Black Week – urządzenia marki Bosch w sklepach Kaufland

Czas wyprzedaży Black Week jeszcze przed nami. Warto jednak wcześniej wiedzieć, co można będzie kupić. Znamy ofertę sklepu Kaufland.

Choć do Black Friday zostało jeszcze trochę czasu to wielu rozpoczęło już odliczanie. Piątek 24 listopada jeszcze jest przed nami. Jednak przedstawiciele sklepów Kaufland już przygotowali gazetkę, z której dowiadujemy się o sięgającej 50% wyprzedaży Black Week. Ten wyprzedażowy czas zaplanowany jest na dni przypadające od czwartku 16 listopada do 22 listopada 2023 roku.

Kaufland, Black Week

Black Week – co można będzie kupić?

Gazetka na razie prezentuje się skromnie, bo liczy zaledwie dwie strony. Lecz już teraz wiadomo, że można będzie nabyć urządzenia marki Bosch: szlifierkę kątową PWS 750-125 oraz wyrzynarkę PST 650. Można będzie również nabyć bezprzewodową maszynkę do strzyżenia włosów marki Philips. Maszynka ta ma możliwość 13-stopniowej regulacji cięcia włosów od 0,5 mm do 23 mm. Żelazko parowe Tefal ma moc 2000 W, stopę z nieprzywieralną powłoką i wytwarza parę z prekością 85 g/min.

Dostępne będą również kuchenne sprzęty AGD, które objęte są trzyletnim okresem gwarancyjnym i można je będzie nabyć o 50% taniej. Maszynka do mielenia NN-MG-01 o mocy 600 W ma trzy wymienne tarcze, nakładkę do siekania mięsa i wyrobu kiełbasy. Natomiast blender ręczny Switch On ma moc 300 W i przyda się do przygotowywania zupy kremu czy koktajlu.

Black Friday Kaufland

Szlifierka kątowa PWS 750-125 Bosch

Szlifierka kątowa Bosch ma moc 750 W. Korzysta z tarcz o średnicy 125 mm. Przeznaczona jest do cięcia lub szlifowania różnych materiałów, na przykład metalu, drewna czy tworzyw sztucznych. Urządzenie ma niski poziom drgań, co zwiększa komfort pracy. Warto wiedzieć, że osłona obraca się o 180°, co jest wygodne zarówno dla osób prawo jak i leworęcznych.

Wyrzynarka PST 650 Bosch

Wyrzynarka BOSCH PST 650 służy do obróbki drewna, metalu czy materiałów drewnopochodnych. Osiąga maksymalną głębokość cięcia w drewnie do 65 mm, a w stali do 4 mm. Wyposażona jest w wydajny bezszczotkowy silnik o mocy 500 W. Można regulować pochylenie stopy cięcia w zakresie 45°, co zwiększa możliwości pracy urządzeniem.