Rozpoczął się czas wyprzedaży przedświątecznych. To doskonała okazja, by upolować swoje ulubione perfumy w niższej cenie. Warto też zastanowić się jakim prezentem zaskoczyć ukochaną osobę. Najbliższa sposobność to Mikołajki, potem są święta. Być może masz po drodze jeszcze urodziny albo inne uroczystości? Czas ruszyć na wyprzedaż związaną z Black Friday w sklepach Rossmann.

Jeszcze niedawno zastanawiałam się, czy w tej popularnej drogerii będzie wyprzedaż związana z Black Friday. Ponieważ nie mogłam znaleźć takiej informacji na stronie internetowej wybrałam się osobiście do placówki stacjonarnej Rossmann. Więcej przeczytasz o tym, w Black Friday w sklepach Rossmann 2023.

Sprawdź także jakie promocje czekają na kupujących w sklepach Oysho. Już dzisiejszego wieczoru rozpoczyna się Oysho Friday.

Black Friday w sklepach Rossmann

Właśnie dziś, 23 listopada, ruszyła wyprzedaż zapachów w ramach Black Friday w sklepach Rossmann. Promocja ta potrwa aż 5 dni i zakończy się w poniedziałek, 27 listopada, który popularnie jest nazywany Cyber Monday. Przez ten okres czasu można będzie nabyć flakoniki perfum dla kobiet oraz zapachy dla mężczyzn. Warto zwrócić uwagę, że niektóre perfumy marki Calvin Klein, Joop! oraz POLICE dostępne będą w sprzedaży taniej nawet o 70%! Inne, najczęściej wyszukiwane zapachy, można będzie kupić w promocji -40% lub -55%.

Wszystkie perfumowe bestsellery znajdziesz tutaj. Trzeba jednak wiedzieć, że to także okazja, by podczas trwającego Black Friday kupić nowości jakie pokazały się na sklepowych półkach drogerii Rossmann w atrakcyjnej cenie.

Wiadomą informacją jest ta, że zakupów można dokonywać w drogeriach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawunki załatwić poprzez aplikację Rossmann. Ponadto zakupy online możliwe są również w niedzielę, która jest dniem niehandlowym. Dzięki temu można kupić flakoniki ulubionych perfum unikając tłoku w sklepie w dogodnej dla nas porze dnia i godzinie.

Zamówiony towar wysyłany jest bez dodatkowych opłat jeżeli jego wartość wynosi 199 zł. Można również bezpłatnie odebrać swoje zamówienie w wybranej drogerii Rossmann. Istnieje także możliwość odebrania przesyłki z paczkomatu InPost lub wybrać dostawę bezpośrednio do domu, za pośrednictwem kuriera. W tym wypadku klient ponosi dodatkowe koszty związane z nadaniem paczki.