poniedziałek, 27 maja

Nadal trwa gorący okres na pielęgnowanie zieleni. Potrzebne będą do tego sprzęty ogrodowe, które można kupić w dobrej cenie w sklepie Selgros.

Ogród, aby się elegancko prezentował wymaga naszego nakładu pracy. Należy regularnie kosić trawę czy przycinać nadmiernie rozrastające się krzewy. Do pracy tej potrzebne są narzędzia, dzięki którym można odpowiednio wypielęgnować ogrodową zieleń. Obecnie w sklepie Selgros jest promocja na sprzęty ogrodowe marki Bosch i Gardena. Wśród narzędzi dostępnych w rabatowej cenie jest akumulatorowa kosiarka, której parametry wskazują na przeznaczenie do mniejszych ogrodów o powierzchni do 200 m2. To czego kosiarka nie skosiła dokładnie możemy wyrównać i poprawić podkaszarką.

Ponadto dostępne w promocyjnej cenie są narzędzia umożliwiające przycinanie trawy, krzewów czy żywopłotu. Przydatne do tej pracy będą akumulatorowe nożyce, które ze względu na mniejsze gabaryty dobrze sprawdzą się przy docinaniu kępek trawy na przykład wokół ławki ogrodowej lub pielęgnacji krzewów. Elektryczne nożyce lepiej sprawdzą się do przycinania żywopłotu.

Przeczytaj także o aktualnej ofercie wyprzedażowej w sklepie Selgros na odkurzacze znanych marek.

Kosiarka akumulatorowa Bosch EasyMower 18V-32-200

Kosiarka akumulatorowa Bosch EasyMower zasilana jest z akumulatora 18V 4.0Ah, który do pełna ładuje się w 95 minut. Bateria oddaje swoją energię, która wystarcza na 20 minut czasu pracy. Kosiarka przeznaczona jest do koszenia trawników o powierzchni do 200 m2. Trawa ścinana trafia wprost do kosza o pojemności 31 l. Urządzenie wyposażone jest w nóż o szerokości 32 cm. Istnieje możliwość regulowania wysokości koszenia między 2 – 6 cm w trzystopniowej skali. Warto wiedzieć, że Bosch EasyMower 18V-32-200 posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem. W zestawie: kosiarka akumulatorowa EasyMower 18V-32-200, akumulator PBA 18V 4.0Ah, ładowarka AL 1830 CV. Urządzenie można kupić w promocyjnej cenie za 848,70 zł.

Akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów Bosch Easyshear

Nożyce do trawy i krzewów Bosch Easyshear są lekkie, bo ważą zaledwie 1,04 kg, co umożliwia dłuższą pracę podczas przycinania gałązek krzewów. Dysponują ostrzem o długości 12 cm. Urządzenie wyposażone jest w baterię litowo-jonową 3,6 V 1,5 Ah, którą ładuje się przez dołączony do zestawu kabel mikro USB. Naładowana w pełni bateria służy przez 40 min pracy, natomiast do pełna ładuje się w ciągu 3 godzin. Nożyce można kupić dobrej cenie, bo już za 195,57 zł.

Elektryczne nożyce do żywopłotu Gardena Easycut 420/45

Elektryczne nożyce do żywopłotu Gardena Easycut 420/45 o mocy 420 W posiadają ostrze o długości 45 cm, co umożliwia bardziej szybką i ekonomiczną pracę. Odległość pomiędzy zębami wynosi 18 mm. Nożyce posiadają podwójny uchwyt, co zwiększa precyzję przycinania i możliwość manipulowania obiema rękami. Elektryczne nożyce Gardena ważą 2,6 kg i mają wymiary 19,5 x 13,5 x 89 cm. Można je nabyć już za kwotę 330,87 zł.

Elektryczna podkaszarka Gardena Smallcut 300/23

Pracująca elektryczna podkaszarka Gardena Smallcut 300/23 generuje hałas na poziomie 94 dB. Służy do przycinania trawy w trudno dostępnych miejscach, na przykład przy krawędzi ogrodzenia czy krawężnikach. Podkaszarka jest dość lekka, bo waży zaledwie 2,65 kg, jednorazowo ścina trawę na szerokość 23 cm. Można ją kupić za 158,67 zł.

Sprawdź także aktualną ofertę na sprzęty do ogrodu w wyprzedażowej cenie w sklepie Lidl.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.