poniedziałek, 27 maja

Monsieur Cuisine to obiekt westchnień wielu osób. Teraz jest w promocji, która mocno obniży standardową cenę. Ile kosztuje i do kiedy będzie promocja na Monsieur Cuisine Smart? Ja już wszystko wiem.

Najbliższa promocja na Monsieur Cuisine naprawdę zachęca do zakupu. Jeśli wciąż wahasz się, czy kupić tego robota, teraz raczej pozbędziesz się wątpliwości. Oto, co przygotował dla nas Lidl.

Promocja na Monsieur Cuisine Smart

Jeszcze tylko do jutra Monsieur Cuisine Smart będzie można upolować we wręcz absurdalnie niskiej cenie. Sam Lidl chwali się, że takiej promocji to na ten model jeszcze nie było. Za model Smart zapłacimy bowiem zaledwie 100 zł więcej niż za Monsieur Cuisine w wariancie Connect. Jeśli więc twoje wątpliwości dotyczyły jedynie kosztu zakupu, raczej nie będziesz mieć teraz problemów z podjęciem decyzji. No dobrze, ale jak właściwie prezentują się warunki tej promocji? Spieszę z odpowiedzią.

Monsieur Cuisine Smart taniej o 500 zł

Robot wielofunkcyjny Monsieur Cuisine Smart to urządzenie, do którego wzdycha wiele osób. Nic dziwnego – instrukcja gotowania krok po kroku, intuicyjna aplikacja i wielofunkcyjność oraz sporo trybów pracy sprawiają, że w takiej maszynie gotuje się nie tylko łatwo, ale i przyjemnie.

Lidl regularnie robi promocje na linię produktów Monsieur Cuisine. Raz tańszy bywa model Connect (ten, który w ofercie jest już od dawna), a raz – wariant Smart (nowszy i nieco nowocześniejszy). Tym razem akcja promocyjna objęła właśnie ten drugi model. Jednak rabat jest wyjątkowo wysoki – wynosi aż 500 zł! Tym sposobem cenę robota, która zwykle opiewa na 2499 zł, obniżono do 1999 zł.

Jest jednak pewien haczyk – taka okazja będzie dostępna tylko przez 3 dni. Promocja na Monsieur Cuisine Smart została bowiem ujęta w gazetce na nadchodzący tydzień. Zgodnie z nią robot będzie tańszy wyłącznie do środy, 14 lipca. Aby skorzystać z oferty, należy aktywować specjalny kupon w aplikacji mobilnej Lidl Plus. Musisz więc najpierw pobrać ów program, a następnie założyć konto – oczywiście, o ile jeszcze go nie masz. Co ważne, robot będzie dostępny w sklepach stacjonarnych sieci Lidl. Oznacza to, że promocji tej musisz szukać na półkach pobliskiego dyskontu, nie w internetowym sklepie Lidl.

Promocja na Monsieur Cuisine Smart – czy akcesoria też będą dostępne?

Masz już Monsieur Cuisine Smart, ale wciąż brakuje ci funkcjonalnych akcesoriów do tego robota? Już w najbliższy poniedziałek będziesz mieć szansę na uzupełnienie posiadanych w domu produktów. Na sklepowych półkach popularnego dyskontu pojawi się bowiem przystawka sokownika parowego, a także – uwielbiana przez wszystkich i wypatrywana od dawna – szatkownica! Lepiej się pospiesz, bo przeczuwam spore zainteresowanie nadchodzącą ofertą.

Wolisz wydać więcej, niż walczyć w sklepie o upragnionego robota? Monsieur Cuisine Smart kupisz także w tym sklepie, choć zapłacisz więcej.

Jestem dziennikarką, specjalizującą się w zagadnieniu nowych mediów. W Think-About zajmuję się przede wszystkim tematyką AGD, którą poznałam już od podszewki. Największą przyjemność sprawia mi odkrywanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zachwyca mnie dobry design, który uważam za równie ważny, jak funkcjonalność sprzętów. Potrafię docenić stosowane w sprzętach domowych sprytne rozwiązania. Satysfakcję czerpię też z wyszukiwania perełek cenowych – gdy tylko jakąś znajdę, od razu biegnę podzielić się nią z czytelnikami. Mam oko do produktów, które szybko stają się prawdziwymi bestsellerami. Wierzę, że na każdy temat można napisać coś ciekawego. Dbam jednak, by artykuły były nie tylko wysokiej jakości merytorycznej, ale również – by były przejrzyste i przyjemne dla oka. Doskonale czuję się pisząc artykuły, jednak prawdziwa frajda to, oczywiście, recenzowanie testowanych osobiście urządzeń. Niestety, często przywiązuję się do nich tak bardzo, że nie umiem z czymś rozstać i prędko biegnę po swój własny egzemplarz. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zdecydowałam się na specjalizację koncentrującą się na tematyce nowych mediów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w redakcjach portali internetowych. Zajmuję się między innymi tematyką prawa, finansów i nieruchomości. Czytelnicy mogą też kojarzyć mnie np. z redakcji PCWorld, w której do niedawna odpowiadałam za tematykę ofert i AGD. Jestem współtwórczynią książki „Digital 5.0: wywiady o mediach cyfrowych i technologii”. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w akademickim magazynie, pisząc felietony. Mieszkam w Krakowie, choć pochodzę z Krynicy. Prywatnie jestem żoną, mamą i opiekunką dwóch adoptowanych kotów. Pasjonuje mnie polityka i obserwacja ludzkich zachowań społecznych. Relaksuję się, tworząc rękodzieło – uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, które jednocześnie są funkcjonalne i nie służą tylko do podziwiania. Choć jestem domatorką, z przyjemności uciekam od codzienności pod namiot, odpoczynku szukając w lesie. Z wytęsknieniem upatruję chwili, gdy na stałe ucieknę na wieś i zamieszkam pod własnym lasem.