Loteria Lidla: Jak wygrać 20 tysięcy złotych? Wśród nagród najbardziej pożądane sprzęty

Już za kilka dni rusza wyczekiwana, cykliczna akcja realizowana przez niemiecką sieć sklepów. Chcesz wygrać niezłą sumę lub najbardziej pożądane produkty od Dyson, Samsung czy PlayStation? Sprawdź, co należy zrobić – loteria Lidla nie potrwa długo.

Dokonując codziennych zakupów w ulubionej sieci sklepów, nieco się do niej przywiązujemy. Znamy układ, asortyment, a przy okazji wiemy na jakie okazje warto polować. Na ten moment, Lidl posiada ponad 850 sklepów w Polsce, a większość z nich funkcjonuje niemal identycznie. Dzięki temu, niezależnie do którego z nich zajrzymy, zastaniemy to samo. Jeśli jesteś jednym z klientów, najpewniej kojarzysz coroczną, wyczekiwaną akcję pod szyldem Loteria Lidla. Tak, to już czas na kolejną edycję!

Loteria Lidla – szczęśliwy los wart 20 tysięcy, a może sprzęt o wartości kilku tysięcy?

Jesteśmy coraz bliżej świątecznego okresu, który wzbudza nie lada uśmiech na twarzach wielu z nas. Rodzinne spotkania, celebracja, ulubione potrawy i… prezenty. Któż ich nie kocha? Jak wynika z najnowszych informacji, w tym roku Lidl może okazać się doprawdy hojnym Mikołajem. W grę wchodzi okrągła sumka aż 20 tysięcy złotych, a także kilka nagród pocieszenia. Wylosować możesz smartfon iPhone 14 od Apple, projektor Samsung The Freestyle, konsolę do gier PlayStation 5, robota kuchennego Monsieur Cuisine Smart, a nawet Dyson Airwrap. Co istotne, wystarczy że dokonasz codziennych zakupów – nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów lub wysyłać podejrzanych SMSów.

Loteria Lidla

Loteria Lidla – jak wziąć udział?

Jak wspomniałam, wzięcie udziału w akcji Lidl jest dość proste, jednak przeprowadzę Cię przez ten proces krok, po kroku.

  1. W dniach od 13.11 do 23.12 dokonaj zakupów na kwotę minimum 99 zł,
  2. Zachowaj paragon, następnie zarejestruj go na stronie Loteria Lidla od 6:00 do 21:59,
  3. Wyczekuj informacji o wygranej (losowanie sprzętów odbywa się co godzinę, w każdym dniu jest to 16 urządzeń, a więc 16 zwycięzców)
  4. Chcesz zawalczyć o nagrodę finałową? Losowanie odbędzie się 9.01.2024 roku (Lidl przewiduje aż 3 wygranych, do każdego z nich trafi 20 tysięcy złotych).
Loteria Lidla

Organizatorem jest Agencja Smolar, tak jak i w ubiegłym roku. Jako że akcja jeszcze nie wystartowała, nie mamy dostępu do regulaminu, jak i strony zgłoszeniowej. Niemniej, jest na co czekać!

Loteria Lidla brzmi zachęcająco, ale zainteresować może Cię również – Lidl: Duże AGD od LG z Wi-Fi? Tego tu jeszcze nie było!

Materiał zawiera linki partnerskie.