Promocja na ekspres znanej marki to to, co lubię. W przypadku tej oferty zaoszczędzić można aż 700 zł. Promocja na ekspres Melitta na Amazonie wygląda więc na prawdziwą okazję.

Regularnie zaglądam na Amazon w poszukiwaniu nowych, korzystnych cenowo ofert. I tym razem się nie zawiodłam – na tej popularnej platformie sprzedażowej ruszyła promocja na ekspres do kawy znanej marki. Co to za sprzęt i ile teraz kosztuje?

Amazon: promocja na ekspres Melitta

Amazon jest pełen świetnych okazji. Rabat codziennie goni inny rabat, choć nie zawsze jest tak korzystnie, jak się wydaje. Niestety, niektóre promocje to tylko ściema. Dlatego zawsze weryfikuję takie okazje i porównuję ceny. Tym razem jednak ta popularna platforma sprzedażowa ruszyła z naprawdę dobrą propozycją. Masz w planach zakup ekspresu? Ten model z Amazon warto rozważyć.

Ekspres Melitta – czy warto kupić?

Melitta to niemiecka marka. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży różnorodnych produktów związanych z kawą. Znasz ją zapewne przede wszystkim z ekspresów ciśnieniowych, jednak niewiele osób wie, że przedsiębiorstwo to swoje pierwsze kroki stawiało w świecie przelewu. Z pewnością choć raz w twoje ręce wpadł zaparzacz tej marki, który pozwala na przyrządzenie aromatycznej kawy w bardzo prosty sposób.

Firma została założona w 1908 roku przez Melittę Bentz. To właśnie ona wynalazła pierwszy na świecie filtr do kawy. Od tego czasu marka Melitta jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów sprzętu kawowego na świecie.

Promocja na ekspres Melitta E970-101

Już na pierwszy rzut oka widać, że ten ekspres jest prosty w obsłudze. Na panelu nie widać żadnych skomplikowanych elementów. Kilka przycisków i pokrętło – to powinno wystarczyć, by zaprogramować parzenie ulubionego napoju.

Ekspres wyposażono we wbudowany młynek – dla mnie to podstawa wygodnej obsługi. Jeśli jednak chciałabym użyć kawy uprzednio zmielonej, specjalna szufladka mi to umożliwia. Dodatkowo, urządzenie ma system spieniający mleko, na który składa się specjalny wężyk oraz karafka. Podoba mi się też umiejscowienie zbiornika na wodę – nie jest usytuowany z tyłu, jak w niektórych innych ekspresach, a z boku. Nie trzeba więc sięgać za ekspres czy też przesuwać go, by uzupełnić płyn.

Dostępne napoje:

  • espresso,
  • kawa czarna,
  • cappuccino,
  • latte macchiato,
  • ustawienia własne.

Urządzenie ma zatem wszystko, czego zwykle można oczekiwać od ekspresu do kawy. Nie można co prawda spodziewać się zaprogramowanych nietypowych rodzajów kaw, jednak te, które przewidziano na liście dostępnych receptur, są w zupełności wystarczające.

Dostępna na Amazon promocja na ekspres Melitta sprawia, że zapłacisz za ten sprzęt tylko 2 779,18 zł zamiast  3 569,87 zł. Urządzenie jest dostępne pod tym linkiem.

Jestem dziennikarką, specjalizującą się w zagadnieniu nowych mediów. W Think-About zajmuję się przede wszystkim tematyką AGD, którą poznałam już od podszewki. Największą przyjemność sprawia mi odkrywanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zachwyca mnie dobry design, który uważam za równie ważny, jak funkcjonalność sprzętów. Potrafię docenić stosowane w sprzętach domowych sprytne rozwiązania. Satysfakcję czerpię też z wyszukiwania perełek cenowych – gdy tylko jakąś znajdę, od razu biegnę podzielić się nią z czytelnikami. Mam oko do produktów, które szybko stają się prawdziwymi bestsellerami. Wierzę, że na każdy temat można napisać coś ciekawego. Dbam jednak, by artykuły były nie tylko wysokiej jakości merytorycznej, ale również – by były przejrzyste i przyjemne dla oka. Doskonale czuję się pisząc artykuły, jednak prawdziwa frajda to, oczywiście, recenzowanie testowanych osobiście urządzeń. Niestety, często przywiązuję się do nich tak bardzo, że nie umiem z czymś rozstać i prędko biegnę po swój własny egzemplarz. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zdecydowałam się na specjalizację koncentrującą się na tematyce nowych mediów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w redakcjach portali internetowych. Zajmuję się między innymi tematyką prawa, finansów i nieruchomości. Czytelnicy mogą też kojarzyć mnie np. z redakcji PCWorld, w której do niedawna odpowiadałam za tematykę ofert i AGD. Jestem współtwórczynią książki „Digital 5.0: wywiady o mediach cyfrowych i technologii”. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w akademickim magazynie, pisząc felietony. Mieszkam w Krakowie, choć pochodzę z Krynicy. Prywatnie jestem żoną, mamą i opiekunką dwóch adoptowanych kotów. Pasjonuje mnie polityka i obserwacja ludzkich zachowań społecznych. Relaksuję się, tworząc rękodzieło – uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, które jednocześnie są funkcjonalne i nie służą tylko do podziwiania. Choć jestem domatorką, z przyjemności uciekam od codzienności pod namiot, odpoczynku szukając w lesie. Z wytęsknieniem upatruję chwili, gdy na stałe ucieknę na wieś i zamieszkam pod własnym lasem.