Produkty marki Parkside są szeroko znane i często poszukiwane przez zainteresowanych. Obecnie można je nabyć także w sieci sklepów Kaufland.

Narzędzia marki Parkside, które do tej pory dostępne były wyłącznie w sklepach Lidl obecnie są dostępne także w sprzedaży w sklepie Kaufland. Niemiecka Grupa Schwarz, na której czele stoi Dieter Schwarz, jest właścicielem sieci sklepów Lidl i Kaufland. Stąd narzędzia, urządzenia i akcesoria marki Parkside pojawiły się w siostrzanym sklepie Lidla, w Kauflandzie.

Produkty marki Parkside objęte są trzyletnim okresem gwarancyjnym. Dzięki temu, że sprzedawane są w popularnej sieci dyskontów klienci maja szeroki dostęp do serwisu gwarancyjnego. Skierowane są one do amatorów ogrodnictwa oraz majsterkowiczów, którzy dopiero rozpoczynają dwoją przygodę z narzędziami elektrycznymi lub akumulatorowymi. Cechują się dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Potrzebujesz więcej informacji o produktach marki Parkside? Przeczytaj naszą opinię o tym, czy narzędzia z Lidla są warte uwagi?

Elektryczna kosiarka Parkside

Kosiarka elektryczna marki Parkside o mocy 1200 W wyposażona jest w kosz o pojemności 30 l. Wysokość ścinanej trawy można regulować na trzech poziomach. Jednorazowo kościarka ścina pas trawy o szerokości 30 cm. Wygodę użytkowania zwiększa uchwyt pokryty powłoką Softgrip.

Elektryczna kosiarka Parkside

Cena: 299,00 zł Przejdź do sklepu

Zraszacz rotacyjny Parkside

Zraszacz marki Parkside wyposażony jest w szpikulec, który można wbić w ziemię. Tak przygotowany zraszacz po podłączeniu źródła wody jest gotowy do pracy. Wodę wyrzuca na odległość 10-20 m, podlewając trawnik na powierzchni 70–314 m².

Zraszacz rotacyjny Parkside

Cena: 24,99 zł Przejdź do sklepu

Pistolet zraszający Parkside

Pistolet zraszający Parkside po podłączeniu do węża ogrodowego 13 mm ¹/₂ możemy używać do podlewania rabat kwiatowych czy warzywnika. Urządzenie jest odporne na promieniowanie UV. Posiada możliwość regulacji strumienia wody – cztery ustawienia.

Pistolet zraszający Parkside

Cena: 9,99 zł Przejdź do sklepu

Zestaw kluczy nasadowych Parkside

Zestaw stanowi 46 elementów, które zebrane są w kasetce, gdzie każdy z kluczy ma przypisane swoje miejsce. Dzięki temu łatwo odnajdziemy poszukiwane akcesorium. Wykonane są ze stali chromowo-wanadowej.

Zestaw kluczy nasadowych Parkside

Cena: 49,99 zł Przejdź do sklepu

Skrzynka narzędziowa Parkside

Skrzynka narzędziowa zawiera zestaw składający się z 64 podstawowych narzędzi, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego majsterkowicza. Wszystkie elementy są ułożone w przypisanych im miejscach.

Skrzynka narzędziowa Parkside

Cena: 129,90 zł Przejdź do sklepu

Torba na narzędzia Parkside

Torba na narzędzia jest niezbędna, kiedy trzeba przenieść narzędzia na przykład z warsztatu do mieszkania. Prezentowana torba ma wymiary 35 x 16 x 27 cm. W sprzedaży dostępne są do wyboru trzy torby w różnych rozmiarach, w cenie 39,90 zł.

Torba na narzędzia Parkside

Cena: 39,99 zł Przejdź do sklepu

Aktualnie w sklepie stacjonarnym Lidl, w każdą lipcową sobotę, znajdziesz narzędzia marki Parkside w cenie nie obejmującej podatku Vat. Jesteś zainteresowany? Więcej piszemy o tej akcji w Przygotowujesz się do remontu? Zaczekaj, te narzędzia kupisz w sklepie Lidl bez VAT-u!

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!