poniedziałek, 20 maja

Już za kilka dni rusza wyczekiwana, cykliczna akcja realizowana przez niemiecką sieć sklepów. Chcesz wygrać niezłą sumę lub najbardziej pożądane produkty od Dyson, Samsung czy PlayStation? Sprawdź, co należy zrobić – loteria Lidla nie potrwa długo.

Dokonując codziennych zakupów w ulubionej sieci sklepów, nieco się do niej przywiązujemy. Znamy układ, asortyment, a przy okazji wiemy na jakie okazje warto polować. Na ten moment, Lidl posiada ponad 850 sklepów w Polsce, a większość z nich funkcjonuje niemal identycznie. Dzięki temu, niezależnie do którego z nich zajrzymy, zastaniemy to samo. Jeśli jesteś jednym z klientów, najpewniej kojarzysz coroczną, wyczekiwaną akcję pod szyldem Loteria Lidla. Tak, to już czas na kolejną edycję!

Loteria Lidla – szczęśliwy los wart 20 tysięcy, a może sprzęt o wartości kilku tysięcy?

Jesteśmy coraz bliżej świątecznego okresu, który wzbudza nie lada uśmiech na twarzach wielu z nas. Rodzinne spotkania, celebracja, ulubione potrawy i… prezenty. Któż ich nie kocha? Jak wynika z najnowszych informacji, w tym roku Lidl może okazać się doprawdy hojnym Mikołajem. W grę wchodzi okrągła sumka aż 20 tysięcy złotych, a także kilka nagród pocieszenia. Wylosować możesz smartfon iPhone 14 od Apple, projektor Samsung The Freestyle, konsolę do gier PlayStation 5, robota kuchennego Monsieur Cuisine Smart, a nawet Dyson Airwrap. Co istotne, wystarczy że dokonasz codziennych zakupów – nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów lub wysyłać podejrzanych SMSów.

Loteria Lidla – jak wziąć udział?

Jak wspomniałam, wzięcie udziału w akcji Lidl jest dość proste, jednak przeprowadzę Cię przez ten proces krok, po kroku.

  1. W dniach od 13.11 do 23.12 dokonaj zakupów na kwotę minimum 99 zł,
  2. Zachowaj paragon, następnie zarejestruj go na stronie Loteria Lidla od 6:00 do 21:59,
  3. Wyczekuj informacji o wygranej (losowanie sprzętów odbywa się co godzinę, w każdym dniu jest to 16 urządzeń, a więc 16 zwycięzców)
  4. Chcesz zawalczyć o nagrodę finałową? Losowanie odbędzie się 9.01.2024 roku (Lidl przewiduje aż 3 wygranych, do każdego z nich trafi 20 tysięcy złotych).

Organizatorem jest Agencja Smolar, tak jak i w ubiegłym roku. Jako że akcja jeszcze nie wystartowała, nie mamy dostępu do regulaminu, jak i strony zgłoszeniowej. Niemniej, jest na co czekać!

Loteria Lidla brzmi zachęcająco, ale zainteresować może Cię również – Lidl: Duże AGD od LG z Wi-Fi? Tego tu jeszcze nie było!

Materiał zawiera linki partnerskie.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.