poniedziałek, 20 maja

Czas wyprzedaży Black Week jeszcze przed nami. Warto jednak wcześniej wiedzieć, co można będzie kupić. Znamy ofertę sklepu Kaufland.

Choć do Black Friday zostało jeszcze trochę czasu to wielu rozpoczęło już odliczanie. Piątek 24 listopada jeszcze jest przed nami. Jednak przedstawiciele sklepów Kaufland już przygotowali gazetkę, z której dowiadujemy się o sięgającej 50% wyprzedaży Black Week. Ten wyprzedażowy czas zaplanowany jest na dni przypadające od czwartku 16 listopada do 22 listopada 2023 roku.

Black Week – co można będzie kupić?

Gazetka na razie prezentuje się skromnie, bo liczy zaledwie dwie strony. Lecz już teraz wiadomo, że można będzie nabyć urządzenia marki Bosch: szlifierkę kątową PWS 750-125 oraz wyrzynarkę PST 650. Można będzie również nabyć bezprzewodową maszynkę do strzyżenia włosów marki Philips. Maszynka ta ma możliwość 13-stopniowej regulacji cięcia włosów od 0,5 mm do 23 mm. Żelazko parowe Tefal ma moc 2000 W, stopę z nieprzywieralną powłoką i wytwarza parę z prekością 85 g/min.

Dostępne będą również kuchenne sprzęty AGD, które objęte są trzyletnim okresem gwarancyjnym i można je będzie nabyć o 50% taniej. Maszynka do mielenia NN-MG-01 o mocy 600 W ma trzy wymienne tarcze, nakładkę do siekania mięsa i wyrobu kiełbasy. Natomiast blender ręczny Switch On ma moc 300 W i przyda się do przygotowywania zupy kremu czy koktajlu.

Szlifierka kątowa PWS 750-125 Bosch

Szlifierka kątowa Bosch ma moc 750 W. Korzysta z tarcz o średnicy 125 mm. Przeznaczona jest do cięcia lub szlifowania różnych materiałów, na przykład metalu, drewna czy tworzyw sztucznych. Urządzenie ma niski poziom drgań, co zwiększa komfort pracy. Warto wiedzieć, że osłona obraca się o 180°, co jest wygodne zarówno dla osób prawo jak i leworęcznych.

Wyrzynarka PST 650 Bosch

Wyrzynarka BOSCH PST 650 służy do obróbki drewna, metalu czy materiałów drewnopochodnych. Osiąga maksymalną głębokość cięcia w drewnie do 65 mm, a w stali do 4 mm. Wyposażona jest w wydajny bezszczotkowy silnik o mocy 500 W. Można regulować pochylenie stopy cięcia w zakresie 45°, co zwiększa możliwości pracy urządzeniem.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.