czwartek, 20 czerwca

Ho Ho Ho – worek z prezentami rozsypał się! Wystarczy tylko łapać najlepsze okazje. Wśród nich znajdziesz ekspres DeLonghi. Taniej kupić się nie da!

Zbliża się długo wyczekiwany czas świąt. To też okres, kiedy wręczamy najbliższym podarunki, chcąc sprawić im miłą niespodziankę. Takim pomysłem na prezent – nawet dla całej rodziny, może być ekspres DeLonghi. Urządzenie to ma czytelny i intuicyjny kolorowy panel, na którym w prosty sposób, można wybrać swoją ulubioną kawową propozycję. Ponadto, przy pomocy dyszy parowej, łatwo można zaparzyć herbatę lub inny napój na bazie gorącej wody, na przykład czekoladę na gorąco.

Sprawdź jakie promocyjne okazje czekają na ciebie w sklepach stacjonarnych Lidl. Możesz kupić taniej frytkownicę beztłuszczową albo ekspres do kawy marki DeLonghi.

Ekspres DeLonghi ECAM290.42.TB

Automatyczny ekspres ECAM290.42.TB wyposażony został w duży zbiornik na wodę, w którym mieści się jej aż 1,8 l. Dzięki temu zaparzysz wiele kaw przy świątecznym stole nim będzie potrzeba ponownego uzupełnienia go. Ziarna mieszczą się w pojemniku, do którego można przesypać całą 250 g paczkę. Pobierane są one przez stalowy młynek i na bieżąco mielone, dzięki czemu przygotowywany napar jest pełen aromatu. Młynek wyposażony jest w regulację. Można wybrać jeden z siedmiu stopni zmielenia i uzyskać kawę o najlepszym dla siebie smaku.

Urządzenie ma wprowadzone do pamięci receptury na Czarną kawę, Espresso, Americano, Kawę long oraz Doppio. Chcąc degustować napoje mleczne, na przykład Cappuccino, należy użyć dyszy parowej. Z jej pomocą nie tylko spienisz lub podgrzejesz mleko, ale także przygotujesz ulubioną herbatę. Jeżeli lubisz smakować Latte Macchiato możesz użyć szklanki wysokiej do 14 cm. Na taką wysokość może unieść się adapter umożliwiając wsunięcie wysokiego naczynia.

Ekspres do kawy DeLonghi posiada kolorowy panel dotykowy Soft Touch. Możliwe jest wybranie kilku regulacji, które dają szansę na spersonalizowanie smaku i degustowanie możliwie najlepszej dla nas małej czarnej. Oprócz wspomnianej regulacji stopnia zmielenia ziaren można ustawić moc oraz zdecydować o ilości zaparzanej kawy. Ponadto w jednym czasie można przygotować jednocześnie dwie filiżanki espresso.

Ekspres do kawy DeLonghi ECAM290.42.TB jest wyposażony w automatyczne programy, które ułatwiają jego konserwację i utrzymanie w czystości. Urządzenie ma wyjmowany blok zaparzający, który należy co kilka dni przepłukać pod bieżącą wodą. Dla sprawnego działania na samym początku należy przeprowadzić test stopnia twardości wody, przy pomocy dołączonego do zestawu paska, a następnie zapisać to ustawienie w ekspresie.

Cena: 1 649,00 zł Cena: 1 479,00 zł Przejdź do sklepu

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.