Produkty marki Parkside są szeroko znane i często poszukiwane przez zainteresowanych. Obecnie można je nabyć także w sieci sklepów Kaufland.

Narzędzia marki Parkside, które do tej pory dostępne były wyłącznie w sklepach Lidl obecnie są dostępne także w sprzedaży w sklepie Kaufland. Niemiecka Grupa Schwarz, na której czele stoi Dieter Schwarz, jest właścicielem sieci sklepów Lidl i Kaufland. Stąd narzędzia, urządzenia i akcesoria marki Parkside pojawiły się w siostrzanym sklepie Lidla, w Kauflandzie.

Produkty marki Parkside objęte są trzyletnim okresem gwarancyjnym. Dzięki temu, że sprzedawane są w popularnej sieci dyskontów klienci maja szeroki dostęp do serwisu gwarancyjnego. Skierowane są one do amatorów ogrodnictwa oraz majsterkowiczów, którzy dopiero rozpoczynają dwoją przygodę z narzędziami elektrycznymi lub akumulatorowymi. Cechują się dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Potrzebujesz więcej informacji o produktach marki Parkside? Przeczytaj naszą opinię o tym, czy narzędzia z Lidla są warte uwagi?

Elektryczna kosiarka Parkside

Kosiarka elektryczna marki Parkside o mocy 1200 W wyposażona jest w kosz o pojemności 30 l. Wysokość ścinanej trawy można regulować na trzech poziomach. Jednorazowo kościarka ścina pas trawy o szerokości 30 cm. Wygodę użytkowania zwiększa uchwyt pokryty powłoką Softgrip.

Cena: 299,00 zł Przejdź do sklepu

Zraszacz rotacyjny Parkside

Zraszacz marki Parkside wyposażony jest w szpikulec, który można wbić w ziemię. Tak przygotowany zraszacz po podłączeniu źródła wody jest gotowy do pracy. Wodę wyrzuca na odległość 10-20 m, podlewając trawnik na powierzchni 70–314 m².

Cena: 24,99 zł Przejdź do sklepu

Pistolet zraszający Parkside

Pistolet zraszający Parkside po podłączeniu do węża ogrodowego 13 mm ¹/₂ możemy używać do podlewania rabat kwiatowych czy warzywnika. Urządzenie jest odporne na promieniowanie UV. Posiada możliwość regulacji strumienia wody – cztery ustawienia.

Cena: 9,99 zł Przejdź do sklepu

Zestaw kluczy nasadowych Parkside

Zestaw stanowi 46 elementów, które zebrane są w kasetce, gdzie każdy z kluczy ma przypisane swoje miejsce. Dzięki temu łatwo odnajdziemy poszukiwane akcesorium. Wykonane są ze stali chromowo-wanadowej.

Cena: 49,99 zł Przejdź do sklepu

Skrzynka narzędziowa Parkside

Skrzynka narzędziowa zawiera zestaw składający się z 64 podstawowych narzędzi, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego majsterkowicza. Wszystkie elementy są ułożone w przypisanych im miejscach.

Cena: 129,90 zł Przejdź do sklepu

Torba na narzędzia Parkside

Torba na narzędzia jest niezbędna, kiedy trzeba przenieść narzędzia na przykład z warsztatu do mieszkania. Prezentowana torba ma wymiary 35 x 16 x 27 cm. W sprzedaży dostępne są do wyboru trzy torby w różnych rozmiarach, w cenie 39,90 zł.

Cena: 39,99 zł Przejdź do sklepu

Aktualnie w sklepie stacjonarnym Lidl, w każdą lipcową sobotę, znajdziesz narzędzia marki Parkside w cenie nie obejmującej podatku Vat. Jesteś zainteresowany? Więcej piszemy o tej akcji w Przygotowujesz się do remontu? Zaczekaj, te narzędzia kupisz w sklepie Lidl bez VAT-u!

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!


Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.