Ekspres DeLonghi taniej o 170 zł! W tej cenie nigdzie go nie kupisz

Ho Ho Ho – worek z prezentami rozsypał się! Wystarczy tylko łapać najlepsze okazje. Wśród nich znajdziesz ekspres DeLonghi. Taniej kupić się nie da!

Zbliża się długo wyczekiwany czas świąt. To też okres, kiedy wręczamy najbliższym podarunki, chcąc sprawić im miłą niespodziankę. Takim pomysłem na prezent – nawet dla całej rodziny, może być ekspres DeLonghi. Urządzenie to ma czytelny i intuicyjny kolorowy panel, na którym w prosty sposób, można wybrać swoją ulubioną kawową propozycję. Ponadto, przy pomocy dyszy parowej, łatwo można zaparzyć herbatę lub inny napój na bazie gorącej wody, na przykład czekoladę na gorąco.

Sprawdź jakie promocyjne okazje czekają na ciebie w sklepach stacjonarnych Lidl. Możesz kupić taniej frytkownicę beztłuszczową albo ekspres do kawy marki DeLonghi.

Ekspres DeLonghi ECAM290.42.TB

Ekspres DeLonghi ECAM290.42.TB

Automatyczny ekspres ECAM290.42.TB wyposażony został w duży zbiornik na wodę, w którym mieści się jej aż 1,8 l. Dzięki temu zaparzysz wiele kaw przy świątecznym stole nim będzie potrzeba ponownego uzupełnienia go. Ziarna mieszczą się w pojemniku, do którego można przesypać całą 250 g paczkę. Pobierane są one przez stalowy młynek i na bieżąco mielone, dzięki czemu przygotowywany napar jest pełen aromatu. Młynek wyposażony jest w regulację. Można wybrać jeden z siedmiu stopni zmielenia i uzyskać kawę o najlepszym dla siebie smaku.

Urządzenie ma wprowadzone do pamięci receptury na Czarną kawę, Espresso, Americano, Kawę long oraz Doppio. Chcąc degustować napoje mleczne, na przykład Cappuccino, należy użyć dyszy parowej. Z jej pomocą nie tylko spienisz lub podgrzejesz mleko, ale także przygotujesz ulubioną herbatę. Jeżeli lubisz smakować Latte Macchiato możesz użyć szklanki wysokiej do 14 cm. Na taką wysokość może unieść się adapter umożliwiając wsunięcie wysokiego naczynia.

Ekspres DeLonghi ECAM290.42.TB

Ekspres do kawy DeLonghi posiada kolorowy panel dotykowy Soft Touch. Możliwe jest wybranie kilku regulacji, które dają szansę na spersonalizowanie smaku i degustowanie możliwie najlepszej dla nas małej czarnej. Oprócz wspomnianej regulacji stopnia zmielenia ziaren można ustawić moc oraz zdecydować o ilości zaparzanej kawy. Ponadto w jednym czasie można przygotować jednocześnie dwie filiżanki espresso.

Ekspres do kawy DeLonghi ECAM290.42.TB jest wyposażony w automatyczne programy, które ułatwiają jego konserwację i utrzymanie w czystości. Urządzenie ma wyjmowany blok zaparzający, który należy co kilka dni przepłukać pod bieżącą wodą. Dla sprawnego działania na samym początku należy przeprowadzić test stopnia twardości wody, przy pomocy dołączonego do zestawu paska, a następnie zapisać to ustawienie w ekspresie.

Cena: 1 649,00 zł Cena: 1 479,00 zł Przejdź do sklepu

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.