czwartek, 20 czerwca

Szukasz pomysłu na prezent? Może sam dla siebie potrzebujesz elektronarzędzia do warsztatu? Oto trafia się okazja, by w dobrej cenie kupić sprzęty Philips i Bosch.

Już od dziś, od czwartku 14 grudnia, można kupić w sklepach Kaufland sprzęty Philips i Bosch. Dostępne one będą w sprzedaży do wtorku 19 grudnia. Jest więc czas, bu spokojnie zastanowić się nad odpowiednim wyborem. Urządzenia te doskonale sprawdzą się jako prezenty dla najbliższych. Wśród tych produktów można znaleźć sprzęty do pielęgnowania włosów, urządzenie kuchenne, a nawet dwa elektronarzędzia do warsztatu.

Golarka wielofunkcyjna 7w1 MG3720 Philips

Golarka wielofunkcyjna 7w1 MG3720 Philips przeznaczona do stylizowania włosów i zarostu. Zestaw zawiera: pięć nasadek (dwie do brody, dwie do zarostu, jedną nasadkę do włosów), trymer, trymer do włosów w nosie i uszach, ładowarkę, szczoteczkę do czyszczenia oraz etui. Warto wiedzieć, że system tnący to samoostrzące się ostrza.

Cena: 99,99 zł Przejdź do sklepu

Suszarka do włosów BHD 340/10 Philips

Suszarka do włosów BHD 340/10 Philips ma moc 2100 W. W rączce znajdują się dwa przyciski umożliwiające trójstopniową regulację nadmuchiwanej temperatury oraz ustawienie prędkości nawiewanego powietrza (trzy poziomy). W komplecie znajduje się dysza oraz nasadka Thermoprotect. Wygodę użytkowania zwiększa pętelka, na której można odwiesić urządzenie.

Cena: 79,99 zł Przejdź do sklepu

Golarka rotacyjna S1142/00 Philips

Akumulatorowa męska golarka rotacyjna S1142/00 Philips wyposażona jest w czterowymiarowe głowice 4D Flex, które pozwalają na golenie na gładko. W pełni naładowana bateria umożliwia pracę przez czas 40 minut.

Cena: 159,90 zł Cena: 129,90 zł Przejdź do sklepu

Mikser ręczny MFQ 3010 Bosch

Mikser ręczny MFQ 3010 Bosch ma możliwość regulowania prędkości, wybierając jeden z dwóch poziomów, plus dodatkowo funkcja turbo. Urządzenie ma w zestawie dwie końcówki do ubijania i dwa haki do zagniatania.

Cena: 99,99 zł Cena: 84,99 zł Przejdź do sklepu

Szlifierka kątowa Bosch

Szlifierka kątowa Bosch ma moc 750 W. Przeznaczona jest do tarcz szlifierskich o średnicy 115 mm. Urządzenie wyposażone jest w regulowaną osłonę, co zwiększa komfort pracy.

Cena: 189,90 zł Cena: 159,90 zł Przejdź do sklepu

Wkrętarka IXO akumulatorowa 3,6 V Bosch

Wkrętarka IXO akumulatorowa 3,6 V Bosch to wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone do wkręcania, wykręcania, a nawet do otwierania butelek.

Cena: 249,00 zł Cena: 199,90 zł Przejdź do sklepu

Przeczytaj również jakie elektronarzędzia marki Parkside trafią na wyprzedaż w Lidlu w kolejnym tygodniu – sprawdź najnowszą ofertę.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.