poniedziałek, 27 maja

Jackery Solar Generator 1000 PRO to przenośna elektrownia o imponującej mocy 1002Wh, która umożliwia zasilanie różnych urządzeń w czasie kempingu, awarii prądu lub podczas podróży. Wakacyjny wyjazd na pole namiotowe wygląda zupełnie inaczej, jeśli masz do dyspozycji taki sprzęt.

Wakacje „unplugged”? Po co?

Ta przenośna elektrownia wyposażona jest w dwa panele słoneczne o mocy 100W każdy. Zapewnia w ten sposób niezależne i ekologiczne źródło energii. Posiada podwójne porty PD 100W, a do ładowania możesz wykorzystać wyjście AC, 2 porty USB-A i złącze samochodowe. Potrzebujesz naładować lodówkę turystyczną, laptopa, drona, telefon? Żaden problem. Dzięki funkcji szybkiego ładowania AC można naładować baterię w zaledwie 1,8 godziny.

Stacja zasilania jest wyposażona w wyświetlacz LCD, na którym możesz szybko sprawdzić stan jej naładowania, a także wydajności wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki wbudowanej latarce korzystanie z niej po zmroku nie stanowi problemu. Dla miłośników wypoczynku na łonie natury, którzy nie chcą rozstawać się ze swoim elektronicznym sprzętem, Jackery Solar Generator 1000 PRO to solidne rozwiązanie, które zapewnia mobilne zasilanie w dowolnym miejscu i czasie.

Jackery Solar Generator 1000 PRO – zasilanie twojego kampingu

  • Żywotność: 500 cykli do 85% pojemności
  • Gniazda wejściowe: Zasilania DC – 1 szt.
  • Napięcie: 230 wolty
  • Moc: 800 W
  • Wymiary stacji: 40 x 31 x 43,5 cm; 12 kg
  • W zestawie: 2 panele fotowoltaiczne po 100W

Jeśli uważasz, że to sprzęt dla ciebie, wypatrzyliśmy ofertę na polskim Amazonie, która jest zdecydowanie warta uwagi. Przenośna elektrownia jest obecnie dostępna aż 20% taniej. Na gorące letnie wieczory pod chmurką będzie jak znalazł.

Cena: 8 999 7 199,00 zł (zobacz ofertę)

Oszczędność dla biwakowiczów

Oferta Amazonu przygotowana jest z myślą o ambitnych turystach planujących dłuższe biwaki. Jak wspomniałem, oprócz stacji zasilania obejmuje 2 panele fotowoltaiczne SolarSaga o mocy 100 W. Dzięki nim możesz naładować stację zasilania za pomocą energii słonecznej. To nie tylko pozwala na dłuższe wypady bez rezygnowania z cudów techniki, ale jest też rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska.

Jeśli porównamy ceny takiego zestawu z ofertami innych sklepów, staje się jasne, że promocja Amazonu to rzeczywiście oszczędność. Za identyczną stację z dwoma panelami w Media Expert zapłacilibyśmy 9 098, 98 zł – prawie 2 tys. zł. więcej!

Na koniec informacja: zwracam uwagę, że w tym tekście znajdują się linki prowadzące do sklepów partnerskich, ale nie przejmuj się – nie mają one żadnego wpływu na wartość merytoryczną treści!