Black Friday 2023 w Stradivarius wystartuje dzień wcześniej – złap okazję na dwa sposoby!

Black Friday w Stradivarius rusza dziś o godzinie 18.00! Pierwsze okazje możemy łapać na stronie marki. Zakupowe szaleństwo w sklepach stacjonarnych rozpoczniemy natomiast w piątek, 24 listopada.

Każdego roku na wyprzedaże Black Friday czekamy z niecierpliwością. To ten czas w roku, gdy możemy zaopatrzyć swoją garderobę w niezwykłe kreacje, nie przy tym nadto budżetu. Szalone obniżki pojawiają się niemal wszędzie, w tym także na etykietach cen marki Stradivarius.

Black Friday ze Stradivarius

Jak wiele innych sklepów oferujących artykuły odzieżowe, tak i znany i ceniony od lat w Polsce Stradivarius przyłączył się do wielkiego zakupowego święta. Jednak w popularnej sieciówce ekscytację z nabytków po okazyjnej cenie możemy poczuć już dzień wcześniej. Marka celebrację Black Friday rozpoczęła już dziś – na swojej stronie internetowej.

Stradivarius online rusza dzisiaj o 18.00

Pierwsze okazje na Black Firday od Stradivarius możemy łapać już dziś w sklepie internetowym. Wybrane artykuły, które zobaczymy na stronie marki, zostały objęte promocją, sięgającą nawet 40 procent. Wielka wyprzedaż zostanie uruchomiona już dziś, w czwartek, 23 listopada o godzinie 18.00. Aby skorzystać z okazji, wystarczy więc nastawić zegarek i cierpliwie czekać.

black friday stradivarius

Jeśli od zakupów online wolimy tradycyjny shopping, Stradivarius promocję w sklepach stacjonarnych otwiera w piątek, 24 listopada. Wtedy to interesujące nas produkty możemy zobaczyć na żywo, przymierzyć i cieszyć się nimi już od pierwszych chwil od zakupu.

Arcydzieła branży odzieżowej

Rodzinna firma Stradivarius powstała w Barcelonie, w 1994 roku. Inspirowana kluczem wiolinowym i mistrzowskimi dziełami lutnika Antonio Stradivariego, marka oferuje dziś wyjątkowe stroje, akcesoria, a także linię kosmetyków.

Stradivarius, który swoje projekty kieruje głównie do kobiet między 18 a 30 rokiem życia, razem z czterema innymi markami – Zara, Bershka, Pull&Bear i Oshyo – należy do hiszpańskiej grupy Inditex.

Jeśli interesuje Cię więcej modowych okazji na Black Firday, zapraszamy do naszych innych artykułów.