Szukasz modnej odzieży i dodatków? Już dziś możesz sprawić sobie przyjemność kupując w ramach Oysho Friday prezent. Wyprzedaż sięga do -50%!

Oysho tworzy kolekcje dla kobiet. Oprócz modnej garderoby można w sklepach nabyć obuwie, kosmetyki oraz eleganckie akcesoria, dzięki którym stylizacja nabiera szyku. Warto jednak z zakupami wstrzymać się jeszcze kilka godzin. Już dzisiejszego wieczoru o godzinie 19:00 poprzez aplikację, a godzinę później, o 20:00 na stronie internetowej, rozpocznie się wyprzedaż związana z Oysho Friday. Większość produktów, jaka znalazła się na wyprzedaży objęta jest -50% zniżką.

Oysho Friday – wyprzedaż startuje już dziś o 19:00

Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że znaczna część towarów, które trafiły na wyprzedaż jest przeceniona o połowę! To niesamowita gratka dla elegantek dbających o swój wygląd. O tym, do jakiego poziomu jest przeceniona dana sztuka garderoby, można przekonać się dokonując zakupów. Obok każdego towaru umieszczona jest informacja o wielkości rabatu.

Kolejną niespodzianką jaką przygotował Oysho jest wydłużony czas na przyjmowanie zwrotów. Dla osób, które dokonają zakupów od 15 listopada do 30 listopada wydłużony zostaje termin uznawania zwrotów do 30 grudnia 2023 r. Ponadto można liczyć na bezpłatną wysyłkę pod wskazany adres, albo do wybranego punktu odbioru, jeżeli wartość sprawunków przekroczy 200 zł.

Zapoznaj się także z Black Friday w sklepach Levi’s, gdzie wyprzedaż już trwa, a promocje sięgają nawet -50%.

Co można kupić na Oysho Friday?

Tańszych zakupów można dokonać wybierając dla siebie lub swoich najbliższych na przykład legginsy, spodnie, bluzy, kurtki, ubrania dzianinowe, koszulki i topy, sukienki czy modne kombinezony. Promocją objęta jest także bielizna, kostiumy kąpielowe, biustonosze sportowe oraz komplety piżam. Ponadto można zaopatrzyć się w niższej cenie w obuwie, gdzie można wybierać od butów przeznaczonych do wyjścia, aż po wygodne domowe pantofle. Pod hasłem akcesoria kryje się możliwość kupienia różnych modeli torebek, szeroko pojętej biżuterii czy kolorowych ręczników. Również istnieje możliwość kupienia na Oysho Friday kosmetyków umożliwiających wykonanie makijażu.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.