Poszukujesz odkurzacza, który wyręczy cię w codziennym obowiązku sprzątania? Robot odkurzająco-mopujący EZVIZ może być tym rozwiązaniem.

Natłok codziennych obowiązków – praca, dom, dzieci, zajęcia dodatkowe i wiele innych. Każdy z nas to zna, a przecież jeszcze trzeba ogarnąć dom. A co, jeśli dom sam by się ogarniał? Wyjściem z tej sytuacji może być robot odkurzająco-mopujący EZVIZ RE5 Plus. Ma kilka plusów, które przemawiają na jego korzyść. Jednym z nich jest cena, a w zasadzie oszczędności jakie możemy zyskać – to aż 400 zł. Niestety na stronie sklepu al.to nie podano do kiedy trwa ta promocja, warto więc szybciej zastanowić się nad tą propozycją. Kolejnym wyróżnikiem, który ułatwia korzystanie jest funkcja automatycznego opróżniania pojemnika z kurzu czy mopowanie.

Przeczytaj również o robocie sprzątającym marki Silvercrest. Można go nabyć już za 499 zł w Lidlu.

Robot odkurzająco-mopujący EZVIZ RE5 Plus

Robot odkurzająco-mopujący EZVIZ RE5 Plus

Robotem odkurzająco-mopującym EZVIZ RE5 Plus można sterować dotykając przycisków manualnych na obudowie lub wygodniej, przy pomocy aplikacji EZVIZ. Możliwe jest także wydawanie komend głosowych – urządzenie współpracuje z Asystentem Google i Alexa.

Aplikacja EZVIZ daje wiele możliwości. Można wybrać tryb sprzątania standardowy lub cichy. Robot EZVIZ RE5 Plus sprzątając podłogi rozpoznaje wirtualną ścianę, która jest dla niego nieprzekraczalną granicą. Porusza się po zaprogramowanej trasie lub czyści całą powierzchnię. Automatycznie dostosowuje moc ssącą do czyszczonej powierzchni, na przykład dywanów lub podłóg panelowych. Słychać to jako nieco wyższy dźwięk podczas pracy odkurzacza. Wbudowane czujniki – antykolizyjny, krawędzi, uskoku podłoża czy wykrywający ściany lub przeszkody pozwalają na bezpieczne poruszanie się urządzenia po mieszkaniu. Bezpieczeństwo to umożliwia także czujnik laserowy LIDAR, który skanuje przestrzeń, planuje trasę i nawiguje robotem.

Robot odkurzająco-mopujący EZVIZ RE5 Plus

To co jest bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu, to automatyczne opróżnianie pojemnika z kurzu. Dzieje się to bez naszego udziału. Urządzenie po sprzątnięciu zaprogramowanej powierzchni podjeżdża do bazy dokującej, gdzie następuje samoczynne przesuniecie zanieczyszczeń ze zbiornika do worka w stacji. Worek ten ma pojemność 4 l i wystarcza nawet na kilka miesięcy. Po jego całkowitym zapełnieniu trzeba go wymienić na nowy. Drugą funkcją jest możliwość mopowania. Aby urządzenie mogło wycierać podłogi na mokro wystarczy uzupełnić pojemnik wodą i użyć nakładki mopującej.

Jeszcze kilka słów o możliwościach technicznych urządzenia. Robot EZVIZ RE5 Plus ma bezszczotkowy silnik o mocy 45 W, który wytwarza moc ssącą do 4000 Pa. Zasilany jest akumulatorem o pojemności 4930 mAh i napięciu 14,8 V. Te parametry dają pewność, że w pełni naładowana bateria umożliwi sprzątanie przez około 180 minut, zaś ładowanie odbędzie się w czasie do 300 minut. Ma wysokość 95 mm i przeznaczony jest do domów o powierzchni do 300 m².

W zestawie znajdują się: stacja ładująco-oczyszczająca, zasilacz, dwie szczotki boczne, dwa filtry, mop, uchwyt mopa oraz narzędzie do czyszczenia.

Cena: 1 499 zł Cena: 1 099,00 zł Przejdź do sklepu

Robot sprzątający marki TCL w Biedronka Home. Sprawdziłam, taniej nigdzie nie kupisz!

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.