Drodzy kawosze, mam dobre wieści! Jeśli tak jak i ja, doceniacie magię ekspresów automatycznych, najnowsza promocja w Media Expert może was ucieszyć. Zwłaszcza, gdy stawiacie na jakość parzenia, cenioną markę i… nie lubicie przepłacać.

Większość specjalistów jest zgodna co do tego, że umiarkowane spożycie kawy nie powoduje konsekwencji zdrowotnych. Znaczące wypłukiwanie z organizmu magnezu jest mitem (kofeina sama w sobie zawiera ten pierwiastek), a działanie moczopędne można zaobserwować po dość znaczącym spożyciu napoju. Temat był poruszany zarówno przez naukowców, badanych, jak i doktorów nauk, w obliczu tak wielu zgodnych – możemy spokojnie rozkoszować się kawą. Niemniej, kofeina to nie wszystko. Sposób parzenia, kwasowość, rodzaj – to zaledwie kilka czynników, które decydują o jej smaku. Nie oznacza to jednak, że nieomylnym w jej przyrządzeniu będzie wyłącznie barista. Jeśli chcesz uświadczyć pysznej kawy w swoim domu, wystarczy odpowiedni sprzęt.

Jedna z nowości od firmy NIVONA właśnie pojawiła się w sklepie internetowym Media Expert. Co istotne, na start objęto ekspres dużym rabatem.

najtańsza kawa
Fot. Pexels/Burst

Ekspres automatyczny NIVONA Nivo 8103

Kawa według twoich preferencji? Proszę bardzo, powyższy model umożliwia dostosowanie mocy kawy, ilości wody i temperatury. To nie wszystko, ponieważ możemy wybierać spośród 5 rodzajów napoju (dodatkową funkcją jest gorąca woda). Zaawansowany system spieniania mleka z pewnością przypasuje fanom pianki, której uzyskanie zajmuje zaledwie moment. Na szczególne zainteresowanie zasługuje możliwość automatycznego odkamieniania.

Ekspres automatyczny NIVONA Nivo 8103

Parametry techniczne

  • Typ ekspresu: automatyczny
  • Moc: 1465 W
  • Ciśnienie: 15 bar
  • Typ kawy: ziarnista
  • Funkcje: Spienianie mleka, Regulacja mocy kawy, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Wbudowany młynek, Filtr, Wskaźnik poziomu wody, One Touch Cappuccino 
  • Przyrządzane napoje: Americano, Cappuccino, Espresso, Gorąca woda, Kawa czarna, Latte

NIVONA Nivo 8103 – szczegóły promocji w Media Expert

Ekspres automatyczny jest w sklepach nowością, tak więc możliwa promocja jest dość zaskakująca (zwłaszcza, że we wszystkich pozostałych miejscach kupimy sprzęt w cenie regularnej). Tylko dziś – 14 grudnia, Media Expert oferuje model za 5499 zł 4999 zł. Aby skorzystać ze specjalnego rabatu, należy użyć kodu: PNS0812-141223.

Przejdź do oferty

Pamiętaj, że trwa dość gorący okres, gdy mowa o zakupach internetowych. Sieć sklepów Media Expert dodała specjalną adnotację, że sprzęt jest objęty gwarancją dostawy przed świętami. Niemniej, czekanie do ostatniej chwili może być nieco ryzykowne. Jeśli chcesz dowiedzieć się, kiedy może dotrzeć twoja przesyłka, zajrzyj do: Kurier w Święta Bożego Narodzenia – sprawdź, jak dostarcza InPost, DPD, DHL i nie tylko.

Materiał zawiera linki partnerskie.