Black Friday w Decathlon – aktualne promocje

Najpewniej większość fanów aktywności fizycznych doskonale zna ofertę Decathlon. Zastanawiasz się nad zakupem konkretnych produktów, jednak chcesz zaoszczędzić? Sprawdziłam, jakie rabaty oferuje sieć sklepów z okazji Black Friday.

Koniec lata to wcale nie koniec sezonu, jesień i zima to okres dedykowany zarówno wielu zimowym aktywnościom, jak i domowym treningom. Potrzebujesz sportowej odzieży, sprzętu do konkretnych dyscyplin sportowych, roweru elektrycznego lub gadżetów? Wszystko to, znajdziesz w Decathlon.

Black Friday Decathlon 2023 – rabaty, promocje

Francuski detalista dość często raczy nas akcjami promocyjnymi, o czym mogliśmy przekonać się m.in. podczas wyprzedaży rowerów elektrycznych. Choć na ten moment, na stronie głównej nie znajdziemy żadnego baneru nawiązującego do Black Friday, nie oznacza to, że wyczerpaliśmy pulę wszystkich niespodzianek, które przewidziała sieć sklepów na 2023 rok… Już teraz możemy skorzystać ze specjalnego rabatu -10% z kodem APP10 na wybrane produkty. Uwaga, jest pewien kruczek. Aby skorzystać z promocji, należy zainstalować aplikację mobilną. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji się z nią zapoznać lub chcesz dowiedzieć się o możliwościach, które daje – sprawdź: Aplikacja Decathlon – sieć zachęca do instalowania aplikacji. Czy warto?

Decathlon, Black Friday

To nie koniec! Decathlon odpalił kolejną promocję, a mowa tu o rabacie wynoszącym -15% na wybrane kurtki zimowe. Akcją objęto aż 159 produktów, tak więc jest w czym wybierać. Wystarczy, że podczas procesu realizacji zamówienia, użyjesz kodu ZIMA. Wszystkie szczegóły znajdziesz pod tym linkiem.

Planujesz zakupy online? Wybierz odpowiedni sposób dostawy, aby paczka dotarła do Ciebie w możliwie najszybszym terminie. Więcej informacji znajdziesz we wpisie: Black Friday – jaką formę dostawy wybrać, aby paczka dotarła najszybciej?