poniedziałek, 27 maja

Niezwykła i z dawna oczekiwana wiadomość pojawiła się na polskiej stronie producenta kultowego już robota kuchennego. W tym miesiącu Thermomix, flagowe urządzenie cenionej marki, kupisz na specjalnych zasadach.

Thermomix na raty, czyli spełnienie marzeń miłośników gotowania

Na taką okazję z niecierpliwością czekało wielu. Przodująca w dziedzinie rozwiązań dla domu marka Vorwerk z okazji 140-lecia swego istnienia stworzyła dla miłośników gotowania niebywałą ofertę, która pozwala na zakup jej najlepszych produktów bez ryzyka znacznego obciążania domowego budżetu. Na czym polega promocja?

Od 04 listopada w ramach jubileuszowego świętowania marka Vorwerk udostępnia specjalną ofertę ratalną, dla tych, którzy pragną wejść w posiadanie kultowego już Thermomixa. Dostępna w kilku opcjach promocja pozwala rozłożyć płatność za urządzenie na okres 10, 20 lub 22 miesięcy.

Co więcej, w proponowanym systemie obowiązują raty 0%. Co to oznacza? Wymarzony robot trafia w Twoje ręce, a Ty płacisz za niego nie więcej, niż w okresie, w którym obowiązują standardowe warunki zakupu. Co równie istotne i z pewnością też niezmiernie kuszące, korzystając z jubileuszowej oferty, o uiszczenie pierwszej opłaty zostaniesz poproszony dopiero w styczniu przyszłego roku.

Kobold VK7, czyli świętują nie tylko miłośnicy kulinariów

Chociaż marka Vorwerk kojarzy się jednoznacznie z kuchenną rewolucją, która urzeczywistniła się pod postacią Thermomixa, producent nie zapomniał o tych, którzy doceniają także inne z oferowanych przez niego rozwiązań.

Specjalną ofertą kredytową objęto również drugie z najbardziej rozpoznawalnych urządzeń marki, modułowy system do utrzymania czystości Kobold. Przedstawiona przez Vorwerk propozycja, zakłada rozłożenie należności za ten sprzęt na 10, 20, a nawet 30 rat. Podobnie jak w przypadku urządzenia Thermomix obowiązuje program ratalny 0% oraz odroczenie spłaty pierwszej raty.

Promocja producenta obowiązuje do 30 listopada. O tym, w jaki sposób zakupić sprzęty marki Vorwerk, dowiesz się z naszego artykułu.


Fot. Ilustracje w treści: materiały prasowe Vorwerk Group

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.