czwartek, 20 czerwca

Ekspres do kawy pozwala na przygotowanie spersonalizowanej, smakowitej małej czarnej. Właśnie trafia się okazja, by nabyć to urządzenie w dobrej cenie.

Niejeden z nas, by dziarsko wstać rano, potrzebuje solidnego espressowego kopa. Po takiej filiżance naparu myśli od razu stają się bardziej klarowne. To pewnie dlatego ekspres do kawy coraz częściej pojawia się w naszych domach. Dzięki temu urządzeniu możemy serwować espresso, specjały kawowe, czy spienione na puszystą piankę mleko, jako dodatek na przykład do czekolady na gorąco. Dysza parowa umożliwia także przygotowanie herbaty czy ziół. Jest więc to urządzenie, które będzie wielokrotnie wykorzystywane w ciągu dnia przez wszystkich członków rodziny.

Ekspres do kawy w sprzedaży stacjonarnej

Automatyczny ekspres do kawy DeLonghi z systemem spieniania mleka będzie dostępny w sprzedaży w palcówkach stacjonarnych od czwartku 14 grudnia. Trzeba jednak wiedzieć, że dostępny będzie w wybranych sklepach, a informacje o tym, gdzie pojawi się można sprawdzić w czasie obowiązywania promocji na stronie obsluga-klienta.lidl.pl.

Automatyczny ekspres do kawy DeLonghi

Automatyczny ekspres do kawy DeLonghi wyposażony jest w łatwy w obsłudze panel dotykowy. Umożliwia on włączenie/wyłączenie urządzenie, wybór małej lub dużej porcji naparu albo jednej lub dwóch filiżanek małej czarnej. Ponadto można regulować intensywność smaku. Urządzenie ma młynek, który daje możliwość wyboru jednego z 13 poziomów stopnia zmielenia ziaren. Można także użyć kawy wcześniej zmielonej, której odmierzoną porcję wsypuje się do osobnego podajnika. Ponadto ekspres ma regulowaną wylewkę, dzięki czemu można przygotować napój w wysokim kubku. Wbudowany spieniacz do mleka pozwala na tworzenie mlecznych specjałów.

Cena: 1 449,00 zł Cena: 1 199,00 zł Sprawdź ofertę

Przeczytaj również o innej promocji na ekspres marki DeLonghi, który można kupić taniej aż o 170 zł!

Ekspres do kawy w sprzedaży online

Aktualnie w sklepie internetowym Lidl nie ma promocji na urządzenia tego typu. Na sklepowej półce można wybierać spośród wielu modeli na przykład pośród ekspresów kolbowych w stylu retro. Dla osób zainteresowanych modelami automatycznymi przygotowane są w tej chwili cztery propozycje: dwa modele DeLonghi oraz urządzenia marki Melitta oraz Philips. Poniżej prezentuję te ekspresy, które można nabyć w cenie regularnej w sklepie internetowym Lidl. Poszczególne urządzenia ułożone są według cen, od najdroższego do najtańszego.

Automatyczny ekspres do kawy ECAM13.123.B DeLonghi

Ekspres ECAM13.123.B marki DeLonghi wyposażony jest w młynek, dzięki czemu można cieszyć się unoszącym aromatem świeżo mielonych ziaren, nim będzie przygotowana mała czarna. Urządzenie oferuje aż 13 poziomów zmielenia. Można użyć również wcześniej mielonej kawy, którą wsypuje się do osobnego podajnika. Urządzenie za jednym razem może przygotować jedną lub dwie filiżanki espresso. Trzeba też wiedzieć, że można degustować napar w kubku wysokim do 14,2 cm, co umożliwia regulowana wylewka. Intensywność smaku ustawia się przesuwając pokrętło w prawo/lewo. Chcąc zaś degustować napoje mleczne należy użyć dyszy parowej.

Cena: 1 999,00 zł Przejdź do sklepu

Automatyczny ekspres do kawy EspressoLinePerfectMilk E957-213 Melitta

Ekspres E957-213 Melitta posiada wbudowany młynek, w którym można regulować stopień zmielenia ziaren (3 stopnie). Pokrętła służą do tego, by dostosować ilość użytej wody do przygotowania naparu -od 30 do 220 ml oraz do ustawienia żądanej temperatury 85°C/90°C/95°C. Dzięki temu, każdy może otrzymać spersonalizowany napar, dostosowany pod swój gust. Wybierając przycisk One Touch ekspres przygotuje kawę dla jednej osoby, natomiast funkcja Double Cup umożliwia przygotowanie dwóch filiżanek naparu. Ponadto urządzenie wyposażone jest w Auto-Cappuccinatore, dzięki czemu szybko i sprawnie przygotujesz napoje mleczne.

Cena: 1 649,00 zł Przejdź do sklepu

Ekspres do kawy Ecam12.123.B DeLonghi

Ekspres Ecam12.123.B marki DeLonghi wyposażono w młynek, w którym można regulować stopień zmielenia ziaren – 13 stopni. Wybór odpowiedniej struktury kawy jest bardzo istotny. To pierwszy krok, by napić się idealnej małej czarnej. Im drobniej zmielone ziarna tym mocniejszy i bardziej intensywny w smaku otrzymamy napar. Można także użyć kawy wcześniej zmielonej, którą wsypuje się do osobnego podajnika. Smak naparu można regulować dostosowując ilość wody i ziaren użytych do parzenia, mamy również wpływ na temperaturę. Ekspres Ecam12.123.B ma regulowaną wylewkę aż do wysokości 14,2 cm, co daje szansę degustowania napoju także w wysokim kubku. Ponadto ręczny system Cappuccino umożliwia tworzenie ulubionych specjałów mlecznych.

Cena: 1 499 zł Przejdź do sklepu

Ekspres do kawy EP1220/00 Philips

Ekspres do kawy EP1220/00 Philips może za jednym razem przygotować jedną lub dwie filiżanki espresso. Dla tych, którzy lubią napić się napojów mlecznych wbudowany jest spieniacz, który podgrzeje mleko lub je spieni na puszystą piankę. Automatyczny ekspres wyposażony jest w ceramiczny młynek tarczowy, który ma aż 12 regulacji grubości zmielenia ziaren. Oferowana temperatura parzenia kawy zawiera się miedzy 90°C do 98°C. Dzięki temu wydobywana jest z ziaren cała esencja smaku. Zbiornik na ziarna mieści ich 275 gram, do pojemnika na wodę można jej wlać aż 1,8 l. Blok zaparzający można wyjąć i opłukać pod bieżącą wodą. Dla jeszcze lepszego utrzymania urządzenia w czystości ekspres automatycznie usuwa zalegający kamień.

Cena: 1 349,00 zł Przejdź do sklepu

Szukasz najlepszego ekspresu do kawy w cenie nieprzekraczającej kwoty 1500 zł? Zapraszam do lektury tego artykułu.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.