Lidl nieustannie zaskakuje. Tym razem, każda sobota lipca w sklepach stacjonarnych to okazja, by zrobić zakupy bez płacenia podatku Vat.

Wielu z nas posiada w swoim warsztacie narzędzia i akcesoria marki Parkside. Na co dzień są one dostępne w cenie regularnej lub promocyjnej w sklepie online Lidl. Co jakiś czas pojawiają się także na wyprzedażach stacjonarnie. Jest to o tyle interesujące, że z większym zainteresowaniem można wybrać towar, który trzyma się w rękach. Jednak okazja, by zrobić zakupy bez płacenia podatku Vat to prawdziwa gratka!

Sobota 29 lipca to już ostatni taki dzień, kiedy będzie można dokonać w sklepach stacjonarnych Lidl zakupów bez Vat. Dostępne będą narzędzia marki Parkside, które są niezbędne podczas remontu na przykład szlifierka do ścian i sufitów czy pistolet do farb na sprężone powietrze. W ofercie będą do wyboru dwa odkurzacze do pracy na mokro i na sucho o mocy 1300 W lub 1400 W. Można będzie także nabyć akcesoria hydrauliczne. Więcej o tych promocjach piszemy poniżej.

Zakupy bez płacenia podatku Vat w sobotę 29 lipca

To już ostatnia sobota w sklepach stacjonarnych Lidl, kiedy będzie można zrobić tanie zakupy bez płacenia podatku Vat za narzędzia i akcesoria marki Parside. Jeżeli potrzebujesz odkurzacza do pracy na mokro i sucho możesz wybierać pomiędzy dwoma dostępnymi tego dnia w sprzedaży modelami, o mocy 1300 W lub 1400 W. Czeka Cię remont i chcesz zrobić jak najwięcej samodzielnie? Z pewnością przyda Ci się szlifierka do ścian i sufitów. Dzięki pracy tego urządzenia zaoszczędzisz sobie wielu godzin żmudnego przecierania ścian. Ponadto można wybrać przydatne akcesoria, na przykład pistolet do farb na sprężone powietrze.

Poniżej zamieszczamy pełną listę produktów, które będą dostępne w sklepach stacjonarnych Lidl w sobotę 29 lipca:

 • Odkurzacz do pracy na mokro i sucho 1300 W
 • Odkurzacz do pracy na mokro i sucho 1400 W
 • Szlifierka do ścian i sufitów 710 W
 • Akumulatorowy klucz udarowy 20 V
 • Szlifierka taśmowa 900 W
 • Wkrętak z grzechotką i zestawem bitów, 81 elementów
 • Zestaw do nitowania nakrętek, 151 elementów
 • Zestaw 3 kluczy hydraulicznych lub klucz do rur narożnych
 • Akcesoria hydrauliczne
 • Spirala do czyszczenia rur
 • Pistolet do farb na sprężone powietrze
 • Zestaw akcesoriów pneumatycznych
 • Pompka cyfrowa
 • Wąż do sprężonego powietrza 10 m
 • Akcesoria warsztatowe

Odkurzacz do pracy na mokro i sucho Parkside

Odkurzacz do pracy na mokro i sucho o mocy 1400 W to wielofunkcyjne urządzenie. Może być używany do odsysania wody lub jako dmuchawa. Posiada ono duży, 25 litrowy pojemnik ze stali szlachetnej. Wygodę użytkowania zwiększa rozsuwana rura ssąca, której długość można dostosować do własnych potrzeb.

Specyfikacja techniczna

 • długość przewodu sieciowego: 4 m
 • długość węża ssącego: 2,5 m
 • bogaty zestaw akcesoriów

Cena: 299,00 zł Cena: 230,23 zł Przejdź do sklepu

Szlifierka taśmowa Parkside

Szlifierka taśmowa o mocy 900 W przeznaczona jest między innymi do obróbki powierzchni pokrytych lakierem, drewnianych, czy tych wykonanych z tworzywa sztucznego. Wyposażona jest w obustronny uchwyt, dostosowany dla osób prawo- i leworęcznych. W zestawie: pojemnik na pył, złączka do zewnętrznego układu zasysania, dwa ściski oraz taśma szlifierska o uziarnieniu 80.

Specyfikacja techniczna

 • do taśm szlifierskich: 75 x 533 mm
 • prędkość taśmy: 240-400 m/min

Cena: 219,00 zł Cena: 168,63 zł Przejdź do sklepu

Akumulatorowy klucz udarowy 20 V Parkside

Akumulatorowy klucz udarowy ma moment obrotowy wynoszący do maksymalnie 400 Nm. Istnieje możliwość regulacji momentu obrotowego na 5 poziomach: 100 / 150 / 200 / 300 / 400 Nm. W zestawie: cztery klucze nasadowe (17 / 19 / 21 / 23 x 75 mm), akumulator, ładowarka oraz walizka.

Cena: 399,00 zł Cena: 307,23 zł Przejdź do sklepu

Szlifierka do ścian i sufitów Parkside

Szlifierka do ścian i sufitów o mocy 710 W umożliwi przeprowadzenie niezbędnych prac remontowych. Wyposażona jest w wychylaną głowicę szlifującą, co ułatwia pracę na wysokości. Głowica wychyla się do przodu i tyłu pod kątem 120° i po 60° w prawą i lewą stronę. W zestawie: sprężysty wąż ze złączką do zewnętrznego układu zasysania, zestaw narzędzi montażowych oraz sześć tarcz szlifierskich.

Specyfikacja techniczna

 • prędkość obrotowa na biegu jałowym: 800-1800 min¹
 • ø tarczy ściernej: 225 mm
 • rozsuwany trzonek teleskopowy: 143-170 cm

Cena: 399,00 zł Cena: 307,23 zł Przejdź do sklepu

Zestaw akcesoriów pneumatycznych

Zestaw akcesoriów pneumatycznych obejmuje pistolet z dwoma dyszami, pistolet napełniający z wężem i wtyczką zaworu, 7 elementów podłączeniowych wraz z nasadkami.

Cena: 49,99 zł Cena: 38,49 zł Przejdź do sklepu

Sprawdź także Sprzęty do ogrodu w wyprzedażowej cenie – nowości w sklepie Lidl

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.