Szukasz modnej odzieży i dodatków? Już dziś możesz sprawić sobie przyjemność kupując w ramach Oysho Friday prezent. Wyprzedaż sięga do -50%!

Oysho tworzy kolekcje dla kobiet. Oprócz modnej garderoby można w sklepach nabyć obuwie, kosmetyki oraz eleganckie akcesoria, dzięki którym stylizacja nabiera szyku. Warto jednak z zakupami wstrzymać się jeszcze kilka godzin. Już dzisiejszego wieczoru o godzinie 19:00 poprzez aplikację, a godzinę później, o 20:00 na stronie internetowej, rozpocznie się wyprzedaż związana z Oysho Friday. Większość produktów, jaka znalazła się na wyprzedaży objęta jest -50% zniżką.

Oysho Friday – wyprzedaż startuje już dziś o 19:00

Oysho Friday

Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że znaczna część towarów, które trafiły na wyprzedaż jest przeceniona o połowę! To niesamowita gratka dla elegantek dbających o swój wygląd. O tym, do jakiego poziomu jest przeceniona dana sztuka garderoby, można przekonać się dokonując zakupów. Obok każdego towaru umieszczona jest informacja o wielkości rabatu.

Kolejną niespodzianką jaką przygotował Oysho jest wydłużony czas na przyjmowanie zwrotów. Dla osób, które dokonają zakupów od 15 listopada do 30 listopada wydłużony zostaje termin uznawania zwrotów do 30 grudnia 2023 r. Ponadto można liczyć na bezpłatną wysyłkę pod wskazany adres, albo do wybranego punktu odbioru, jeżeli wartość sprawunków przekroczy 200 zł.

Zapoznaj się także z Black Friday w sklepach Levi’s, gdzie wyprzedaż już trwa, a promocje sięgają nawet -50%.

Co można kupić na Oysho Friday?

Tańszych zakupów można dokonać wybierając dla siebie lub swoich najbliższych na przykład legginsy, spodnie, bluzy, kurtki, ubrania dzianinowe, koszulki i topy, sukienki czy modne kombinezony. Promocją objęta jest także bielizna, kostiumy kąpielowe, biustonosze sportowe oraz komplety piżam. Ponadto można zaopatrzyć się w niższej cenie w obuwie, gdzie można wybierać od butów przeznaczonych do wyjścia, aż po wygodne domowe pantofle. Pod hasłem akcesoria kryje się możliwość kupienia różnych modeli torebek, szeroko pojętej biżuterii czy kolorowych ręczników. Również istnieje możliwość kupienia na Oysho Friday kosmetyków umożliwiających wykonanie makijażu.