Promocja na Thermomix, o której marzyłeś! Urządzenie kulinarnych mistrzów w wyjątkowej ofercie!

Niezwykła i z dawna oczekiwana wiadomość pojawiła się na polskiej stronie producenta kultowego już robota kuchennego. W tym miesiącu Thermomix, flagowe urządzenie cenionej marki, kupisz na specjalnych zasadach.

Thermomix na raty, czyli spełnienie marzeń miłośników gotowania

Na taką okazję z niecierpliwością czekało wielu. Przodująca w dziedzinie rozwiązań dla domu marka Vorwerk z okazji 140-lecia swego istnienia stworzyła dla miłośników gotowania niebywałą ofertę, która pozwala na zakup jej najlepszych produktów bez ryzyka znacznego obciążania domowego budżetu. Na czym polega promocja?

Od 04 listopada w ramach jubileuszowego świętowania marka Vorwerk udostępnia specjalną ofertę ratalną, dla tych, którzy pragną wejść w posiadanie kultowego już Thermomixa. Dostępna w kilku opcjach promocja pozwala rozłożyć płatność za urządzenie na okres 10, 20 lub 22 miesięcy.

thermomix promocja raty

Co więcej, w proponowanym systemie obowiązują raty 0%. Co to oznacza? Wymarzony robot trafia w Twoje ręce, a Ty płacisz za niego nie więcej, niż w okresie, w którym obowiązują standardowe warunki zakupu. Co równie istotne i z pewnością też niezmiernie kuszące, korzystając z jubileuszowej oferty, o uiszczenie pierwszej opłaty zostaniesz poproszony dopiero w styczniu przyszłego roku.

Kobold VK7, czyli świętują nie tylko miłośnicy kulinariów

Chociaż marka Vorwerk kojarzy się jednoznacznie z kuchenną rewolucją, która urzeczywistniła się pod postacią Thermomixa, producent nie zapomniał o tych, którzy doceniają także inne z oferowanych przez niego rozwiązań.

Specjalną ofertą kredytową objęto również drugie z najbardziej rozpoznawalnych urządzeń marki, modułowy system do utrzymania czystości Kobold. Przedstawiona przez Vorwerk propozycja, zakłada rozłożenie należności za ten sprzęt na 10, 20, a nawet 30 rat. Podobnie jak w przypadku urządzenia Thermomix obowiązuje program ratalny 0% oraz odroczenie spłaty pierwszej raty.

kobold

Promocja producenta obowiązuje do 30 listopada. O tym, w jaki sposób zakupić sprzęty marki Vorwerk, dowiesz się z naszego artykułu.


Fot. Ilustracje w treści: materiały prasowe Vorwerk Group