środa, 19 czerwca

Wyposażenie domu to nie lada wyzwanie, zwłaszcza gdy mowa o AGD i nowoczesnych sprzętach. Innowacyjnych rozwiązań nie brakuje, jednak regularne ceny mogą przerosnąć budżet wielu zainteresowanych. Samsung powraca z lubianą akcją – Ty kupujesz, a na twoje konto wracają pieniądze. Sprawdź, jak skorzystać z promocji – to nie potrwa długo.

Jedno z największych przedsiębiorstw na świecie ma dość bogatą historię, ponieważ swój podbój rynku rozpoczęło w sektorze eksportu (co ciekawe, pierwszym wyprodukowanym towarem był cukier). Jak mowa o ciekawostkach, warto wspomnieć również o utworzeniu własnej drużyny baseballowej -działalność była więc niezwykle szeroka. Elektronika zawitała już w latach 60-tych, a dokładnie w 1969 roku utworzono Samsung Electronics. Osiągnięcie popularności wykraczającej poza Koreę Południową była kwestią czasu, o czym przekonał się rynek u schyłku XX wieku. Coroczny raport 100 najcenniejszych marek na świecie BrandZ, dobitnie pokazuje, że marka to prawdziwy lider w branży (55 miejsce). Nic więc dziwnego, że wielu z nas zastanawiając się nad zakupem nowego sprzętu, pomyśli o urządzeniach wyprodukowanych przez przedsiębiorstwo. Niestety, takie przyjemności mają swoją cenę…

Fot. Samsung Newsroom

Samsung: zwrot na konto do 500 zł – szczegóły akcji

Ty wydajesz, a Samsung zwraca – brzmi nieprawdopodobnie, ale to nie żart. Powraca lubiana akcja, dzięki której masz okazję kupić wybrane urządzenie, a przy okazji zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Specjalną promocją objęto ponad 20 sprzętów z kategorii odkurzaczy. Ceny wahają się od 1799 zł do 5499 zł w zależności od modelu i wyposażenia. Zakupu możemy dokonać zarówno za pośrednictwem oficjalnej strony producenta, jak i w sklepach z elektroniką. Przedsiębiorstwo umożliwia zwrot środków na osobiste konto, a kwota waha się od 150 do 500 zł. Sprawdź, jak skorzystać z promocji – przeprowadzę Cię przez ten proces krok, po kroku.

  • Dokonaj zakupu – kup wybrany odkurzacz bezprzewodowy Bespoke Jet lub Jet między 7 grudnia 2023 a 23 stycznia 2024 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.
  • Wystaw opinię – możesz dokonać tego na stronie producenta, stronie sprzedawcy lub stronie porównywarki cenowej. Należy zawrzeć w niej hasztagi: #OpiniaZaCashbackwPromocji i #PromocjaSamsungOdkurzaczeBezprzewodowe, a długość powinna wynosić co najmniej 200 znaków.
  • Pamiętaj o dokumentach – potrzebujesz skan dowodu zakupu, nr seryjny urządzenia, zdjęcie tabliczki znamionowej, zdjęcie lub zrzutu ekranu opublikowanej opinii o urządzeniu, zdjęcie pudełka po wycięciu tabliczki znamionowej.
  • Zarejestruj się – skorzystaj z formularza zgłoszeniowego poprzez konto Samsung Account (w ciągu 21 dni od daty zakupu)
  • Czekaj na zwrot środków – po weryfikacji, wypłata zwrotu na twoje konto nastąpi w ciągu 21 dni roboczych, nie później niż do 18 marca 2024 r.

Cashback Samsung – modele objęte akcją

Jak wspomniałam, przedsiębiorstwo objęło promocją ponad 20 modeli, a z uwagi na dość szeroki wachlarz funkcjonalności i cen, trudno mówić o ograniczonym wyborze. Poniżej, znajdziesz kilka urządzeń, które z pewnością warto upolować podczas trwania akcji.

  • Odkurzacz Samsung Bespoke Jet AI VS28C9784QK/GE – 5499 zł (500 zł zwrotu)
  • Odkurzacz Samsung Bespoke Jet Plus pro VS20B95973W – 4699 zł (500 zł zwrotu)
  • Odkurzacz Samsung Jet 95 Pet VS20C9542TN GE – 2689 zł (300 zł zwrotu)
  • Odkurzacz Samsung Bespoke Jet VS20A95843W Complete – 3089 zł (200 zł zwrotu)
  • Odkurzacz Samsung Jet 75E Pet VS20B75AGR5/GE – 2049 zł (150 zł zwrotu)

Wszystkie modele objęte akcją możesz znaleźć pod tym linkiem. Jeśli zastanawiasz się, czy zakup akumulatorowego odkurzacza będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, zajrzyj do publikacji: Odkurzacz bezprzewodowy – te modele warto kupić w 2023 roku. Następnie, twoje wątpliwości może rozwiać nasze subiektywne porównanie funkcjonalności sprzętu z robotem.

Materiał zawiera linki partnerskie.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.