodowego. To działanie jest czysto oszczędne. Dzięki temu zużyjemy dokładnie tyle wody i energii ile jest konieczne. Kontrolę tę umożliwia także przycisk na pistolecie Quick Connect, którego naciśnięcie lub zwolnienie włącza/wyłącza urządzenie.

Myjka Karcher może pracować korzystając z ciepłej wody o temperaturze do 40°C. Pozwala to na łatwiejsze usuwanie zabrudzeń. Dodatkowo łatwość tę zwiększa możliwość używania detergentu. Środek myjący wlewa się do zbiornika o pojemności 0,3 l. Urządzenie wyposażone jest w sześciometrowy wąż wysokociśnieniowy, filtr wody (fabrycznie zainstalowany), pistolet do czyszczenia pod wysokim ciśnieniem, dyszę Vario Power, dyszę Dirt Blaster, płuczkę elektroenergetyczną, dwa 40 cm przedłużenia oraz dyszę piankową z pojemnikiem.

Myjka ciśnieniowa KHD 4 Stairs Karcher

Ciśnienie reguluje się przekręcając lancę natryskową Vario Power, gdzie można wybrać jeden z trzech strumieni: lekki, średni lub silny. Końcówka Dirt Blaster przeznaczona jest do usuwania większych zabrudzeń. Ponadto można użyć dyszę piankową, która pobierając detergent spienia go i nanosi na czyszczoną powierzchnię. To sprawia, że zanieczyszczenia łatwiej się odrywają. Wygodną do usuwania nadmiaru wody, na przykład z tarasu, jest ściągaczka. Istotne jest to, że wszystkie te akcesoria można przechowywać w zamontowanych na obudowie uchwytach. Jest to o tyle wygodne, że wszystkie przybory mamy zawsze pod ręką. Także wysokociśnieniowy wąż oraz kabel można wygodnie zwinąć i przechować.

Przeczytaj także jakie elektronarzędzia i akcesoria marki Parkside kupisz aż o 50% taniej! Ruszyła poświąteczna wyprzedaż w sklepach Lidl.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.