Szukasz nowinek technologicznych do swojego ogrodu? Oto właśnie pojawia się taka szansa. Robot koszący w promocyjnej cenie.

Zadaniem robota koszącego jest odciążyć nas od częstego koszenia. Roboty koszące to samojezdne i automatyczne urządzenia, które według ustalonego harmonogramu regularnie ścinają murawę. Dzięki temu, że jest ona koszona kilka razy w tygodniu, pozostałości ściętej trawy opadają w kierunku gleby, gdzie rozkładają się stanowiąc naturalny nawóz organiczny. Trawa dzięki temu, staje się mocniejsza i zagęszcza się.

Aktualnie w promocyjnej cenie w sklepie internetowym Amazon można kupić robota koszącego Optimow S marki Greenworks, który jest przeznaczony do koszenia trawników na powierzchni do 300 m2. Można go nabyć taniej aż o 850 zł.

Greenworks robot koszący Optimow S

Przed pierwszym uruchomieniem robota należy rozwinąć przewód ograniczający, który należy albo wkopać w ziemię, albo użyć szpil mocujących. Po podłączeniu stacji ładującej wystarczy pobrać na smartfon aplikację GreenGuide. Następnie z robotem łączymy się przez Bluetooth. Dzięki aplikacji zyskujemy dostęp do zarządzania pracą robota. Można sprawdzić ile dziś skosił trawy i ile mu jeszcze zostało albo na przykład zmienić porę koszenia. Optimow S wyróżnia się także cichą pracą. Koszący robot generuje hałas na poziomie 61 dB, co można porównać do włączonego odkurzacza.

Robot koszący Optimow S dobrze sprawdzi się w ogrodach o mniejszej powierzchni, do 300 m2, w których nachylenie terenu nie przekracza 30%. Kosiarka jednorazowo ścina pas trawy o szerokości 17 cm. Po rozładowaniu się akumulatora robot automatycznie zjeżdża do stacji ładującej, skąd po naładowaniu wyjeżdża i kontunuuje swoją pracę.

Robot Optimow S zabezpieczony jest przed kradzieżą i przed uruchomieniem przez inne osoby, na przykład dzieci, kodem PIN. Kod ten znany jest tylko właścicielowi, który chcąc uruchomić robota wpisuje kod na kalwiaturze urządzenia. Warto wiedzieć, że robot ten objęty jest aż trzyletnim okresem gwarancyjnym.

Urządzenie jest łatwe w utrzymaniu w czystości. Po zakończonej pracy wystarczy umyć go wężem ogrodowym. Co istotne, robot jest w pełni wodoodporny, nie musimy się więc obawiać, że uszkodzimy układ elektroniczny.

Greenworks robot koszący Optimow S

Specyfikacja techniczna

  • Powierzchnia: do 300 m2
  • Nachylenie terenu: 30%
  • Poziom hałasu: 61 dB
  • Waga: 16,4 kg
  • Szerokość cięcia: 17 cm
  • Wymiary: 96 x 38 x 101 cm
  • Gwarancja: 36 miesięcy

Cena: 2600,88 zł Cena: 1743,93 zł Przejdź do sklepu