środa, 19 czerwca

Drodzy kawosze, mam dobre wieści! Jeśli tak jak i ja, doceniacie magię ekspresów automatycznych, najnowsza promocja w Media Expert może was ucieszyć. Zwłaszcza, gdy stawiacie na jakość parzenia, cenioną markę i… nie lubicie przepłacać.

Większość specjalistów jest zgodna co do tego, że umiarkowane spożycie kawy nie powoduje konsekwencji zdrowotnych. Znaczące wypłukiwanie z organizmu magnezu jest mitem (kofeina sama w sobie zawiera ten pierwiastek), a działanie moczopędne można zaobserwować po dość znaczącym spożyciu napoju. Temat był poruszany zarówno przez naukowców, badanych, jak i doktorów nauk, w obliczu tak wielu zgodnych – możemy spokojnie rozkoszować się kawą. Niemniej, kofeina to nie wszystko. Sposób parzenia, kwasowość, rodzaj – to zaledwie kilka czynników, które decydują o jej smaku. Nie oznacza to jednak, że nieomylnym w jej przyrządzeniu będzie wyłącznie barista. Jeśli chcesz uświadczyć pysznej kawy w swoim domu, wystarczy odpowiedni sprzęt.

Jedna z nowości od firmy NIVONA właśnie pojawiła się w sklepie internetowym Media Expert. Co istotne, na start objęto ekspres dużym rabatem.

Fot. Pexels/Burst

Ekspres automatyczny NIVONA Nivo 8103

Kawa według twoich preferencji? Proszę bardzo, powyższy model umożliwia dostosowanie mocy kawy, ilości wody i temperatury. To nie wszystko, ponieważ możemy wybierać spośród 5 rodzajów napoju (dodatkową funkcją jest gorąca woda). Zaawansowany system spieniania mleka z pewnością przypasuje fanom pianki, której uzyskanie zajmuje zaledwie moment. Na szczególne zainteresowanie zasługuje możliwość automatycznego odkamieniania.

Parametry techniczne

  • Typ ekspresu: automatyczny
  • Moc: 1465 W
  • Ciśnienie: 15 bar
  • Typ kawy: ziarnista
  • Funkcje: Spienianie mleka, Regulacja mocy kawy, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Wbudowany młynek, Filtr, Wskaźnik poziomu wody, One Touch Cappuccino 
  • Przyrządzane napoje: Americano, Cappuccino, Espresso, Gorąca woda, Kawa czarna, Latte

NIVONA Nivo 8103 – szczegóły promocji w Media Expert

Ekspres automatyczny jest w sklepach nowością, tak więc możliwa promocja jest dość zaskakująca (zwłaszcza, że we wszystkich pozostałych miejscach kupimy sprzęt w cenie regularnej). Tylko dziś – 14 grudnia, Media Expert oferuje model za 5499 zł 4999 zł. Aby skorzystać ze specjalnego rabatu, należy użyć kodu: PNS0812-141223.

Przejdź do oferty

Pamiętaj, że trwa dość gorący okres, gdy mowa o zakupach internetowych. Sieć sklepów Media Expert dodała specjalną adnotację, że sprzęt jest objęty gwarancją dostawy przed świętami. Niemniej, czekanie do ostatniej chwili może być nieco ryzykowne. Jeśli chcesz dowiedzieć się, kiedy może dotrzeć twoja przesyłka, zajrzyj do: Kurier w Święta Bożego Narodzenia – sprawdź, jak dostarcza InPost, DPD, DHL i nie tylko.

Materiał zawiera linki partnerskie.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.